Primeira Liga - Portugália
vasárnap, 14.01.2018
18:00
18:00

B-SAD

Rio Ave
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lisszabon |
| Vendég: | Vila do Conde |
| Távolság: | 295.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio do Restelo |
| Befogadóképesség: | 30 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.00 | 3.29 | X2 | 1.34 | 1.61 | |||
| 30% | 29% | 41% | 1.61 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 41% | 59% | 18% | 82% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-07 | Rio Ave | 1 - 0 | B-SAD |
| 2017-05-20 | Rio Ave | 2 - 0 | B-SAD |
| 2017-01-15 | B-SAD | 1 - 0 | Rio Ave |
| 2016-01-20 | Rio Ave | 1 - 1 | B-SAD |
| 2016-01-17 | Rio Ave | 1 - 2 | B-SAD |
| 2015-08-15 | B-SAD | 3 - 3 | Rio Ave |
| 2015-05-04 | B-SAD | 1 - 3 | Rio Ave |
| 2014-12-22 | Rio Ave | 0 - 0 | B-SAD |
| 2014-01-19 | Rio Ave | 1 - 0 | B-SAD |
| 2013-08-18 | B-SAD | 0 - 3 | Rio Ave |
| 2010-04-18 | B-SAD | 0 - 0 | Rio Ave |
| 2009-12-05 | Rio Ave | 0 - 0 | B-SAD |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 33% | 17% |
B-SAD utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-09 | B-SAD | 1 - 1 | Boavista |
| 2018-01-04 | Portimonense | 0 - 0 | B-SAD |
| 2017-12-29 | B-SAD | 1 - 1 | Sporting CP |
| 2017-12-21 | B-SAD | 0 - 0 | Maritimo |
| 2017-12-16 | SC Braga | 4 - 0 | B-SAD |
| 2017-12-10 | B-SAD | 1 - 1 | Pacos Ferreira |
| 2017-12-01 | Sporting CP | 1 - 0 | B-SAD |
| 2017-11-28 | Uniao Madeira | 1 - 1 | B-SAD |
| 2017-11-24 | B-SAD | 0 - 1 | Chaves |
| 2017-11-04 | Porto | 2 - 0 | B-SAD |
| 2017-10-28 | B-SAD | 3 - 0 | Moreirense |
| 2017-10-22 | Tondela | 2 - 0 | B-SAD |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 8 | 2 | 1 | |
| 8% | 50% | 42% | 67% | 17% | 8% |
Rio Ave utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | Rio Ave | 3 - 3 | Aves |
| 2018-01-06 | SC Braga | 2 - 1 | Rio Ave |
| 2018-01-03 | Rio Ave | 4 - 2 | Pacos Ferreira |
| 2017-12-30 | Rio Ave | 3 - 2 | Leixoes |
| 2017-12-21 | Porto | 3 - 0 | Rio Ave |
| 2017-12-17 | Chaves | 1 - 1 | Rio Ave |
| 2017-12-13 | Rio Ave | 2 - 2 | Benfica |
| 2017-12-08 | Rio Ave | 2 - 1 | Moreirense |
| 2017-12-02 | Tondela | 1 - 3 | Rio Ave |
| 2017-11-27 | Rio Ave | 0 - 1 | V. Guimaraes |
| 2017-11-18 | Rio Ave | 1 - 0 | SC Braga |
| 2017-11-04 | Estoril Praia | 0 - 2 | Rio Ave |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 17 | +36 | 45 |
| 2 | Benfica | 18 | +31 | 43 |
| 3 | Sporting CP | 17 | +28 | 43 |
| 4 | SC Braga | 18 | +17 | 37 |
| 5 | Maritimo | 18 | -3 | 28 |
| 6 | Rio Ave | 17 | +6 | 27 |
| 7 | Chaves | 18 | -1 | 26 |
| 8 | V. Guimaraes | 18 | -9 | 23 |
| 9 | Boavista | 17 | -4 | 21 |
| 10 | Tondela | 17 | -7 | 19 |
| 11 | B-SAD | 17 | -8 | 19 |
| 12 | Portimonense | 17 | -4 | 18 |
| 13 | Feirense | 17 | -6 | 17 |
| 14 | Pacos Ferreira | 18 | -15 | 15 |
| 15 | Aves | 17 | -10 | 14 |
| 16 | Moreirense | 17 | -14 | 14 |
| 17 | Vitoria Setubal | 17 | -16 | 12 |
| 18 | Estoril Praia | 17 | -21 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| B-SAD | |
| Rio Ave | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | B-SAD | Rio Ave |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | ||
| 2 | Benfica | ||
| 3 | Sporting CP | ||
| 4 | SC Braga | 2 - 1 | |
| 5 | Maritimo | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Rio Ave | - | |
| 7 | Chaves | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | V. Guimaraes | 1 - 0 | |
| 9 | Boavista | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Tondela | 1 - 3 | |
| 11 | B-SAD | - | |
| 12 | Portimonense | ||
| 13 | Feirense | 1 - 0 | |
| 14 | Pacos Ferreira | 1 - 1 | |
| 15 | Aves | 0 - 0 | |
| 16 | Moreirense | 3 - 0 | |
| 17 | Vitoria Setubal | 1 - 1 | |
| 18 | Estoril Praia | 2 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| B-SAD | Rio Ave | |
| Pozíció | 11 | 6 |
| Pontok | 19 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 6 |
| Pontok | 15 | 11 |
Liga forma
| B-SAD | Rio Ave | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 8 |
8
3 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 1 |
3
2 3 |
Liga gólok
| B-SAD | Rio Ave | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
23 |
22
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
5 |
9
7 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (156) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (417) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
B-SAD következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Maritimo | - | B-SAD |
| 2018-01-29 | B-SAD | - | Benfica |
| 2018-02-05 | Vitoria Setubal | - | B-SAD |
| 2018-02-11 | B-SAD | - | Aves |
| 2018-02-17 | Estoril Praia | - | B-SAD |
| 2018-02-24 | B-SAD | - | Feirense |
Rio Ave következő 6 mérkőzések
| 2018-01-21 | Rio Ave | - | Boavista |
| 2018-01-29 | Portimonense | - | Rio Ave |
| 2018-02-03 | Benfica | - | Rio Ave |
| 2018-02-10 | Rio Ave | - | Maritimo |
| 2018-02-18 | Porto | - | Rio Ave |
| 2018-02-23 | Rio Ave | - | Aves |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 3.00 | 3.29 |
| Valószínűség | 30% | 29% | 41% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.61 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-14 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
