La Liga 2 - Spanyolország
szombat, 07.04.2018
15:00
15:00

Barcelona B

Leonesa
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barcelona |
| Vendég: | Leon |
| Távolság: | 652.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mini Estadi |
| Befogadóképesség: | 15 276 |
| Méretek: | 103 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.20 | 4.33 | 1X | 1.22 | 1.90 | |||
| 39% | 33% | 28% | 1.22 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Leonesa | 1 - 1 | Barcelona B |
| 2017-05-28 | Leonesa | 2 - 1 | Barcelona B |
| 2017-05-20 | Barcelona B | 0 - 2 | Leonesa |
Barcelona B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Sevilla B | 3 - 1 | Barcelona B |
| 2018-03-25 | Barcelona B | 0 - 2 | Osasuna |
| 2018-03-17 | Lorca | 1 - 1 | Barcelona B |
| 2018-03-11 | Barcelona B | 2 - 2 | Numancia |
| 2018-03-02 | Real Oviedo | 0 - 0 | Barcelona B |
| 2018-02-24 | Barcelona B | 1 - 1 | Gimnastic |
| 2018-02-18 | Lugo | 1 - 2 | Barcelona B |
| 2018-02-10 | Barcelona B | 0 - 1 | Alcorcon |
| 2018-02-04 | Cordoba | 1 - 2 | Barcelona B |
| 2018-01-27 | Barcelona B | 3 - 0 | Granada |
| 2018-01-21 | Tenerife | 1 - 3 | Barcelona B |
| 2018-01-13 | Barcelona B | 0 - 1 | Valladolid |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Leonesa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Leonesa | 0 - 1 | Real Zaragoza |
| 2018-03-24 | Albacete | 0 - 0 | Leonesa |
| 2018-03-17 | Leonesa | 0 - 1 | Cadiz |
| 2018-03-11 | Sporting Gijon | 4 - 0 | Leonesa |
| 2018-03-03 | Leonesa | 2 - 0 | Reus Deportiu |
| 2018-02-24 | Almeria | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-02-18 | Leonesa | 2 - 3 | Rayo Vallecano |
| 2018-02-11 | Huesca | 1 - 0 | Leonesa |
| 2018-02-03 | Valladolid | 3 - 2 | Leonesa |
| 2018-01-28 | Leonesa | 2 - 1 | Sevilla B |
| 2018-01-21 | Osasuna | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-01-14 | Leonesa | 2 - 1 | Lorca |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 58% | 25% |
Tabella La Liga 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Gijon | 33 | +22 | 58 |
| 2 | Rayo Vallecano | 33 | +18 | 58 |
| 3 | Huesca | 32 | +16 | 58 |
| 4 | Cadiz | 34 | +15 | 57 |
| 5 | Granada | 33 | +9 | 52 |
| 6 | Real Zaragoza | 33 | +7 | 52 |
| 7 | Valladolid | 33 | +8 | 51 |
| 8 | Numancia | 33 | +7 | 51 |
| 9 | Osasuna | 33 | +8 | 50 |
| 10 | Real Oviedo | 33 | +7 | 50 |
| 11 | Tenerife | 33 | +10 | 49 |
| 12 | Lugo | 33 | -4 | 48 |
| 13 | Albacete | 32 | -4 | 44 |
| 14 | Reus Deportiu | 33 | -8 | 41 |
| 15 | Alcorcon | 33 | -10 | 41 |
| 16 | Gimnastic | 33 | -7 | 39 |
| 17 | Almeria | 34 | -7 | 38 |
| 18 | Barcelona B | 33 | -4 | 37 |
| 19 | Leonesa | 33 | -15 | 33 |
| 20 | Cordoba | 33 | -16 | 32 |
| 21 | Lorca | 33 | -26 | 22 |
| 22 | Sevilla B | 33 | -26 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Barcelona B | |
| Leonesa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Barcelona B | Leonesa |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Gijon | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Rayo Vallecano | 3 - 1 | |
| 3 | Huesca | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Cadiz | 2 - 2 | |
| 5 | Granada | 3 - 0 | |
| 6 | Real Zaragoza | 0 - 0 | |
| 7 | Valladolid | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 8 | Numancia | 2 - 2 | |
| 9 | Osasuna | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Real Oviedo | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 11 | Tenerife | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 12 | Lugo | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 13 | Albacete | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Reus Deportiu | 1 - 1 | |
| 15 | Alcorcon | 0 - 1 | |
| 16 | Gimnastic | 1 - 1 | |
| 17 | Almeria | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Barcelona B | - | |
| 19 | Leonesa | - | |
| 20 | Cordoba | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 21 | Lorca | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 22 | Sevilla B | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Barcelona B | Leonesa | |
| Pozíció | 18 | 19 |
| Pontok | 37 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 21 |
| Pontok | 17 | 8 |
Liga forma
| Barcelona B | Leonesa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
13 12 |
7
12 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 7 |
1
5 10 |
Liga gólok
| Barcelona B | Leonesa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
41 |
38
53 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
19 |
13
31 |
Teljes statisztika La Liga 2
| Mérkőzések (363) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (839) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.31 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.93 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 19% |
Barcelona B következő 6 mérkőzések
| 2018-04-16 | Huesca | - | Barcelona B |
| 2018-04-22 | Barcelona B | - | Rayo Vallecano |
| 2018-04-28 | Almeria | - | Barcelona B |
| 2018-05-05 | Barcelona B | - | Reus Deportiu |
| 2018-05-12 | Sporting Gijon | - | Barcelona B |
| 2018-05-20 | Barcelona B | - | Cadiz |
Leonesa következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Leonesa | - | Tenerife |
| 2018-04-22 | Granada | - | Leonesa |
| 2018-04-29 | Leonesa | - | Cordoba |
| 2018-05-04 | Alcorcon | - | Leonesa |
| 2018-05-13 | Leonesa | - | Lugo |
| 2018-05-19 | Gimnastic | - | Leonesa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.20 | 4.33 |
| Valószínűség | 39% | 33% | 28% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
