Serie B - Olaszország
vasárnap, 18.03.2018
16:30
16:30

Avellino

Pescara
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Avellino |
| Vendég: | Pescara |
| Távolság: | 178.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Partenio |
| Befogadóképesség: | 9 840 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.60 | |||
| 34% | 36% | 30% | 1.37 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 74% | 26% | 52% | 48% | 32% | 68% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Pescara | 2 - 1 | Avellino |
| 2016-04-08 | Avellino | 1 - 3 | Pescara |
| 2015-11-20 | Pescara | 3 - 2 | Avellino |
| 2015-05-03 | Avellino | 3 - 2 | Pescara |
| 2014-12-13 | Pescara | 0 - 0 | Avellino |
| 2014-03-01 | Avellino | 1 - 1 | Pescara |
| 2013-09-24 | Pescara | 1 - 1 | Avellino |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| 14% | 43% | 43% | 86% | 57% | 43% |
Avellino utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Salernitana | 2 - 0 | Avellino |
| 2018-02-27 | Empoli | 1 - 1 | Avellino |
| 2018-02-24 | Avellino | 2 - 1 | Novara |
| 2018-02-17 | Venezia | 3 - 1 | Avellino |
| 2018-02-10 | Avellino | 1 - 1 | Cesena |
| 2018-02-03 | Foggia | 2 - 1 | Avellino |
| 2018-01-27 | Avellino | 0 - 0 | Cremonese |
| 2018-01-21 | Brescia | 2 - 3 | Avellino |
| 2017-12-28 | Avellino | 2 - 1 | Ternana |
| 2017-12-21 | Spezia | 1 - 0 | Avellino |
| 2017-12-16 | Avellino | 1 - 1 | Ascoli |
| 2017-12-09 | Cittadella | 2 - 2 | Avellino |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Pescara utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Pescara | 0 - 1 | Carpi |
| 2018-03-10 | Pescara | 1 - 4 | Parma |
| 2018-03-03 | Cittadella | 2 - 0 | Pescara |
| 2018-02-24 | Pescara | 0 - 0 | Cremonese |
| 2018-02-17 | Entella | 0 - 0 | Pescara |
| 2018-02-10 | Pescara | 1 - 0 | Salernitana |
| 2018-02-03 | Frosinone | 3 - 0 | Pescara |
| 2018-01-26 | Pescara | 0 - 2 | Perugia |
| 2018-01-20 | Foggia | 0 - 1 | Pescara |
| 2018-01-17 | Pescara | 3 - 1 | Lugano |
| 2017-12-28 | Pescara | 1 - 0 | Venezia |
| 2017-12-21 | Ascoli | 1 - 1 | Pescara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 30 | +26 | 57 |
| 2 | Frosinone | 31 | +17 | 54 |
| 3 | Palermo | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Cittadella | 31 | +11 | 50 |
| 5 | Perugia | 30 | +11 | 46 |
| 6 | Venezia | 30 | +9 | 46 |
| 7 | Bari | 30 | +4 | 45 |
| 8 | Parma | 30 | +9 | 44 |
| 9 | Cremonese | 31 | +6 | 41 |
| 10 | Carpi | 29 | -6 | 41 |
| 11 | Spezia | 31 | +1 | 41 |
| 12 | Foggia | 30 | -4 | 40 |
| 13 | Salernitana | 31 | -4 | 38 |
| 14 | Pescara | 30 | -13 | 36 |
| 15 | Novara | 31 | -4 | 35 |
| 16 | Avellino | 29 | -6 | 34 |
| 17 | Brescia | 30 | -6 | 34 |
| 18 | Cesena | 31 | -10 | 33 |
| 19 | Entella | 30 | -7 | 32 |
| 20 | Pro Vercelli | 29 | -12 | 29 |
| 21 | Ascoli | 31 | -21 | 29 |
| 22 | Ternana | 31 | -14 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Avellino | |
| Pescara | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Avellino | Pescara |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Frosinone | 3 - 0 | |
| 3 | Palermo | 1 - 3 | |
| 4 | Cittadella | 2 - 0 | |
| 5 | Perugia | 4 - 2 | |
| 6 | Venezia | 1 - 1 | |
| 7 | Bari | 1 - 0 | |
| 8 | Parma | 0 - 1 | |
| 9 | Cremonese | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Carpi | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Spezia | 4 - 0 | |
| 12 | Foggia | 5 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Salernitana | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 14 | Pescara | - | |
| 15 | Novara | 2 - 1 | |
| 16 | Avellino | - | |
| 17 | Brescia | 2 - 1 | |
| 18 | Cesena | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 19 | Entella | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 20 | Pro Vercelli | 1 - 0 | |
| 21 | Ascoli | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Ternana | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Avellino | Pescara | |
| Pozíció | 16 | 14 |
| Pontok | 34 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 16 |
| Pontok | 24 | 13 |
Liga forma
| Avellino | Pescara | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
10 11 |
9
9 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
3
4 7 |
Liga gólok
| Avellino | Pescara | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
44 |
36
49 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
16 |
11
24 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (333) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (876) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Avellino következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Pro Vercelli | - | Avellino |
| 2018-03-29 | Avellino | - | Parma |
| 2018-04-02 | Avellino | - | Bari |
| 2018-04-09 | Avellino | - | Perugia |
| 2018-04-14 | Entella | - | Avellino |
| 2018-04-17 | Avellino | - | Frosinone |
Pescara következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Pescara | - | Empoli |
| 2018-03-29 | Brescia | - | Pescara |
| 2018-04-07 | Palermo | - | Pescara |
| 2018-04-14 | Pescara | - | Bari |
| 2018-04-17 | Pro Vercelli | - | Pescara |
| 2018-04-22 | Pescara | - | Spezia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.10 | 3.10 |
| Valószínűség | 34% | 36% | 30% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.60 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
