National League - Anglia
szombat, 09.12.2017
15:00
15:00

Barrow

Dagenham and R.
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barrow in Furness |
| Vendég: | London |
| Távolság: | 357.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Holker Street |
| Befogadóképesség: | 5 000 (1 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.39 | X2 | 1.57 | 1.39 | |||
| 22% | 45% | 33% | 1.39 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Dagenham and R. | 2 - 1 | Barrow |
| 2017-03-18 | Barrow | 2 - 1 | Dagenham and R. |
| 2016-11-26 | Dagenham and R. | 1 - 4 | Barrow |
Barrow utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Halifax | 0 - 1 | Barrow |
| 2017-11-25 | Barrow | 0 - 3 | Bromley |
| 2017-11-21 | Gateshead | 1 - 2 | Barrow |
| 2017-11-18 | Eastleigh | 0 - 2 | Barrow |
| 2017-11-11 | Barrow | 0 - 2 | Macclesfield |
| 2017-10-28 | Barrow | 3 - 1 | Aldershot |
| 2017-10-24 | Chester | 3 - 2 | Barrow |
| 2017-10-21 | Ebbsfleet Utd | 3 - 2 | Barrow |
| 2017-10-07 | Barrow | 2 - 2 | Leyton Orient |
| 2017-10-03 | Hartlepool | 1 - 0 | Barrow |
| 2017-09-30 | Barrow | 0 - 1 | Maidstone Utd |
| 2017-09-23 | Sutton Utd | 3 - 2 | Barrow |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 58% | 42% |
Dagenham and R. utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Chester | 0 - 4 | Dagenham and R. |
| 2017-11-21 | Dagenham and R. | 1 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-11-18 | Dagenham and R. | 3 - 2 | Guiseley |
| 2017-11-11 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | Dagenham and R. |
| 2017-10-28 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | Dagenham and R. |
| 2017-10-24 | Dagenham and R. | 1 - 0 | Macclesfield |
| 2017-10-21 | Dagenham and R. | 0 - 1 | Wrexham |
| 2017-10-17 | Leyton Orient | 1 - 0 | Dagenham and R. |
| 2017-10-14 | Dagenham and R. | 0 - 0 | Leyton Orient |
| 2017-10-07 | Woking | 1 - 0 | Dagenham and R. |
| 2017-10-03 | Aldershot | 1 - 1 | Dagenham and R. |
| 2017-09-30 | Dagenham and R. | 1 - 0 | Torquay |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 5 | 2 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 42% | 17% | 17% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutton Utd | 23 | +8 | 42 |
| 2 | Wrexham | 23 | +8 | 42 |
| 3 | Macclesfield | 23 | +4 | 41 |
| 4 | Aldershot | 23 | +13 | 40 |
| 5 | Dover Athletic | 23 | +12 | 38 |
| 6 | Dagenham and R. | 22 | +12 | 37 |
| 7 | Bromley | 23 | +8 | 36 |
| 8 | Boreham Wood | 22 | +11 | 35 |
| 9 | Woking | 22 | -1 | 33 |
| 10 | Maidstone Utd | 21 | -2 | 33 |
| 11 | Tranmere Rovers | 22 | +7 | 31 |
| 12 | Ebbsfleet Utd | 22 | +5 | 31 |
| 13 | Hartlepool | 23 | 0 | 31 |
| 14 | Maidenhead Utd | 23 | -2 | 30 |
| 15 | Gateshead | 22 | +6 | 29 |
| 16 | Fylde | 20 | +5 | 28 |
| 17 | Halifax | 23 | -8 | 26 |
| 18 | Barrow | 23 | -3 | 25 |
| 19 | Eastleigh | 23 | -5 | 25 |
| 20 | Leyton Orient | 23 | -13 | 21 |
| 21 | Torquay | 23 | -13 | 18 |
| 22 | Chester | 22 | -15 | 18 |
| 23 | Guiseley | 21 | -17 | 17 |
| 24 | Solihull Moors | 23 | -20 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barrow | |
| Dagenham and R. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barrow | Dagenham and R. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sutton Utd | ||
| 2 | Wrexham | ||
| 3 | Macclesfield | 0 - 2 | |
| 4 | Aldershot | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Dover Athletic | ||
| 6 | Dagenham and R. | - | |
| 7 | Bromley | 0 - 3 | |
| 8 | Boreham Wood | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Woking | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Maidstone Utd | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Tranmere Rovers | 2 - 0 | |
| 12 | Ebbsfleet Utd | ||
| 13 | Hartlepool | 1 - 0 | |
| 14 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Gateshead | ||
| 16 | Fylde | 2 - 2 | |
| 17 | Halifax | 0 - 0 | |
| 18 | Barrow | - | |
| 19 | Eastleigh | 2 - 2 | |
| 20 | Leyton Orient | 2 - 2 | |
| 21 | Torquay | 1 - 1 | |
| 22 | Chester | 0 - 4 | |
| 23 | Guiseley | 0 - 0 | |
| 24 | Solihull Moors | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Barrow | Dagenham and R. | |
| Pozíció | 18 | 6 |
| Pontok | 25 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 12 |
| Pontok | 14 | 12 |
Liga forma
| Barrow | Dagenham and R. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 10 |
10
7 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 3 |
2
6 3 |
Liga gólok
| Barrow | Dagenham and R. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
31 |
37
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
12 |
14
13 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (269) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (663) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 26% |
Barrow következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Nuneaton | - | Barrow |
| 2017-12-23 | Woking | - | Barrow |
| 2017-12-26 | Barrow | - | Wrexham |
| 2017-12-30 | Barrow | - | Solihull Moors |
| 2018-01-01 | Wrexham | - | Barrow |
| 2018-01-06 | Barrow | - | Tranmere Rovers |
Dagenham and R. következő 6 mérkőzések
| 2017-12-17 | Hereford United | - | Dagenham and R. |
| 2017-12-23 | Dagenham and R. | - | Eastleigh |
| 2017-12-26 | Leyton Orient | - | Dagenham and R. |
| 2017-12-30 | Ebbsfleet Utd | - | Dagenham and R. |
| 2018-01-01 | Dagenham and R. | - | Leyton Orient |
| 2018-01-06 | Dagenham and R. | - | Hartlepool |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.20 | 2.39 |
| Valószínűség | 22% | 45% | 33% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.39 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
