Liga Profesional - Argentína
szombat, 17.03.2018
16:15
16:15

Argentinos Jrs

Newells Old Boys
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Buenos Aires |
| Vendég: | Rosario |
| Távolság: | 279.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Diego Armando Maradona |
| Befogadóképesség: | 25 000 |
| Méretek: | 100 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:15 (13:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.75 | |||
| 55% | 20% | 25% | 2.10 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.42 | 1.52 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 60% | 40% | 36% | 64% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-04-10 | Argentinos Jrs | 0 - 0 | Newells Old Boys |
| 2015-05-24 | Argentinos Jrs | 2 - 1 | Newells Old Boys |
| 2014-03-22 | Argentinos Jrs | 0 - 0 | Newells Old Boys |
| 2013-09-29 | Newells Old Boys | 2 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2013-06-23 | Newells Old Boys | 0 - 1 | Argentinos Jrs |
| 2012-12-08 | Argentinos Jrs | 1 - 3 | Newells Old Boys |
| 2012-02-18 | Newells Old Boys | 1 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2011-08-17 | Argentinos Jrs | 1 - 1 | Newells Old Boys |
| 2011-03-20 | Newells Old Boys | 0 - 2 | Argentinos Jrs |
| 2010-09-12 | Argentinos Jrs | 1 - 2 | Newells Old Boys |
| 2009-09-12 | Newells Old Boys | 0 - 1 | Argentinos Jrs |
| 2009-04-04 | Newells Old Boys | 1 - 1 | Argentinos Jrs |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Argentinos Jrs utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-12 | Independiente | 2 - 1 | Argentinos Jrs |
| 2018-03-06 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | Boca Juniors |
| 2018-02-26 | Talleres | 2 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2018-02-17 | Argentinos Jrs | 2 - 2 | Atl. Tucuman |
| 2018-02-12 | Tigre Victoria | 2 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2018-02-02 | Argentinos Jrs | 2 - 1 | Def. Y Justicia |
| 2018-01-28 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | San Martin SJ |
| 2018-01-13 | San Lorenzo | 2 - 1 | Argentinos Jrs |
| 2017-12-09 | Banfield | 2 - 3 | Argentinos Jrs |
| 2017-12-02 | Argentinos Jrs | 2 - 2 | Temperley |
| 2017-11-25 | San Lorenzo | 1 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2017-11-17 | Argentinos Jrs | 0 - 1 | Colon Santa Fe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Newells Old Boys utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Newells Old Boys | 2 - 0 | San Martin SJ |
| 2018-03-04 | Banfield | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-02-26 | Newells Old Boys | 0 - 0 | Temperley |
| 2018-02-17 | San Lorenzo | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-02-10 | Newells Old Boys | 0 - 1 | Colon Santa Fe |
| 2018-02-04 | Estudiantes LP | 4 - 2 | Newells Old Boys |
| 2018-01-27 | Newells Old Boys | 2 - 1 | Arsenal Sarandi |
| 2018-01-19 | Newells Old Boys | 1 - 1 | Banfield |
| 2017-12-10 | Rosario Central | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2017-12-03 | Newells Old Boys | 2 - 2 | Racing Club |
| 2017-11-26 | River Plate | 1 - 3 | Newells Old Boys |
| 2017-11-18 | Newells Old Boys | 0 - 1 | CA Belgrano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 25% |
Tabella Liga Profesional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 19 | +25 | 46 |
| 2 | Talleres | 19 | +17 | 38 |
| 3 | Independiente | 18 | +11 | 35 |
| 4 | Godoy Cruz | 19 | +6 | 34 |
| 5 | San Lorenzo | 18 | +10 | 33 |
| 6 | Racing Club | 19 | +9 | 32 |
| 7 | Union Santa Fe | 19 | +8 | 31 |
| 8 | Colon Santa Fe | 19 | +6 | 31 |
