League Two - Anglia
szombat, 16.12.2017
15:00
15:00

Barnet

Morecambe
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Morecambe |
| Távolság: | 338.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Hive Stadion |
| Befogadóképesség: | 5 100 (3 500) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.75 | 3.75 | X2 | 1.28 | 1.80 | |||
| 24% | 37% | 39% | 1.80 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 69% | 31% | 46% | 54% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-14 | Morecambe | 0 - 1 | Barnet |
| 2016-09-27 | Barnet | 2 - 2 | Morecambe |
| 2016-04-02 | Morecambe | 4 - 2 | Barnet |
| 2015-11-21 | Barnet | 0 - 0 | Morecambe |
| 2013-03-09 | Barnet | 4 - 1 | Morecambe |
| 2012-11-10 | Morecambe | 4 - 1 | Barnet |
| 2012-03-17 | Barnet | 0 - 2 | Morecambe |
| 2011-08-06 | Morecambe | 0 - 1 | Barnet |
| 2011-03-19 | Barnet | 1 - 2 | Morecambe |
| 2010-09-25 | Morecambe | 2 - 2 | Barnet |
| 2010-01-23 | Morecambe | 2 - 1 | Barnet |
| 2009-08-18 | Barnet | 2 - 0 | Morecambe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Barnet utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Chesterfield | 2 - 1 | Barnet |
| 2017-11-25 | Barnet | 0 - 2 | Grimsby |
| 2017-11-21 | Newport County | 1 - 2 | Barnet |
| 2017-11-18 | Port Vale | 1 - 0 | Barnet |
| 2017-11-11 | Barnet | 0 - 1 | Colchester |
| 2017-11-04 | Blackburn | 3 - 1 | Barnet |
| 2017-10-28 | Accrington | 4 - 1 | Barnet |
| 2017-10-21 | Barnet | 1 - 1 | Yeovil |
| 2017-10-17 | Barnet | 1 - 1 | Mansfield |
| 2017-10-14 | Notts County | 2 - 1 | Barnet |
| 2017-10-07 | Barnet | 0 - 0 | Coventry |
| 2017-10-03 | Luton | 1 - 1 | Barnet |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 5 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 42% | 17% |
Morecambe utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Morecambe | 2 - 0 | Coventry |
| 2017-12-02 | Shrewsbury | 2 - 0 | Morecambe |
| 2017-11-25 | Carlisle | 1 - 1 | Morecambe |
| 2017-11-21 | Morecambe | 0 - 1 | Crewe |
| 2017-11-18 | Colchester | 0 - 0 | Morecambe |
| 2017-11-11 | Morecambe | 2 - 1 | Wycombe |
| 2017-11-04 | Morecambe | 3 - 0 | Hartlepool |
| 2017-10-28 | Forest Green | 2 - 0 | Morecambe |
| 2017-10-21 | Morecambe | 0 - 0 | Grimsby |
| 2017-10-17 | Morecambe | 0 - 3 | Port Vale |
| 2017-10-14 | Chesterfield | 0 - 2 | Morecambe |
| 2017-10-07 | Morecambe | 0 - 1 | Crawley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 0% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 21 | +30 | 42 |
| 2 | Notts County | 21 | +15 | 42 |
| 3 | Accrington | 20 | +10 | 37 |
| 4 | Exeter | 21 | +4 | 36 |
| 5 | Colchester | 22 | +6 | 35 |
| 6 | Wycombe | 21 | +9 | 34 |
| 7 | Lincoln | 21 | +7 | 33 |
| 8 | Coventry | 21 | +7 | 32 |
| 9 | Mansfield | 21 | +5 | 32 |
| 10 | Swindon | 21 | +4 | 32 |
| 11 | Grimsby | 21 | -1 | 32 |
| 12 | Newport County | 21 | +5 | 31 |
| 13 | Cambridge Utd | 21 | -8 | 29 |
| 14 | Carlisle | 21 | +1 | 28 |
| 15 | Cheltenham | 21 | -1 | 27 |
| 16 | Stevenage | 21 | -5 | 27 |
| 17 | Crawley | 21 | -4 | 24 |
| 18 | Morecambe | 21 | -8 | 22 |
| 19 | Port Vale | 21 | -10 | 21 |
| 20 | Yeovil | 21 | -13 | 20 |
| 21 | Chesterfield | 21 | -13 | 20 |
| 22 | Crewe | 21 | -14 | 20 |
| 23 | Forest Green | 21 | -17 | 20 |
| 24 | Barnet | 21 | -9 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barnet | |
| Morecambe | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barnet | Morecambe |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 1 - 0 | |
| 2 | Notts County | 2 - 0 | |
| 3 | Accrington | ||
| 4 | Exeter | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 5 | Colchester | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Wycombe | ||
| 7 | Lincoln | 1 - 1 | |
| 8 | Coventry | 0 - 0 | |
| 9 | Mansfield | 1 - 1 | |
| 10 | Swindon | ||
| 11 | Grimsby | 0 - 2 | |
| 12 | Newport County | ||
| 13 | Cambridge Utd | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Carlisle | 1 - 1 | |
| 15 | Cheltenham | ||
| 16 | Stevenage | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Crawley | 1 - 2 | |
| 18 | Morecambe | - | |
| 19 | Port Vale | ||
| 20 | Yeovil | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 21 | Chesterfield | 0 - 2 | |
| 22 | Crewe | ||
| 23 | Forest Green | 2 - 0 | |
| 24 | Barnet | - |
Liga pozíció
| Barnet | Morecambe | |
| Pozíció | 24 | 18 |
| Pontok | 17 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 24 | 20 |
| Pontok | 9 | 8 |
Liga forma
| Barnet | Morecambe | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 12 |
5
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 5 |
1
5 4 |
Liga gólok
| Barnet | Morecambe | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
31 |
17
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
11 |
8
14 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (252) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (657) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 27% |
Barnet következő 6 mérkőzések
| 2017-12-23 | Barnet | - | Cheltenham |
| 2017-12-26 | Cambridge Utd | - | Barnet |
| 2017-12-30 | Exeter | - | Barnet |
| 2018-01-01 | Barnet | - | Swindon |
| 2018-01-13 | Crawley | - | Barnet |
| 2018-01-20 | Barnet | - | Lincoln |
Morecambe következő 6 mérkőzések
| 2017-12-23 | Mansfield | - | Morecambe |
| 2017-12-26 | Morecambe | - | Notts County |
| 2017-12-29 | Morecambe | - | Yeovil |
| 2018-01-01 | Accrington | - | Morecambe |
| 2018-01-06 | Grimsby | - | Morecambe |
| 2018-01-13 | Morecambe | - | Stevenage |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.75 | 3.75 |
| Valószínűség | 24% | 37% | 39% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.80 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
