Division 1 - Észak - Svédország
vasárnap, 29.04.2018
15:00
15:00

Assyriska FF

Syrianska
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sodertalje |
| Vendég: | Sodertalje |
| Stadion | |
| Stadion: | Sodertalje Fotbollsarena |
| Befogadóképesség: | 6 400 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.60 | 2.14 | 12 | 1.66 | 1.33 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.28 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.47 | 2.60 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 82% | 18% | 72% | 28% | 44% | 56% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2016-08-21 | Syrianska | 1 - 0 | Assyriska FF |
| 2016-06-19 | Assyriska FF | 1 - 1 | Syrianska |
| 2015-09-20 | Assyriska FF | 2 - 0 | Syrianska |
| 2015-05-01 | Syrianska | 0 - 0 | Assyriska FF |
| 2014-09-24 | Syrianska | 0 - 2 | Assyriska FF |
| 2014-05-25 | Assyriska FF | 0 - 2 | Syrianska |
| 2010-09-19 | Assyriska FF | 2 - 0 | Syrianska |
| 2010-06-13 | Syrianska | 3 - 2 | Assyriska FF |
| 2009-09-27 | Syrianska | 0 - 1 | Assyriska FF |
| 2009-05-31 | Assyriska FF | 0 - 1 | Syrianska |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | |
| 40% | 20% | 40% | 60% | 10% | 10% |
Assyriska FF utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Rynninge IK | 2 - 1 | Assyriska FF |
| 2018-04-15 | Assyriska FF | 3 - 1 | Arameisk-Syr. |
| 2018-04-08 | BK Forward | 2 - 1 | Assyriska FF |
| 2018-02-09 | Djurgarden | 1 - 1 | Assyriska FF |
| 2017-11-04 | Assyriska FF | 1 - 2 | Nyköpings |
| 2017-10-29 | Arameisk-Syr. | 3 - 2 | Assyriska FF |
| 2017-10-22 | Assyriska FF | 2 - 1 | Sollentuna |
| 2017-10-15 | Enskede | 3 - 0 | Assyriska FF |
| 2017-10-08 | Assyriska FF | 1 - 0 | Umeå |
| 2017-10-01 | Assyriska FF | 0 - 4 | Västerås SK |
| 2017-09-23 | Carlstad Utd | 2 - 2 | Assyriska FF |
| 2017-09-17 | Team TG | 2 - 3 | Assyriska FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 42% |
Syrianska utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Syrianska | 2 - 2 | BK Forward |
| 2018-04-15 | Team TG | 0 - 1 | Syrianska |
| 2018-04-08 | Syrianska | 3 - 4 | Carlstad Utd |
| 2018-03-04 | Syrianska | 5 - 3 | Oddevold |
| 2018-02-24 | Halmstads | 5 - 0 | Syrianska |
| 2018-02-17 | AIK Stockholm | 2 - 1 | Syrianska |
| 2018-02-02 | Djurgarden | 3 - 1 | Syrianska |
| 2017-11-04 | Degerfors | 3 - 1 | Syrianska |
| 2017-10-29 | Syrianska | 1 - 2 | Falkenbergs |
| 2017-10-23 | Värnamo | 6 - 1 | Syrianska |
| 2017-10-17 | Syrianska | 0 - 2 | Brommapojkarna |
| 2017-10-01 | Dalkurd | 4 - 2 | Syrianska |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 11 | 10 | 8 | |
| 17% | 8% | 75% | 92% | 83% | 67% |
Tabella Division 1 - Észak
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 4 | +8 | 12 |
| 2 | BK Forward | 4 | +4 | 8 |
| 3 | Carlstad Utd | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Linkoping City | 4 | +1 | 5 |
| 5 | Umeå | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Sandvikens | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Akropolis | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Sollentuna | 3 | +2 | 4 |
| 9 | Syrianska | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Rynninge IK | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Assyriska FF | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Nyköpings | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Team TG | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Karlslunds IF | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Arameisk-Syr. | 4 | -7 | 1 |
| 16 | Skelleftea FF | 3 | -6 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Assyriska FF | |
| Syrianska | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Assyriska FF | Syrianska |
|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | ||
| 2 | BK Forward | ||
| 3 | Carlstad Utd | ||
| 4 | Linkoping City | ||
| 5 | Umeå | ||
| 6 | Sandvikens | ||
| 7 | Akropolis | ||
| 8 | Sollentuna | ||
| 9 | Syrianska | - | |
| 10 | Rynninge IK | ||
| 11 | Assyriska FF | - | |
| 12 | Nyköpings | ||
| 13 | Team TG | 0 - 1 | |
| 14 | Karlslunds IF | ||
| 15 | Arameisk-Syr. | 3 - 1 | |
| 16 | Skelleftea FF |
Liga pozíció
| Assyriska FF | Syrianska | |
| Pozíció | 11 | 9 |
| Pontok | 3 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 5 |
| Pontok | 3 | 3 |
Liga forma
| Assyriska FF | Syrianska | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 2 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Assyriska FF | Syrianska | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
5 |
6
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
0 |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (27) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (77) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.85 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 89% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 85% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 78% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 33% |
Assyriska FF következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Karlslunds IF | - | Assyriska FF |
| 2018-05-13 | Assyriska FF | - | Nyköpings |
| 2018-05-20 | Västerås SK | - | Assyriska FF |
| 2018-05-27 | Assyriska FF | - | Sollentuna |
| 2018-06-03 | Assyriska FF | - | Sandvikens |
| 2018-06-06 | Team TG | - | Assyriska FF |
Syrianska következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Syrianska | - | Västerås SK |
| 2018-05-13 | Arameisk-Syr. | - | Syrianska |
| 2018-05-20 | Syrianska | - | Umeå |
| 2018-05-26 | Nyköpings | - | Syrianska |
| 2018-06-01 | Rynninge IK | - | Syrianska |
| 2018-06-06 | Syrianska | - | Linkoping City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 3.60 | 2.14 |
| Valószínűség | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.33 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.60 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 3.5 @ 1.66 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
