Ekstraklasa - Lengyelország
szombat, 31.03.2018
19:30
19:30

Arka Gdynia

Legia Warszawa
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Gdynia |
| Vendég: | Varsó |
| Távolság: | 303.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion GOSiR |
| Befogadóképesség: | 15 139 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.20 | 2.25 | X2 | 1.66 | 1.35 | |||
| 28% | 29% | 43% | 1.35 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | Legia Warszawa | 2 - 0 | Arka Gdynia |
| 2017-07-07 | Legia Warszawa | 1 - 1 | Arka Gdynia |
| 2017-02-11 | Arka Gdynia | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2016-08-20 | Legia Warszawa | 1 - 3 | Arka Gdynia |
| 2012-04-11 | Legia Warszawa | 2 - 1 | Arka Gdynia |
| 2012-04-04 | Arka Gdynia | 1 - 2 | Legia Warszawa |
| 2011-05-25 | Arka Gdynia | 2 - 5 | Legia Warszawa |
| 2010-11-19 | Legia Warszawa | 3 - 0 | Arka Gdynia |
| 2009-12-13 | Legia Warszawa | 1 - 0 | Arka Gdynia |
| 2009-08-09 | Arka Gdynia | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2009-04-04 | Arka Gdynia | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2008-09-13 | Legia Warszawa | 2 - 0 | Arka Gdynia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 8 | 5 | 2 | |
| 8% | 8% | 83% | 67% | 42% | 17% |
Arka Gdynia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Jagiellonia | 3 - 2 | Arka Gdynia |
| 2018-03-12 | Arka Gdynia | 4 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2018-03-04 | Cracovia Krakow | 2 - 1 | Arka Gdynia |
| 2018-02-28 | Arka Gdynia | 0 - 0 | Piast Gliwice |
| 2018-02-23 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Arka Gdynia |
| 2018-02-17 | Wisla Krakow | 3 - 2 | Arka Gdynia |
| 2018-02-11 | Arka Gdynia | 0 - 0 | Lech Poznan |
| 2017-12-16 | Pogon Szczecin | 1 - 0 | Arka Gdynia |
| 2017-12-12 | Arka Gdynia | 1 - 0 | Gornik Zabrze |
| 2017-12-09 | Korona Kielce | 0 - 3 | Arka Gdynia |
| 2017-12-02 | Wisla Plock | 2 - 0 | Arka Gdynia |
| 2017-11-29 | Arka Gdynia | 1 - 1 | Chrobry Glogow |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Legia Warszawa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Wisla Krakow |
| 2018-03-11 | Lechia Gdansk | 1 - 3 | Legia Warszawa |
| 2018-03-04 | Legia Warszawa | 2 - 1 | Lech Poznan |
| 2018-02-27 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Jagiellonia |
| 2018-02-24 | Cracovia Krakow | 0 - 0 | Legia Warszawa |
| 2018-02-16 | Legia Warszawa | 4 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2018-02-09 | Zaglebie Lubin | 2 - 3 | Legia Warszawa |
| 2018-01-27 | Legia Warszawa | 2 - 0 | Silkeborg |
| 2017-12-16 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Wisla Plock |
| 2017-12-12 | Piast Gliwice | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2017-12-09 | Legia Warszawa | 3 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-12-02 | Sandecja | 2 - 2 | Legia Warszawa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 28 | +12 | 54 |
| 2 | Legia Warszawa | 28 | +10 | 51 |
| 3 | Lech Poznan | 28 | +22 | 49 |
| 4 | Gornik Zabrze | 28 | +12 | 46 |
| 5 | Wisla Krakow | 28 | +7 | 43 |
| 6 | Wisla Plock | 28 | +4 | 43 |
| 7 | Korona Kielce | 28 | +6 | 41 |
| 8 | Zaglebie Lubin | 28 | +5 | 39 |
| 9 | Cracovia Krakow | 28 | +2 | 38 |
| 10 | Arka Gdynia | 28 | +7 | 37 |
| 11 | Slask Wroclaw | 28 | -12 | 30 |
| 12 | Piast Gliwice | 28 | -9 | 29 |
| 13 | Pogon Szczecin | 28 | -12 | 28 |
| 14 | Lechia Gdansk | 28 | -13 | 27 |
| 15 | LKS Nieciecza | 28 | -22 | 25 |
| 16 | Sandecja | 28 | -19 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Arka Gdynia | |
| Legia Warszawa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Arka Gdynia | Legia Warszawa |
|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Legia Warszawa | - | |
| 3 | Lech Poznan | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Gornik Zabrze | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Wisla Krakow | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Wisla Plock | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Korona Kielce | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Zaglebie Lubin | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Arka Gdynia | - | |
| 11 | Slask Wroclaw | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Piast Gliwice | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Pogon Szczecin | 0 - 3 | 1 - 3 |
| 14 | Lechia Gdansk | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | LKS Nieciecza | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Sandecja | 5 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Arka Gdynia | Legia Warszawa | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 37 | 51 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 2 |
| Pontok | 24 | 20 |
Liga forma
| Arka Gdynia | Legia Warszawa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
10 9 |
16
3 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
6
2 6 |
Liga gólok
| Arka Gdynia | Legia Warszawa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
28 |
40
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
9 |
18
19 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (224) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (588) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 29% |
Arka Gdynia következő 6 mérkőzések
| 2018-04-04 | Korona Kielce | - | Arka Gdynia |
| 2018-04-07 | Lechia Gdansk | - | Arka Gdynia |
| 2018-04-13 | Arka Gdynia | - | Lechia Gdansk |
| 2018-04-17 | Arka Gdynia | - | Korona Kielce |
| 2018-04-22 | Sandecja | - | Arka Gdynia |
| 2018-04-27 | Arka Gdynia | - | Piast Gliwice |
Legia Warszawa következő 6 mérkőzések
| 2018-04-03 | Gornik Zabrze | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-07 | Legia Warszawa | - | Pogon Szczecin |
| 2018-04-14 | Legia Warszawa | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-04-18 | Legia Warszawa | - | Gornik Zabrze |
| 2018-04-22 | Wisla Krakow | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-27 | Legia Warszawa | - | Korona Kielce |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Valószínűség | 28% | 29% | 43% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.35 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
