Premier League - Szingapúr

vasárnap, 08.04.2018
10:30
Balestier Khalsa

Balestier Khalsa

FC Jurong

FC Jurong

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Információ
Város
Hazai: Toa Payoh
Vendég: Jurong East
Távolság: 13.8 km
Kezdési időpont
Óra: 10:30 (17:30 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
7.00 5.00 1.30 2 3.39 1.10
23% 32% 45% 1.30 15% 85%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.10 5.78 1.36 3.10 1.91 1.79
98% 2% 88% 12% 50% 50%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-10-26 Balestier Khalsa 0 - 3 FC Jurong
2017-07-26 FC Jurong 2 - 1 Balestier Khalsa
2017-04-21 Balestier Khalsa 0 - 3 FC Jurong
2016-09-13 Balestier Khalsa 0 - 1 FC Jurong
2016-09-09 FC Jurong 1 - 0 Balestier Khalsa
2016-08-19 Balestier Khalsa 0 - 1 FC Jurong
2016-07-18 FC Jurong 2 - 0 Balestier Khalsa
2016-05-06 FC Jurong 6 - 0 Balestier Khalsa
2016-02-27 Balestier Khalsa 1 - 1 FC Jurong
2015-10-16 Balestier Khalsa 1 - 0 FC Jurong
2015-08-17 Balestier Khalsa 1 - 4 FC Jurong
2015-08-14 FC Jurong 1 - 0 Balestier Khalsa
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 1 10 7 5 2
8% 8% 83% 58% 42% 17%

Balestier Khalsa utolsó 12 mérkőzések

2018-04-04 Home United 3 - 1 Balestier Khalsa
2017-11-02 Hougang Utd 0 - 1 Balestier Khalsa
2017-10-26 Balestier Khalsa 0 - 3 FC Jurong
2017-10-20 Home United 2 - 0 Balestier Khalsa
2017-10-16 Brunei DPMM 1 - 4 Balestier Khalsa
2017-09-20 Young Lions 0 - 1 Balestier Khalsa
2017-09-17 Balestier Khalsa 0 - 1 Tampines Rovers
2017-09-09 Geylang Int 2 - 0 Balestier Khalsa
2017-08-21 Balestier Khalsa 2 - 2 Brunei DPMM
2017-08-17 Balestier Khalsa 2 - 2 Warriors
2017-07-29 Balestier Khalsa 0 - 0 Hougang Utd
2017-07-26 FC Jurong 2 - 1 Balestier Khalsa
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 6 4
25% 25% 50% 67% 50% 33%

FC Jurong utolsó 12 mérkőzések

2018-03-31 FC Jurong 2 - 1 Tampines Rovers
2017-11-17 Geylang Int 2 - 7 FC Jurong
2017-11-03 FC Jurong 5 - 1 Warriors
2017-10-26 Balestier Khalsa 0 - 3 FC Jurong
2017-10-19 FC Jurong 1 - 0 Hougang Utd
2017-09-30 Home United 1 - 2 FC Jurong
2017-09-27 FC Jurong 3 - 1 Home United
2017-09-19 Home United 1 - 1 FC Jurong
2017-09-16 Brunei DPMM 0 - 1 FC Jurong
2017-09-08 Young Lions 0 - 1 FC Jurong
2017-08-19 FC Jurong 4 - 0 Tampines Rovers
2017-08-13 FC Jurong 2 - 0 Tampines Rovers
G D V +1.5 +2.5 +3.5
11 1 0 9 7 4
92% 8% 0% 75% 58% 33%

Tabella Premier League

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Brunei DPMM 1 1 0 0 4 2 +2 3
2 Young Lions 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Tampines Rovers 2 1 0 1 4 3 +1 3
4 FC Jurong 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 Home United 2 1 0 1 5 5 0 3
6 Warriors 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Geylang Int 2 0 1 1 2 4 -2 1
8 Balestier Khalsa 1 0 0 1 1 3 -2 0
9 Hougang Utd 1 0 0 1 0 2 -2 0

Mérkőzések kronológiája a ligában

Balestier Khalsa  
FC Jurong  
Hazai  
Vendég  

Liga pozíció

  Balestier Khalsa FC Jurong
Pozíció 8 4
Pontok 0 3
  Hazai Vendég
Pozíció 7 7
Pontok 0 0

Liga forma

  Balestier Khalsa FC Jurong
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
0  
0  
1  
1  
0  
0  
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Liga gólok

  Balestier Khalsa FC Jurong
Lőtt gólok
Kapott gólok
1   
3    
2   
1   
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
0   
0   
0   
0   

Teljes statisztika Premier League

Mérkőzések   (6)
Hazai győzelmek 83%
Döntetlenek 17%
Vendég győzelmek 0%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (21)
Meccsenkénti gólok 3.50
Meccsenkénti hazai gólok 2.50
Meccsenkénti vendég gólok 1.00
Hazai csapat lőtt gólok 100%
Vendég csapatok lőtt gólok 83%
Mindkét Csapat gólt Szerez 83%
Felett 1.5 100%
Felett 2.5 67%
Felett 3.5 50%

Balestier Khalsa következő 6 mérkőzések

2018-04-11 Balestier Khalsa - Young Lions
2018-04-14 Geylang Int - Balestier Khalsa
2018-04-22 Hougang Utd - Balestier Khalsa
2018-04-29 Balestier Khalsa - Warriors
2018-05-02 Tampines Rovers - Balestier Khalsa
2018-05-13 Balestier Khalsa - Brunei DPMM

FC Jurong következő 6 mérkőzések

2018-04-14 FC Jurong - Brunei DPMM
2018-04-18 Home United - FC Jurong
2018-04-28 FC Jurong - Geylang Int
2018-05-06 FC Jurong - Hougang Utd
2018-05-13 Warriors - FC Jurong
2018-05-16 Young Lions - FC Jurong

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 7.00 5.00 1.30
Valószínűség 23% 32% 45%
2 @ 1.30
Dupla esély 1X X2
Oddsok 3.39 1.10
Valószínűség 15% 85%
X2 @ 1.10
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.10 5.78
Valószínűség   98% 2%
Felett 1.5 @ 1.10
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.36 3.10
Valószínűség   88% 12%
Felett 2.5 @ 1.36
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   1.91 1.79
Valószínűség   50% 50%
Alatt 3.5 @ 1.79
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.64 2.12
Valószínűség   94% 6%
Igen @ 1.64

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play