Ligue 2 - Franciaország
péntek, 30.03.2018
19:00
19:00

Auxerre

Bourg Peronnas
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Auxerre |
| Vendég: | Peronnas |
| Távolság: | 218.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de l'Abbe-Deschamps |
| Befogadóképesség: | 21 379 |
| Méretek: | 110 x 60 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | William Still (Bel) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 5.50 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 53% | 21% | 26% | 1.66 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 82% | 18% | 51% | 49% | 30% | 70% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-27 | Bourg Peronnas | 1 - 1 | Auxerre |
| 2017-01-20 | Auxerre | 0 - 2 | Bourg Peronnas |
| 2016-08-12 | Bourg Peronnas | 2 - 4 | Auxerre |
| 2016-08-09 | Auxerre | 2 - 2 | Bourg Peronnas |
| 2016-03-18 | Auxerre | 1 - 2 | Bourg Peronnas |
| 2015-10-31 | Bourg Peronnas | 1 - 1 | Auxerre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 100% | 50% | 33% |
Auxerre utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Quevilly-Rouen | 4 - 1 | Auxerre |
| 2018-03-13 | Sochaux | 0 - 4 | Auxerre |
| 2018-03-09 | Auxerre | 1 - 2 | Brest |
| 2018-02-23 | Auxerre | 2 - 0 | Valenciennes |
| 2018-02-17 | Lorient | 1 - 3 | Auxerre |
| 2018-02-12 | Auxerre | 0 - 0 | Nimes |
| 2018-02-06 | Auxerre | 0 - 3 | Les Herbiers |
| 2018-02-02 | Tours | 0 - 2 | Auxerre |
| 2018-01-26 | Auxerre | 1 - 1 | Paris FC |
| 2018-01-23 | Nantes | 3 - 4 | Auxerre |
| 2018-01-19 | Orleans | 2 - 3 | Auxerre |
| 2018-01-16 | Auxerre | 5 - 0 | Chamois Niort |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Bourg Peronnas utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Bourg Peronnas | 0 - 1 | Chamois Niort |
| 2018-03-12 | Lens | 0 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2018-03-02 | Bourg Peronnas | 5 - 4 | Ajaccio |
| 2018-02-23 | Le Havre | 0 - 0 | Bourg Peronnas |
| 2018-02-16 | Bourg Peronnas | 3 - 2 | Nancy |
| 2018-02-09 | Chateauroux | 3 - 1 | Bourg Peronnas |
| 2018-02-06 | Bourg Peronnas | 0 - 9 | Marseille |
| 2018-02-02 | Bourg Peronnas | 0 - 2 | Clermont Foot |
| 2018-01-26 | Gazelec Ajaccio | 1 - 2 | Bourg Peronnas |
| 2018-01-23 | Bourg Peronnas | 2 - 0 | Toulouse |
| 2018-01-19 | Bourg Peronnas | 0 - 2 | Reims |
| 2018-01-16 | Bourg Peronnas | 3 - 5 | Quevilly-Rouen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 30 | +38 | 69 |
| 2 | Nimes | 30 | +32 | 58 |
| 3 | Ajaccio | 30 | +15 | 54 |
| 4 | Lorient | 30 | +15 | 53 |
| 5 | Paris FC | 30 | +11 | 52 |
| 6 | Clermont Foot | 30 | +15 | 51 |
| 7 | Chateauroux | 30 | +2 | 51 |
| 8 | Le Havre | 30 | +11 | 47 |
| 9 | Brest | 30 | +5 | 47 |
| 10 | Sochaux | 30 | -9 | 44 |
| 11 | Auxerre | 30 | +1 | 40 |
| 12 | Orleans | 30 | -7 | 38 |
| 13 | Chamois Niort | 30 | -12 | 35 |
| 14 | Valenciennes | 29 | -12 | 33 |
| 15 | Lens | 30 | 0 | 31 |
| 16 | Gazelec Ajaccio | 30 | -20 | 31 |
| 17 | Bourg Peronnas | 30 | -24 | 30 |
| 18 | Nancy | 30 | -13 | 28 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 30 | -17 | 25 |
| 20 | Tours | 29 | -31 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Auxerre | |
| Bourg Peronnas | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Auxerre | Bourg Peronnas |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 3 - 0 | |
| 2 | Nimes | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 3 | Ajaccio | 2 - 0 | |
| 4 | Lorient | 1 - 0 | |
| 5 | Paris FC | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Clermont Foot | 4 - 1 | |
| 7 | Chateauroux | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Le Havre | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Brest | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | Sochaux | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Auxerre | - | |
| 12 | Orleans | 1 - 3 | |
| 13 | Chamois Niort | 5 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Valenciennes | 2 - 0 | |
| 15 | Lens | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Gazelec Ajaccio | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | Bourg Peronnas | - | |
| 18 | Nancy | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 20 | Tours | 1 - 1 | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Auxerre | Bourg Peronnas | |
| Pozíció | 11 | 17 |
| Pontok | 40 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 19 |
| Pontok | 23 | 10 |
Liga forma
| Auxerre | Bourg Peronnas | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
7 12 |
9
3 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 4 |
3
1 11 |
Liga gólok
| Auxerre | Bourg Peronnas | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
39 |
39
63 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
13 |
12
32 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (299) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (785) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Auxerre következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Gazelec Ajaccio | - | Auxerre |
| 2018-04-13 | Auxerre | - | Clermont Foot |
| 2018-04-21 | Nancy | - | Auxerre |
| 2018-04-24 | Auxerre | - | Reims |
| 2018-04-27 | Chateauroux | - | Auxerre |
| 2018-05-04 | Auxerre | - | Ajaccio |
Bourg Peronnas következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Bourg Peronnas | - | Tours |
| 2018-04-13 | Valenciennes | - | Bourg Peronnas |
| 2018-04-20 | Bourg Peronnas | - | Nimes |
| 2018-04-24 | Orleans | - | Bourg Peronnas |
| 2018-04-27 | Bourg Peronnas | - | Brest |
| 2018-05-04 | Lorient | - | Bourg Peronnas |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.50 | 5.50 |
| Valószínűség | 53% | 21% | 26% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
