Ligue 2 - Franciaország
kedd, 16.01.2018
20:00
20:00

Auxerre

Chamois Niort
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Auxerre |
| Vendég: | Niort |
| Távolság: | 346.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de l'Abbe-Deschamps |
| Befogadóképesség: | 21 379 |
| Méretek: | 110 x 60 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | William Still (Bel) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.25 | 4.75 | X2 | 1.19 | 2.00 | |||
| 32% | 26% | 42% | 2.00 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 78% | 22% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-11 | Chamois Niort | 2 - 0 | Auxerre |
| 2017-03-31 | Chamois Niort | 1 - 0 | Auxerre |
| 2016-10-29 | Auxerre | 0 - 4 | Chamois Niort |
| 2016-03-04 | Auxerre | 1 - 1 | Chamois Niort |
| 2015-10-16 | Chamois Niort | 2 - 3 | Auxerre |
| 2015-05-08 | Chamois Niort | 1 - 1 | Auxerre |
| 2014-12-19 | Auxerre | 1 - 1 | Chamois Niort |
| 2014-05-02 | Chamois Niort | 1 - 0 | Auxerre |
| 2013-12-13 | Auxerre | 2 - 0 | Chamois Niort |
| 2013-05-03 | Chamois Niort | 0 - 1 | Auxerre |
| 2012-12-11 | Auxerre | 4 - 2 | Chamois Niort |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 4 | 8 | 3 | 3 | |
| 36% | 27% | 36% | 73% | 27% | 27% |
Auxerre utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-12 | Auxerre | 1 - 1 | Le Havre |
| 2017-12-15 | Ajaccio | 3 - 1 | Auxerre |
| 2017-12-08 | Auxerre | 1 - 2 | Chateauroux |
| 2017-11-27 | Reims | 2 - 0 | Auxerre |
| 2017-11-24 | Auxerre | 1 - 1 | Nancy |
| 2017-11-17 | Clermont Foot | 1 - 0 | Auxerre |
| 2017-11-03 | Auxerre | 0 - 1 | Gazelec Ajaccio |
| 2017-10-27 | Bourg Peronnas | 1 - 1 | Auxerre |
| 2017-10-20 | Auxerre | 2 - 1 | Quevilly-Rouen |
| 2017-10-13 | Brest | 1 - 1 | Auxerre |
| 2017-09-29 | Auxerre | 2 - 0 | Sochaux |
| 2017-09-22 | Valenciennes | 0 - 2 | Auxerre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 25% | 8% |
Chamois Niort utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-12 | Chamois Niort | 0 - 0 | Nancy |
| 2018-01-06 | Guingamp | 1 - 0 | Chamois Niort |
| 2017-12-15 | Le Havre | 2 - 1 | Chamois Niort |
| 2017-12-08 | Chamois Niort | 1 - 2 | Reims |
| 2017-11-28 | Gazelec Ajaccio | 0 - 2 | Chamois Niort |
| 2017-11-24 | Chamois Niort | 2 - 1 | Chateauroux |
| 2017-11-20 | Lens | 3 - 1 | Chamois Niort |
| 2017-11-03 | Chamois Niort | 1 - 1 | Clermont Foot |
| 2017-10-27 | Sochaux | 2 - 1 | Chamois Niort |
| 2017-10-20 | Chamois Niort | 2 - 0 | Bourg Peronnas |
| 2017-10-16 | Lorient | 0 - 0 | Chamois Niort |
| 2017-10-06 | Nantes | 1 - 2 | Chamois Niort |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 20 | +26 | 47 |
| 2 | Nimes | 19 | +21 | 37 |
| 3 | Ajaccio | 20 | +13 | 37 |
| 4 | Paris FC | 20 | +8 | 37 |
| 5 | Lorient | 20 | +13 | 36 |
| 6 | Le Havre | 20 | +12 | 35 |
| 7 | Brest | 20 | +6 | 34 |
| 8 | Chateauroux | 20 | -1 | 31 |
| 9 | Clermont Foot | 20 | +6 | 30 |
| 10 | Sochaux | 20 | -5 | 30 |
| 11 | Chamois Niort | 20 | -1 | 26 |
| 12 | Valenciennes | 20 | -6 | 25 |
| 13 | Lens | 20 | +5 | 24 |
| 14 | Orleans | 20 | -5 | 23 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 19 | -13 | 23 |
| 16 | Nancy | 20 | -5 | 21 |
| 17 | Auxerre | 20 | -11 | 20 |
| 18 | Bourg Peronnas | 20 | -19 | 17 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 20 | -15 | 15 |
| 20 | Tours | 20 | -29 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Auxerre | |
| Chamois Niort | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Auxerre | Chamois Niort |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | ||
| 2 | Nimes | 1 - 5 | |
| 3 | Ajaccio | ||
| 4 | Paris FC | ||
| 5 | Lorient | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Le Havre | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Brest | ||
| 8 | Chateauroux | 1 - 2 | |
| 9 | Clermont Foot | ||
| 10 | Sochaux | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Chamois Niort | - | |
| 12 | Valenciennes | 4 - 1 | |
| 13 | Lens | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 14 | Orleans | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Nancy | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Auxerre | - | |
| 18 | Bourg Peronnas | ||
| 19 | Quevilly-Rouen | 2 - 1 | |
| 20 | Tours | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Auxerre | Chamois Niort | |
| Pozíció | 17 | 11 |
| Pontok | 20 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 13 |
| Pontok | 15 | 8 |
Liga forma
| Auxerre | Chamois Niort | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 10 |
7
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 3 |
2
2 5 |
Liga gólok
| Auxerre | Chamois Niort | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
29 |
24
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
10 |
12
15 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (199) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (517) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 25% |
Auxerre következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Orleans | - | Auxerre |
| 2018-01-23 | Nantes | - | Auxerre |
| 2018-01-26 | Auxerre | - | Paris FC |
| 2018-02-02 | Tours | - | Auxerre |
| 2018-02-06 | Auxerre | - | Les Herbiers |
| 2018-02-12 | Auxerre | - | Nimes |
Chamois Niort következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Tours | - | Chamois Niort |
| 2018-01-26 | Chamois Niort | - | Valenciennes |
| 2018-02-02 | Paris FC | - | Chamois Niort |
| 2018-02-09 | Chamois Niort | - | Orleans |
| 2018-02-16 | Brest | - | Chamois Niort |
| 2018-02-23 | Chamois Niort | - | Nimes |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.25 | 4.75 |
| Valószínűség | 32% | 26% | 42% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-16 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
