Championship - Anglia
péntek, 30.03.2018
15:00
15:00

Barnsley

Bristol City
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barnsley |
| Vendég: | Bristol |
| Távolság: | 244.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Oakwell |
| Befogadóképesség: | 23 009 |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.29 | 2.54 | X2 | 1.55 | 1.39 | |||
| 18% | 38% | 44% | 1.39 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Bristol City | 3 - 1 | Barnsley |
| 2017-04-22 | Bristol City | 3 - 2 | Barnsley |
| 2016-10-29 | Barnsley | 2 - 2 | Bristol City |
| 2015-03-28 | Bristol City | 2 - 2 | Barnsley |
| 2014-10-25 | Barnsley | 2 - 2 | Bristol City |
| 2013-02-23 | Bristol City | 5 - 3 | Barnsley |
| 2012-09-01 | Barnsley | 1 - 0 | Bristol City |
| 2012-04-21 | Bristol City | 2 - 0 | Barnsley |
| 2011-10-29 | Barnsley | 1 - 2 | Bristol City |
| 2011-04-09 | Barnsley | 4 - 2 | Bristol City |
| 2010-08-21 | Bristol City | 3 - 3 | Barnsley |
| 2010-03-23 | Bristol City | 5 - 3 | Barnsley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 10 | 9 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 83% | 75% |
Barnsley utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Barnsley | 0 - 2 | Millwall |
| 2018-03-13 | Barnsley | 1 - 1 | Norwich |
| 2018-03-10 | Middlesbrough | 3 - 1 | Barnsley |
| 2018-03-06 | Cardiff | 2 - 1 | Barnsley |
| 2018-02-27 | Hull City | 1 - 1 | Barnsley |
| 2018-02-24 | Birmingham | 0 - 2 | Barnsley |
| 2018-02-20 | Barnsley | 1 - 2 | Burton Albion |
| 2018-02-10 | Barnsley | 1 - 1 | Sheffield Wed |
| 2018-02-03 | QPR | 1 - 0 | Barnsley |
| 2018-01-27 | Barnsley | 1 - 3 | Fulham |
| 2018-01-20 | Aston Villa | 3 - 1 | Barnsley |
| 2018-01-13 | Barnsley | 0 - 0 | Wolverhampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 42% | 25% |
Bristol City utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Bristol City | 1 - 0 | Ipswich |
| 2018-03-10 | Burton Albion | 0 - 0 | Bristol City |
| 2018-03-06 | Preston | 2 - 1 | Bristol City |
| 2018-03-03 | Bristol City | 4 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-02-25 | Cardiff | 1 - 0 | Bristol City |
| 2018-02-21 | Bristol City | 1 - 1 | Fulham |
| 2018-02-18 | Leeds | 2 - 2 | Bristol City |
| 2018-02-10 | Bristol City | 3 - 3 | Sunderland |
| 2018-02-02 | Bolton | 1 - 0 | Bristol City |
| 2018-01-27 | Bristol City | 2 - 0 | QPR |
| 2018-01-23 | Bristol City | 2 - 3 | Manchester City |
| 2018-01-19 | Derby County | 0 - 0 | Bristol City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 38 | +36 | 82 |
| 2 | Cardiff | 37 | +27 | 76 |
| 3 | Fulham | 38 | +25 | 69 |
| 4 | Aston Villa | 38 | +24 | 69 |
| 5 | Derby County | 37 | +21 | 62 |
| 6 | Middlesbrough | 38 | +18 | 62 |
| 7 | Bristol City | 38 | +12 | 61 |
| 8 | Preston | 38 | +11 | 60 |
| 9 | Sheffield Utd | 38 | +8 | 60 |
| 10 | Millwall | 38 | +9 | 58 |
| 11 | Brentford | 38 | +8 | 54 |
| 12 | Ipswich | 38 | -1 | 52 |
| 13 | Norwich | 38 | -3 | 52 |
| 14 | Leeds | 38 | -3 | 50 |
| 15 | QPR | 38 | -10 | 47 |
| 16 | Nottingham | 38 | -11 | 46 |
| 17 | Sheffield Wed | 38 | -11 | 41 |
| 18 | Hull City | 38 | -6 | 39 |
| 19 | Bolton | 38 | -23 | 39 |
| 20 | Reading | 38 | -13 | 36 |
| 21 | Barnsley | 38 | -19 | 33 |
| 22 | Birmingham | 38 | -29 | 33 |
| 23 | Burton Albion | 38 | -40 | 30 |
| 24 | Sunderland | 38 | -30 | 28 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barnsley | |
| Bristol City | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barnsley | Bristol City |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 2 | Cardiff | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Fulham | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 4 | Aston Villa | 0 - 3 | 5 - 0 |
| 5 | Derby County | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 6 | Middlesbrough | 2 - 2 | |
| 7 | Bristol City | - | |
| 8 | Preston | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Sheffield Utd | 1 - 2 | |
| 10 | Millwall | 0 - 2 | |
| 11 | Brentford | 2 - 2 | |
| 12 | Ipswich | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 13 | Norwich | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Leeds | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | QPR | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Nottingham | 2 - 1 | |
| 17 | Sheffield Wed | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Hull City | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 19 | Bolton | 1 - 0 | |
| 20 | Reading | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Barnsley | - | |
| 22 | Birmingham | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 23 | Burton Albion | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 24 | Sunderland | 3 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Barnsley | Bristol City | |
| Pozíció | 21 | 7 |
| Pontok | 33 | 61 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 22 | 8 |
| Pontok | 16 | 26 |
Liga forma
| Barnsley | Bristol City | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
12 19 |
16
13 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
7 9 |
6
8 5 |
Liga gólok
| Barnsley | Bristol City | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
56 |
54
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
26 |
23
24 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (455) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1143) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.51 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 24% |
Barnsley következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Nottingham | - | Barnsley |
| 2018-04-07 | Barnsley | - | Sheffield Utd |
| 2018-04-10 | Ipswich | - | Barnsley |
| 2018-04-14 | Barnsley | - | Bolton |
| 2018-04-21 | Leeds | - | Barnsley |
| 2018-04-24 | Nottingham | - | Barnsley |
Bristol City következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Bristol City | - | Brentford |
| 2018-04-07 | Millwall | - | Bristol City |
| 2018-04-10 | Bristol City | - | Birmingham |
| 2018-04-14 | Middlesbrough | - | Bristol City |
| 2018-04-21 | Bristol City | - | Hull City |
| 2018-04-28 | Nottingham | - | Bristol City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.29 | 2.54 |
| Valószínűség | 18% | 38% | 44% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.39 |
| Valószínűség | 29% | 71% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
