Serie C - A. csoport - Olaszország
szombat, 14.04.2018
17:30
17:30

Arezzo

Siena
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Arezzo |
| Vendég: | Siena |
| Távolság: | 47.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.10 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 22% | 23% | 55% | 2.00 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.74 | 2.25 | 1.62 | 4.02 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 38% | 62% | 17% | 83% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-26 | Siena | 1 - 0 | Arezzo |
| 2017-01-22 | Siena | 0 - 1 | Arezzo |
| 2016-09-10 | Arezzo | 2 - 1 | Siena |
| 2016-04-03 | Arezzo | 0 - 1 | Siena |
| 2015-11-22 | Siena | 1 - 1 | Arezzo |
| 2015-11-04 | Arezzo | 0 - 1 | Siena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
| 33% | 17% | 50% | 33% | 17% | 0% |
Arezzo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Olbia | 2 - 3 | Arezzo |
| 2018-04-07 | Cuneo | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-04-03 | Arezzo | 1 - 0 | Livorno |
| 2018-03-29 | Pro Piacenza | 1 - 2 | Arezzo |
| 2018-03-24 | Arezzo | 0 - 0 | Gavorrano |
| 2018-03-17 | Viterbese | 2 - 0 | Arezzo |
| 2018-02-18 | Pontedera | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-02-11 | Arezzo | 0 - 2 | Alessandria |
| 2018-02-02 | Lucchese | 1 - 1 | Arezzo |
| 2018-01-28 | Arezzo | 1 - 2 | Piacenza |
| 2018-01-21 | Pistoiese | 1 - 0 | Arezzo |
| 2017-12-30 | Arezzo | 4 - 2 | Giana Erminio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 17% |
Siena utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-03 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Siena |
| 2018-03-29 | Pontedera | 1 - 0 | Siena |
| 2018-03-24 | Siena | 2 - 0 | Pistoiese |
| 2018-03-20 | Livorno | 1 - 0 | Siena |
| 2018-03-17 | Monza 1912 | 2 - 0 | Siena |
| 2018-03-10 | Siena | 1 - 0 | Viterbese |
| 2018-02-25 | Siena | 1 - 0 | Olbia |
| 2018-02-18 | Giana Erminio | 0 - 1 | Siena |
| 2018-02-12 | Siena | 0 - 0 | Carrarese |
| 2018-02-04 | Alessandria | 1 - 1 | Siena |
| 2018-01-28 | Siena | 1 - 1 | Gavorrano |
| 2018-01-24 | Piacenza | 1 - 2 | Siena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 42% | 8% | 0% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siena | 32 | +12 | 61 |
| 2 | Livorno | 32 | +23 | 60 |
| 3 | Pisa | 33 | +15 | 58 |
| 4 | Viterbese | 33 | +10 | 52 |
| 5 | Carrarese | 32 | +11 | 52 |
| 6 | Alessandria | 32 | +15 | 49 |
| 7 | Monza 1912 | 32 | +9 | 48 |
| 8 | Olbia | 32 | -6 | 42 |
| 9 | Pontedera | 32 | -10 | 42 |
| 10 | Piacenza | 32 | -2 | 42 |
| 11 | Giana Erminio | 32 | +4 | 41 |
| 12 | Pistoiese | 32 | -4 | 39 |
| 13 | Lucchese | 33 | -8 | 38 |
| 14 | Arzachena | 32 | +1 | 38 |
| 15 | Pro Piacenza | 32 | -9 | 33 |
| 16 | Cuneo | 32 | -20 | 29 |
| 17 | Gavorrano | 32 | -16 | 28 |
| 18 | Arezzo | 31 | +2 | 27 |
| 19 | Prato | 32 | -27 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Arezzo | |
| Siena | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Arezzo | Siena |
|---|---|---|---|
| 1 | Siena | - | |
| 2 | Livorno | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Pisa | 0 - 0 | |
| 4 | Viterbese | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 5 | Carrarese | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Alessandria | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Monza 1912 | 2 - 0 | |
| 8 | Olbia | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Pontedera | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Piacenza | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Giana Erminio | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Pistoiese | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Lucchese | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 14 | Arzachena | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 15 | Pro Piacenza | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Cuneo | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 17 | Gavorrano | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Arezzo | - | |
| 19 | Prato | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Arezzo | Siena | |
| Pozíció | 18 | 1 |
| Pontok | 27 | 61 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 1 |
| Pontok | 19 | 32 |
Liga forma
| Arezzo | Siena | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
9 11 |
18
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 6 |
10
2 4 |
Liga gólok
| Arezzo | Siena | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
34 |
37
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
17 |
22
14 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (305) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (735) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.41 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 24% |
Arezzo következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Arezzo | - | Monza 1912 |
| 2018-04-21 | Prato | - | Arezzo |
| 2018-04-28 | Arezzo | - | Pisa |
| 2018-05-05 | Carrarese | - | Arezzo |
| 2018-08-05 | Arezzo | - | Lucchese |
| 2018-08-12 | Lucchese | - | Arezzo |
Siena következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Siena | - | Cuneo |
| 2018-04-28 | Siena | - | Piacenza |
| 2018-05-05 | Prato | - | Siena |
| 2018-05-30 | Reggiana | - | Siena |
| 2018-06-03 | Siena | - | Reggiana |
| 2018-06-06 | Siena | - | Catania |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.10 | 2.00 |
| Valószínűség | 22% | 23% | 55% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.30 |
| Valószínűség | 29% | 71% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.74 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.62 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.62 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.02 | 1.20 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.99 | 1.73 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