| 9 | Estudiantes LP | 19 | +5 | 31 |
| 10 | Atl. Huracan | 19 | +5 | 30 |
| 11 | CA Belgrano | 19 | +2 | 30 |
| 12 | Def. Y Justicia | 19 | +4 | 29 |
| 13 | Argentinos Jrs | 19 | +2 | 27 |
| 14 | Banfield | 19 | +2 | 25 |
| 15 | Atl. Tucuman | 19 | +1 | 25 |
| 16 | Rosario Central | 19 | -1 | 25 |
| 17 | Patronato Parana | 19 | 0 | 24 |
| 18 | River Plate | 19 | -2 | 23 |
| 19 | Gimnasia LP | 19 | -7 | 22 |
| 20 | Velez Sarsfield | 19 | -7 | 22 |
| 21 | San Martin SJ | 19 | -9 | 22 |
| 22 | Lanus | 19 | -16 | 20 |
| 23 | Newells Old Boys | 19 | -2 | 17 |
| 24 | Tigre Victoria | 19 | -8 | 15 |
| 25 | Temperley | 19 | -19 | 15 |
| 26 | Chacarita Jrs | 19 | -9 | 14 |
| 27 | Olimpo | 19 | -22 | 12 |
| 28 | Arsenal Sarandi | 19 | -11 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Argentinos Jrs | |
| Newells Old Boys | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Argentinos Jrs | Newells Old Boys |
|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 2 - 0 | |
| 2 | Talleres | ||
| 3 | Independiente | ||
| 4 | Godoy Cruz | ||
| 5 | San Lorenzo | 1 - 0 | |
| 6 | Racing Club | 2 - 0 | |
| 7 | Union Santa Fe | ||
| 8 | Colon Santa Fe | 0 - 1 | |
| 9 | Estudiantes LP | 4 - 2 | |
| 10 | Atl. Huracan | 1 - 0 | |
| 11 | CA Belgrano | 1 - 2 | |
| 12 | Def. Y Justicia | 2 - 1 | |
| 13 | Argentinos Jrs | - | |
| 14 | Banfield | 1 - 0 | |
| 15 | Atl. Tucuman | 2 - 2 | |
| 16 | Rosario Central | 1 - 0 | |
| 17 | Patronato Parana | 0 - 0 | |
| 18 | River Plate | 1 - 3 | |
| 19 | Gimnasia LP | ||
| 20 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | |
| 21 | San Martin SJ | 2 - 0 | |
| 22 | Lanus | 1 - 0 | |
| 23 | Newells Old Boys | - | |
| 24 | Tigre Victoria | ||
| 25 | Temperley | 2 - 2 | |
| 26 | Chacarita Jrs | 1 - 0 | |
| 27 | Olimpo | ||
| 28 | Arsenal Sarandi | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Argentinos Jrs | Newells Old Boys | |
| Pozíció | 13 | 23 |
| Pontok | 27 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 14 |
| Pontok | 20 | 4 |
Liga forma
| Argentinos Jrs | Newells Old Boys | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 8 |
5
5 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 2 |
1
1 7 |
Liga gólok
| Argentinos Jrs | Newells Old Boys | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
24 |
16
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
10 |
5
11 |
Teljes statisztika Liga Profesional
| Mérkőzések (265) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (571) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 19% |
Argentinos Jrs következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Gimnasia LP | - | Argentinos Jrs |
| 2018-04-07 | Argentinos Jrs | - | Union Santa Fe |
| 2018-04-14 | Atl. Huracan | - | Argentinos Jrs |
| 2018-04-20 | Argentinos Jrs | - | Olimpo |
| 2018-04-28 | Lanus | - | Argentinos Jrs |
| 2018-05-05 | Argentinos Jrs | - | Godoy Cruz |
Newells Old Boys következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Newells Old Boys | - | Tigre Victoria |
| 2018-04-08 | Atl. Tucuman | - | Newells Old Boys |
| 2018-04-12 | Atletico PR | - | Newells Old Boys |
| 2018-04-16 | Newells Old Boys | - | Talleres |
| 2018-04-23 | Boca Juniors | - | Newells Old Boys |
| 2018-04-28 | Newells Old Boys | - | Independiente |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.20 | 3.60 |
| Valószínűség | 55% | 20% | 25% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 1.75 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.42 | 1.52 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.52 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
