1. Lig - Törökország
hétfő, 09.04.2018
16:00
16:00

Balikesirspor

Denizlispor
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Balikesir |
| Vendég: | Denizli |
| Távolság: | 233.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Balıkesir Atatürk Stadion |
| Befogadóképesség: | 15 800 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.85 | |||
| 48% | 25% | 27% | 1.95 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-27 | Denizlispor | 0 - 2 | Balikesirspor |
| 2017-04-09 | Balikesirspor | 1 - 2 | Denizlispor |
| 2016-11-05 | Denizlispor | 1 - 1 | Balikesirspor |
| 2016-03-13 | Balikesirspor | 2 - 1 | Denizlispor |
| 2015-10-17 | Denizlispor | 1 - 1 | Balikesirspor |
| 2014-01-27 | Denizlispor | 1 - 0 | Balikesirspor |
| 2013-09-01 | Balikesirspor | 3 - 0 | Denizlispor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 6 | 3 | 0 | |
| 43% | 29% | 29% | 86% | 43% | 0% |
Balikesirspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Eskisehirspor | 1 - 3 | Balikesirspor |
| 2018-03-25 | Akhisar Belediye | 2 - 2 | Balikesirspor |
| 2018-03-18 | Balikesirspor | 0 - 1 | Istanbulspor |
| 2018-03-12 | Adanaspor | 0 - 1 | Balikesirspor |
| 2018-03-07 | Balikesirspor | 0 - 2 | Boluspor |
| 2018-03-03 | Gaziantepspor | 1 - 3 | Balikesirspor |
| 2018-02-24 | Balikesirspor | 2 - 0 | Samsunspor |
| 2018-02-20 | Caykur Rizespor | 3 - 0 | Balikesirspor |
| 2018-02-17 | Balikesirspor | 1 - 1 | Elazigspor |
| 2018-02-11 | Balikesirspor | 1 - 3 | Ankaragücü |
| 2018-02-05 | Altinordu | 2 - 1 | Balikesirspor |
| 2018-01-26 | Balikesirspor | 2 - 0 | Erzurumspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 50% | 33% |
Denizlispor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Denizlispor | 3 - 1 | Ankaragücü |
| 2018-03-17 | Altinordu | 2 - 1 | Denizlispor |
| 2018-03-11 | Denizlispor | 2 - 1 | Erzurumspor |
| 2018-03-07 | Adana Demirspor | 3 - 1 | Denizlispor |
| 2018-03-03 | Denizlispor | 2 - 2 | Manisaspor |
| 2018-02-25 | Gaziantep FK | 0 - 2 | Denizlispor |
| 2018-02-21 | Denizlispor | 2 - 0 | Ümraniyespor |
| 2018-02-17 | Giresunspor | 0 - 2 | Denizlispor |
| 2018-02-10 | Elazigspor | 1 - 0 | Denizlispor |
| 2018-02-04 | Denizlispor | 0 - 2 | Eskisehirspor |
| 2018-01-29 | Istanbulspor | 2 - 1 | Denizlispor |
| 2018-01-22 | Denizlispor | 3 - 1 | Adanaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 58% | 33% |
Tabella 1. Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caykur Rizespor | 30 | +26 | 59 |
| 2 | Ümraniyespor | 30 | +15 | 56 |
| 3 | Ankaragücü | 30 | +14 | 55 |
| 4 | Gaziantep FK | 30 | +25 | 50 |
| 5 | Boluspor | 30 | +19 | 50 |
| 6 | Altinordu | 30 | +9 | 49 |
| 7 | Elazigspor | 30 | +12 | 44 |
| 8 | Erzurumspor | 30 | +3 | 43 |
| 9 | Istanbulspor | 30 | 0 | 43 |
| 10 | Balikesirspor | 29 | +6 | 42 |
| 11 | Adanaspor | 30 | -8 | 40 |
| 12 | Giresunspor | 30 | +4 | 38 |
| 13 | Adana Demirspor | 30 | -2 | 37 |
| 14 | Samsunspor | 30 | -8 | 34 |
| 15 | Denizlispor | 29 | -7 | 33 |
| 16 | Eskisehirspor | 30 | -4 | 31 |
| 17 | Manisaspor | 30 | -35 | 12 |
| 18 | Gaziantepspor | 30 | -69 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Balikesirspor | |
| Denizlispor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Balikesirspor | Denizlispor |
|---|---|---|---|
| 1 | Caykur Rizespor | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Ümraniyespor | 4 - 2 | |
| 3 | Ankaragücü | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Gaziantep FK | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Boluspor | 0 - 2 | |
| 6 | Altinordu | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Elazigspor | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Erzurumspor | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 9 | Istanbulspor | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Balikesirspor | - | |
| 11 | Adanaspor | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 12 | Giresunspor | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 13 | Adana Demirspor | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 14 | Samsunspor | 2 - 0 | |
| 15 | Denizlispor | - | |
| 16 | Eskisehirspor | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 17 | Manisaspor | 1 - 1 | |
| 18 | Gaziantepspor | 2 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Balikesirspor | Denizlispor | |
| Pozíció | 10 | 15 |
| Pontok | 42 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 15 |
| Pontok | 22 | 9 |
Liga forma
| Balikesirspor | Denizlispor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
6 10 |
9
6 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
2
3 9 |
Liga gólok
| Balikesirspor | Denizlispor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
42 |
35
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
15 |
16
27 |
Teljes statisztika 1. Lig
| Mérkőzések (269) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (736) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 30% |
Balikesirspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Giresunspor | - | Balikesirspor |
| 2018-04-22 | Balikesirspor | - | Ümraniyespor |
| 2018-04-28 | Gaziantep FK | - | Balikesirspor |
| 2018-05-04 | Balikesirspor | - | Manisaspor |
| 2018-07-12 | Bursaspor | - | Balikesirspor |
| 2018-08-12 | Balikesirspor | - | Altinordu |
Denizlispor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Denizlispor | - | Caykur Rizespor |
| 2018-04-22 | Samsunspor | - | Denizlispor |
| 2018-04-28 | Denizlispor | - | Gaziantepspor |
| 2018-05-05 | Boluspor | - | Denizlispor |
| 2018-07-27 | Denizlispor | - | Alanyaspor |
| 2018-08-12 | Denizlispor | - | Gaziantep FK |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.60 | 3.60 |
| Valószínűség | 48% | 25% | 27% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 1.85 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-09 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
