Championship - Anglia
szombat, 09.12.2017
15:00
15:00

Barnsley

Derby County
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barnsley |
| Vendég: | Derby |
| Távolság: | 69.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Oakwell |
| Befogadóképesség: | 23 009 |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.50 | 2.25 | X2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 22% | 30% | 48% | 1.33 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 80% | 20% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-12 | Barnsley | 3 - 2 | Derby County |
| 2017-03-04 | Derby County | 2 - 1 | Barnsley |
| 2016-08-13 | Barnsley | 2 - 0 | Derby County |
| 2014-04-21 | Derby County | 2 - 1 | Barnsley |
| 2013-12-29 | Barnsley | 1 - 2 | Derby County |
| 2013-04-16 | Barnsley | 1 - 1 | Derby County |
| 2012-11-06 | Derby County | 2 - 0 | Barnsley |
| 2012-01-31 | Barnsley | 3 - 2 | Derby County |
| 2011-09-27 | Derby County | 1 - 1 | Barnsley |
| 2011-03-05 | Derby County | 0 - 0 | Barnsley |
| 2010-09-18 | Barnsley | 1 - 1 | Derby County |
| 2010-04-10 | Barnsley | 0 - 0 | Derby County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Barnsley utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Bolton | 3 - 1 | Barnsley |
| 2017-11-28 | Reading | 3 - 0 | Barnsley |
| 2017-11-25 | Barnsley | 0 - 2 | Leeds |
| 2017-11-21 | Barnsley | 0 - 1 | Cardiff |
| 2017-11-18 | Norwich | 1 - 1 | Barnsley |
| 2017-11-04 | Barnsley | 2 - 0 | Birmingham |
| 2017-10-31 | Burton Albion | 2 - 4 | Barnsley |
| 2017-10-28 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Barnsley |
| 2017-10-21 | Barnsley | 0 - 1 | Hull City |
| 2017-10-14 | Barnsley | 2 - 2 | Middlesbrough |
| 2017-09-30 | Millwall | 1 - 3 | Barnsley |
| 2017-09-26 | Barnsley | 1 - 1 | QPR |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 42% | 33% |
Derby County utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Derby County | 1 - 0 | Burton Albion |
| 2017-11-28 | Derby County | 0 - 1 | Ipswich |
| 2017-11-25 | Middlesbrough | 0 - 3 | Derby County |
| 2017-11-21 | Derby County | 2 - 0 | QPR |
| 2017-11-18 | Fulham | 1 - 1 | Derby County |
| 2017-11-04 | Derby County | 2 - 4 | Reading |
| 2017-10-31 | Leeds | 1 - 2 | Derby County |
| 2017-10-28 | Norwich | 1 - 2 | Derby County |
| 2017-10-21 | Derby County | 2 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-10-15 | Derby County | 2 - 0 | Nottingham |
| 2017-09-30 | Cardiff | 0 - 0 | Derby County |
| 2017-09-26 | Brentford | 1 - 1 | Derby County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 20 | +24 | 47 |
| 2 | Cardiff | 20 | +16 | 43 |
| 3 | Bristol City | 21 | +12 | 40 |
| 4 | Sheffield Utd | 21 | +8 | 37 |
| 5 | Aston Villa | 20 | +11 | 36 |
| 6 | Derby County | 20 | +9 | 35 |
| 7 | Ipswich | 20 | +5 | 32 |
| 8 | Leeds | 20 | +5 | 30 |
| 9 | Middlesbrough | 20 | +5 | 29 |
| 10 | Preston | 20 | +2 | 29 |
| 11 | Brentford | 20 | +4 | 27 |
| 12 | Sheffield Wed | 20 | +2 | 27 |
| 13 | Nottingham | 20 | -5 | 27 |
| 14 | Reading | 20 | +2 | 26 |
| 15 | Fulham | 20 | -1 | 26 |
| 16 | Norwich | 20 | -8 | 24 |
| 17 | Millwall | 20 | +1 | 22 |
| 18 | QPR | 20 | -7 | 22 |
| 19 | Barnsley | 20 | -7 | 20 |
| 20 | Hull City | 20 | -3 | 19 |
| 21 | Bolton | 20 | -18 | 16 |
| 22 | Birmingham | 20 | -19 | 16 |
| 23 | Sunderland | 20 | -12 | 14 |
| 24 | Burton Albion | 20 | -26 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barnsley | |
| Derby County | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barnsley | Derby County |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | ||
| 2 | Cardiff | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Bristol City | 4 - 1 | |
| 4 | Sheffield Utd | 3 - 1 | |
| 5 | Aston Villa | 0 - 3 | |
| 6 | Derby County | - | |
| 7 | Ipswich | 1 - 2 | |
| 8 | Leeds | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Middlesbrough | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | Preston | ||
| 11 | Brentford | 1 - 1 | |
| 12 | Sheffield Wed | ||
| 13 | Nottingham | 2 - 1 | |
| 14 | Reading | ||
| 15 | Fulham | 1 - 1 | |
| 16 | Norwich | 1 - 2 | |
| 17 | Millwall | ||
| 18 | QPR | 1 - 1 | |
| 19 | Barnsley | - | |
| 20 | Hull City | 0 - 1 | |
| 21 | Bolton | 1 - 2 | |
| 22 | Birmingham | 2 - 0 | |
| 23 | Sunderland | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 24 | Burton Albion |
Liga pozíció
| Barnsley | Derby County | |
| Pozíció | 19 | 6 |
| Pontok | 20 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 4 |
| Pontok | 11 | 16 |
Liga forma
| Barnsley | Derby County | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 10 |
10
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 5 |
4
4 2 |
Liga gólok
| Barnsley | Derby County | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
31 |
30
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
13 |
14
13 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (241) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (634) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Barnsley következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Brentford | - | Barnsley |
| 2017-12-23 | Fulham | - | Barnsley |
| 2017-12-26 | Barnsley | - | Preston |
| 2017-12-30 | Barnsley | - | Reading |
| 2018-01-01 | Sunderland | - | Barnsley |
| 2018-01-06 | Millwall | - | Barnsley |
Derby County következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Derby County | - | Aston Villa |
| 2017-12-23 | Derby County | - | Millwall |
| 2017-12-26 | Hull City | - | Derby County |
| 2017-12-30 | Ipswich | - | Derby County |
| 2018-01-01 | Derby County | - | Sheffield Utd |
| 2018-01-05 | Manchester Utd | - | Derby County |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.50 | 2.25 |
| Valószínűség | 22% | 30% | 48% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.33 |
| Valószínűség | 31% | 69% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
