Primeira Liga - Portugália
hétfő, 30.04.2018
20:00
20:00

Aves

Estoril Praia
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vila das Aves |
| Vendég: | Estoril |
| Távolság: | 306.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio do CD das Aves |
| Befogadóképesség: | 8 650 |
| Méretek: | 100 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 3.89 | 1X | 1.28 | 1.90 | |||
| 44% | 18% | 38% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Estoril Praia | 3 - 2 | Aves |
| 2012-03-10 | Aves | 2 - 0 | Estoril Praia |
| 2011-10-22 | Estoril Praia | 1 - 0 | Aves |
| 2011-08-07 | Estoril Praia | 2 - 0 | Aves |
| 2011-03-19 | Aves | 2 - 1 | Estoril Praia |
| 2010-11-06 | Estoril Praia | 2 - 0 | Aves |
| 2010-04-24 | Estoril Praia | 1 - 0 | Aves |
| 2009-12-12 | Aves | 0 - 1 | Estoril Praia |
| 2009-05-24 | Aves | 1 - 2 | Estoril Praia |
| 2009-01-25 | Estoril Praia | 3 - 2 | Aves |
| 2008-02-03 | Estoril Praia | 2 - 2 | Aves |
| 2007-09-02 | Aves | 2 - 3 | Estoril Praia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 75% | 50% | 33% |
Aves utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Tondela | 3 - 0 | Aves |
| 2018-04-14 | Aves | 1 - 0 | Feirense |
| 2018-04-08 | Porto | 2 - 0 | Aves |
| 2018-03-29 | Aves | 1 - 4 | Vitoria Setubal |
| 2018-03-18 | V. Guimaraes | 2 - 1 | Aves |
| 2018-03-10 | Benfica | 2 - 0 | Aves |
| 2018-03-05 | Aves | 3 - 0 | Portimonense |
| 2018-02-23 | Rio Ave | 0 - 0 | Aves |
| 2018-02-17 | Aves | 0 - 0 | Maritimo |
| 2018-02-11 | B-SAD | 2 - 5 | Aves |
| 2018-02-06 | Aves | 3 - 0 | Boavista |
| 2018-01-30 | SC Braga | 2 - 0 | Aves |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Estoril Praia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Estoril Praia | 1 - 2 | Benfica |
| 2018-04-14 | Portimonense | 0 - 1 | Estoril Praia |
| 2018-04-07 | Estoril Praia | 1 - 1 | Maritimo |
| 2018-03-30 | Rio Ave | 2 - 0 | Estoril Praia |
| 2018-03-17 | Estoril Praia | 1 - 1 | Pacos Ferreira |
| 2018-03-10 | Boavista | 1 - 0 | Estoril Praia |
| 2018-03-03 | Estoril Praia | 0 - 6 | SC Braga |
| 2018-02-25 | Chaves | 2 - 0 | Estoril Praia |
| 2018-02-21 | Estoril Praia | 1 - 3 | Porto |
| 2018-02-17 | Estoril Praia | 0 - 2 | B-SAD |
| 2018-02-12 | Moreirense | 1 - 2 | Estoril Praia |
| 2018-02-04 | Estoril Praia | 2 - 0 | Sporting CP |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 33% | 17% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 32 | +62 | 82 |
| 2 | Benfica | 32 | +57 | 77 |
| 3 | Sporting CP | 32 | +40 | 77 |
| 4 | SC Braga | 32 | +46 | 74 |
| 5 | Rio Ave | 32 | -3 | 47 |
| 6 | Maritimo | 32 | -11 | 44 |
| 7 | Chaves | 32 | -12 | 41 |
| 8 | Boavista | 32 | -10 | 41 |
| 9 | V. Guimaraes | 32 | -13 | 40 |
| 10 | Tondela | 32 | -5 | 38 |
| 11 | Portimonense | 32 | -9 | 35 |
| 12 | B-SAD | 32 | -13 | 34 |
| 13 | Moreirense | 32 | -17 | 32 |
| 14 | Feirense | 32 | -15 | 30 |
| 15 | Vitoria Setubal | 32 | -23 | 29 |
| 16 | Pacos Ferreira | 32 | -24 | 29 |
| 17 | Aves | 31 | -18 | 28 |
| 18 | Estoril Praia | 31 | -32 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Aves | |
| Estoril Praia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Aves | Estoril Praia |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Benfica | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 3 | Sporting CP | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | SC Braga | 0 - 2 | 6 - 0 |
| 5 | Rio Ave | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Maritimo | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Chaves | 2 - 0 | |
| 8 | Boavista | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | V. Guimaraes | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 10 | Tondela | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Portimonense | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | B-SAD | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Moreirense | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Feirense | 1 - 0 | |
| 15 | Vitoria Setubal | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 16 | Pacos Ferreira | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 17 | Aves | - | |
| 18 | Estoril Praia | - |
Liga pozíció
| Aves | Estoril Praia | |
| Pozíció | 17 | 18 |
| Pontok | 28 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 13 |
| Pontok | 15 | 11 |
Liga forma
| Aves | Estoril Praia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 17 |
7
5 19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 8 |
3
2 10 |
Liga gólok
| Aves | Estoril Praia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
48 |
27
59 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
21 |
12
31 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (287) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (782) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.72 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 27% |
Aves következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Moreirense | - | Aves |
| 2018-05-11 | Aves | - | Chaves |
| 2018-05-20 | Aves | - | Sporting CP |
| 2018-07-11 | Aves | - | Arouca |
| 2018-07-18 | V. Guimaraes | - | Aves |
| 2018-07-21 | Aves | - | SC Braga |
Estoril Praia következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Estoril Praia | - | Vitoria Setubal |
| 2018-05-13 | Feirense | - | Estoril Praia |
| 2018-07-14 | Estoril Praia | - | Nacional Madeira |
| 2018-07-29 | Farense | - | Estoril Praia |
| 2018-08-11 | Estoril Praia | - | Porto B |
| 2018-08-18 | SC Braga B | - | Estoril Praia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.50 | 3.89 |
| Valószínűség | 44% | 18% | 38% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.90 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-30 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
