La Liga - Spanyolország
szombat, 31.03.2018
15:15
15:15

Athletic Bilbao

Celta Vigo
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bilbao |
| Vendég: | Vigo |
| Távolság: | 486.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | San Mamés Stadion |
| Befogadóképesség: | 53 332 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Edin Terzic (Nem) |
| Vendég: | Claudio Giraldez (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:15 (16:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 3.39 | 12 | 1.33 | 1.70 | |||
| 33% | 29% | 38% | 1.35 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Celta Vigo | 3 - 1 | Athletic Bilbao |
| 2017-04-30 | Celta Vigo | 0 - 3 | Athletic Bilbao |
| 2016-12-19 | Athletic Bilbao | 2 - 1 | Celta Vigo |
| 2016-05-01 | Athletic Bilbao | 2 - 1 | Celta Vigo |
| 2015-12-30 | Celta Vigo | 0 - 1 | Athletic Bilbao |
| 2015-03-14 | Celta Vigo | 1 - 2 | Athletic Bilbao |
| 2015-01-14 | Athletic Bilbao | 0 - 2 | Celta Vigo |
| 2015-01-06 | Celta Vigo | 2 - 4 | Athletic Bilbao |
| 2014-10-18 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | Celta Vigo |
| 2014-02-10 | Celta Vigo | 0 - 0 | Athletic Bilbao |
| 2013-12-19 | Athletic Bilbao | 4 - 0 | Celta Vigo |
| 2013-12-07 | Celta Vigo | 1 - 0 | Athletic Bilbao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 25% |
Athletic Bilbao utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Barcelona | 2 - 0 | Athletic Bilbao |
| 2018-03-15 | Athletic Bilbao | 1 - 2 | Marseille |
| 2018-03-11 | Athletic Bilbao | 2 - 0 | Leganes |
| 2018-03-08 | Marseille | 3 - 1 | Athletic Bilbao |
| 2018-03-03 | Sevilla | 2 - 0 | Athletic Bilbao |
| 2018-02-28 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | Valencia |
| 2018-02-25 | Athletic Bilbao | 2 - 1 | Malaga |
| 2018-02-22 | Athletic Bilbao | 1 - 2 | Szpartak Moszkva |
| 2018-02-18 | Atletico Madrid | 2 - 0 | Athletic Bilbao |
| 2018-02-15 | Szpartak Moszkva | 1 - 3 | Athletic Bilbao |
| 2018-02-09 | Athletic Bilbao | 0 - 0 | Las Palmas |
| 2018-02-04 | Girona | 2 - 0 | Athletic Bilbao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 42% | 17% |
Celta Vigo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Celta Vigo | 0 - 0 | Malaga |
| 2018-03-11 | Atletico Madrid | 3 - 0 | Celta Vigo |
| 2018-03-05 | Celta Vigo | 2 - 1 | Las Palmas |
| 2018-02-27 | Girona | 1 - 0 | Celta Vigo |
| 2018-02-24 | Celta Vigo | 2 - 0 | Eibar |
| 2018-02-19 | Getafe | 3 - 0 | Celta Vigo |
| 2018-02-11 | Celta Vigo | 2 - 2 | Espanyol |
| 2018-02-03 | Alaves | 2 - 1 | Celta Vigo |
| 2018-01-29 | Celta Vigo | 3 - 2 | Real Betis |
| 2018-01-21 | Real Sociedad | 1 - 2 | Celta Vigo |
| 2018-01-14 | Levante | 0 - 1 | Celta Vigo |
| 2018-01-11 | Barcelona | 5 - 0 | Celta Vigo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 25% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 29 | +61 | 75 |
| 2 | Atletico Madrid | 29 | +35 | 64 |
| 3 | Real Madrid | 29 | +40 | 60 |
| 4 | Valencia | 29 | +26 | 59 |
| 5 | Villarreal | 29 | +7 | 47 |
| 6 | Sevilla | 29 | -7 | 45 |
| 7 | Girona | 29 | +1 | 43 |
| 8 | Real Betis | 29 | -4 | 43 |
| 9 | Getafe | 29 | +8 | 39 |
| 10 | Celta Vigo | 29 | +3 | 39 |
| 11 | Eibar | 29 | -7 | 39 |
| 12 | Leganes | 29 | -10 | 36 |
| 13 | Athletic Bilbao | 29 | -4 | 35 |
| 14 | Espanyol | 29 | -11 | 35 |
| 15 | Real Sociedad | 29 | -1 | 33 |
| 16 | Alaves | 29 | -19 | 31 |
| 17 | Levante | 29 | -18 | 27 |
| 18 | Las Palmas | 29 | -37 | 21 |
| 19 | Dep. La Coruna | 29 | -34 | 20 |
| 20 | Malaga | 29 | -29 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Athletic Bilbao | |
| Celta Vigo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Athletic Bilbao | Celta Vigo |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | Atletico Madrid | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Real Madrid | 0 - 0 | |
| 4 | Valencia | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Villarreal | 1 - 1 | |
| 6 | Sevilla | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Girona | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Real Betis | 2 - 1 | |
| 9 | Getafe | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Celta Vigo | - | |
| 11 | Eibar | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 12 | Leganes | 2 - 0 | |
| 13 | Athletic Bilbao | - | |
| 14 | Espanyol | 2 - 1 | |
| 15 | Real Sociedad | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Alaves | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Levante | 0 - 1 | |
| 18 | Las Palmas | 0 - 0 | 2 - 5 |
| 19 | Dep. La Coruna | 1 - 3 | |
| 20 | Malaga | 2 - 1 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Athletic Bilbao | Celta Vigo | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 35 | 39 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 9 |
| Pontok | 22 | 16 |
Liga forma
| Athletic Bilbao | Celta Vigo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
11 10 |
11
6 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 2 |
5
1 9 |
Liga gólok
| Athletic Bilbao | Celta Vigo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
33 |
45
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
8 |
23
25 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (290) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (783) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 27% |
Athletic Bilbao következő 6 mérkőzések
| 2018-04-09 | Villarreal | - | Athletic Bilbao |
| 2018-04-14 | Athletic Bilbao | - | Dep. La Coruna |
| 2018-04-18 | Real Madrid | - | Athletic Bilbao |
| 2018-04-23 | Athletic Bilbao | - | Levante |
| 2018-04-28 | Real Sociedad | - | Athletic Bilbao |
| 2018-05-05 | Athletic Bilbao | - | Real Betis |
Celta Vigo következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Celta Vigo | - | Sevilla |
| 2018-04-14 | Leganes | - | Celta Vigo |
| 2018-04-17 | Celta Vigo | - | Barcelona |
| 2018-04-21 | Celta Vigo | - | Valencia |
| 2018-04-28 | Villarreal | - | Celta Vigo |
| 2018-05-05 | Celta Vigo | - | Dep. La Coruna |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.25 | 3.39 |
| Valószínűség | 33% | 29% | 38% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.70 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
