Serie C - A. csoport - Olaszország
vasárnap, 25.02.2018
13:30
13:30

Arezzo

Livorno
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Arezzo |
| Vendég: | Livorno |
| Távolság: | 126.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.20 | 1.80 | 2 | 1.90 | 1.16 | |||
| 23% | 30% | 47% | 1.80 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.16 | 2.07 | 1.72 | 3.40 | 1.26 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 20% | 80% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-29 | Livorno | 2 - 1 | Arezzo |
| 2017-10-08 | Livorno | 1 - 1 | Arezzo |
| 2017-03-11 | Arezzo | 1 - 0 | Livorno |
| 2016-10-24 | Livorno | 1 - 1 | Arezzo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 25% | 0% |
Arezzo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Pontedera | 0 - 0 | Arezzo |
| 2018-02-11 | Arezzo | 0 - 2 | Alessandria |
| 2018-02-02 | Lucchese | 1 - 1 | Arezzo |
| 2018-01-28 | Arezzo | 1 - 2 | Piacenza |
| 2018-01-21 | Pistoiese | 1 - 0 | Arezzo |
| 2017-12-30 | Arezzo | 4 - 2 | Giana Erminio |
| 2017-12-23 | Arzachena | 2 - 1 | Arezzo |
| 2017-12-17 | Arezzo | 1 - 1 | Carrarese |
| 2017-12-10 | Pisa | 2 - 3 | Arezzo |
| 2017-12-03 | Arezzo | 1 - 0 | Prato |
| 2017-11-29 | Livorno | 2 - 1 | Arezzo |
| 2017-11-26 | Siena | 1 - 0 | Arezzo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Livorno utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Livorno | 0 - 1 | Pontedera |
| 2018-02-04 | Pistoiese | 1 - 1 | Livorno |
| 2018-01-28 | Livorno | 0 - 1 | Alessandria |
| 2018-01-22 | Lucchese | 1 - 1 | Livorno |
| 2017-12-30 | Livorno | 2 - 0 | Prato |
| 2017-12-23 | Gavorrano | 2 - 4 | Livorno |
| 2017-12-18 | Livorno | 2 - 2 | Piacenza |
| 2017-12-10 | Carrarese | 2 - 3 | Livorno |
| 2017-12-06 | Viterbese | 3 - 0 | Livorno |
| 2017-12-03 | Livorno | 2 - 1 | Arzachena |
| 2017-11-29 | Livorno | 2 - 1 | Arezzo |
| 2017-11-26 | Pisa | 1 - 0 | Livorno |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 24 | +26 | 51 |
| 2 | Siena | 25 | +11 | 49 |
| 3 | Pisa | 25 | +15 | 47 |
| 4 | Viterbese | 25 | +12 | 45 |
| 5 | Carrarese | 25 | +6 | 36 |
| 6 | Alessandria | 24 | +7 | 35 |
| 7 | Monza 1912 | 25 | +4 | 35 |
| 8 | Olbia | 25 | -2 | 35 |
| 9 | Giana Erminio | 24 | +6 | 34 |
| 10 | Arzachena | 25 | +3 | 31 |
| 11 | Pistoiese | 24 | -4 | 31 |
| 12 | Pontedera | 25 | -10 | 31 |
| 13 | Piacenza | 25 | -3 | 30 |
| 14 | Lucchese | 25 | -8 | 27 |
| 15 | Pro Piacenza | 24 | -6 | 26 |
| 16 | Cuneo | 25 | -16 | 23 |
| 17 | Arezzo | 25 | +1 | 16 |
| 18 | Prato | 24 | -25 | 16 |
| 19 | Gavorrano | 24 | -17 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Arezzo | |
| Livorno | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Arezzo | Livorno |
|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | - | |
| 2 | Siena | 1 - 2 | |
| 3 | Pisa | 1 - 0 | |
| 4 | Viterbese | 1 - 1 | |
| 5 | Carrarese | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Alessandria | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 7 | Monza 1912 | 1 - 1 | |
| 8 | Olbia | 0 - 1 | |
| 9 | Giana Erminio | 4 - 2 | |
| 10 | Arzachena | 2 - 3 | |
| 11 | Pistoiese | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Pontedera | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 13 | Piacenza | 1 - 2 | |
| 14 | Lucchese | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Pro Piacenza | 1 - 1 | |
| 16 | Cuneo | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 17 | Arezzo | - | |
| 18 | Prato | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Gavorrano | 2 - 4 |
Liga pozíció
| Arezzo | Livorno | |
| Pozíció | 17 | 1 |
| Pontok | 16 | 51 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 2 |
| Pontok | 15 | 22 |
Liga forma
| Arezzo | Livorno | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 10 |
15
6 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 6 |
6
4 1 |
Liga gólok
| Arezzo | Livorno | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
29 |
47
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
17 |
23
12 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (234) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (578) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.47 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 24% |
Arezzo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Olbia | - | Arezzo |
| 2018-03-17 | Viterbese | - | Arezzo |
| 2018-03-24 | Arezzo | - | Gavorrano |
| 2018-03-29 | Pro Piacenza | - | Arezzo |
| 2018-04-03 | Arezzo | - | Livorno |
| 2018-04-07 | Cuneo | - | Arezzo |
Livorno következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Livorno | - | Cuneo |
| 2018-03-10 | Giana Erminio | - | Livorno |
| 2018-03-17 | Pro Piacenza | - | Livorno |
| 2018-03-20 | Livorno | - | Siena |
| 2018-03-24 | Viterbese | - | Livorno |
| 2018-03-29 | Livorno | - | Monza 1912 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 3.20 | 1.80 |
| Valószínűség | 23% | 30% | 47% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.16 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.16 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.40 | 1.26 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.26 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.82 | 1.87 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.82 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
