League One - Skócia
szombat, 10.03.2018
15:00
15:00

Arbroath

Forfar Athletic
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Arbroath |
| Vendég: | Forfar |
| Távolság: | 20.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gayfield Park |
| Befogadóképesség: | 5 900 (876) |
| Méretek: | 105 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 53% | 20% | 27% | 1.44 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-02 | Forfar Athletic | 0 - 1 | Arbroath |
| 2017-11-25 | Arbroath | 2 - 1 | Forfar Athletic |
| 2017-09-16 | Forfar Athletic | 0 - 5 | Arbroath |
| 2017-04-08 | Forfar Athletic | 1 - 1 | Arbroath |
| 2017-02-04 | Arbroath | 0 - 1 | Forfar Athletic |
| 2016-12-10 | Forfar Athletic | 0 - 1 | Arbroath |
| 2016-10-15 | Arbroath | 2 - 0 | Forfar Athletic |
| 2014-04-19 | Forfar Athletic | 0 - 2 | Arbroath |
| 2014-02-22 | Arbroath | 2 - 3 | Forfar Athletic |
| 2013-12-14 | Forfar Athletic | 1 - 1 | Arbroath |
| 2013-09-28 | Arbroath | 3 - 0 | Forfar Athletic |
| 2013-03-30 | Forfar Athletic | 2 - 4 | Arbroath |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Arbroath utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-06 | Alloa Athletic | 5 - 3 | Arbroath |
| 2018-02-24 | Raith Rovers | 2 - 2 | Arbroath |
| 2018-02-20 | Stranraer | 1 - 4 | Arbroath |
| 2018-02-17 | Arbroath | 0 - 0 | Alloa Athletic |
| 2018-02-03 | Arbroath | 1 - 0 | Albion Rovers |
| 2018-01-27 | Airdrieonians | 0 - 0 | Arbroath |
| 2018-01-20 | Ayr United | 4 - 1 | Arbroath |
| 2018-01-13 | Arbroath | 2 - 1 | Queen's Park |
| 2018-01-06 | Ayr United | 1 - 2 | Arbroath |
| 2018-01-02 | Forfar Athletic | 0 - 1 | Arbroath |
| 2017-12-30 | Arbroath | 1 - 1 | East Fife |
| 2017-12-23 | Arbroath | 1 - 2 | Raith Rovers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 58% | 33% |
Forfar Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Queen's Park | 2 - 2 | Forfar Athletic |
| 2018-02-17 | Forfar Athletic | 5 - 1 | Stranraer |
| 2018-02-10 | Alloa Athletic | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2018-02-03 | Forfar Athletic | 0 - 1 | Airdrieonians |
| 2018-01-27 | East Fife | 1 - 2 | Forfar Athletic |
| 2018-01-13 | Forfar Athletic | 4 - 2 | Albion Rovers |
| 2018-01-06 | Raith Rovers | 2 - 1 | Forfar Athletic |
| 2018-01-02 | Forfar Athletic | 0 - 1 | Arbroath |
| 2017-12-30 | Ayr United | 2 - 3 | Forfar Athletic |
| 2017-12-23 | Forfar Athletic | 0 - 3 | Queen's Park |
| 2017-12-16 | Stranraer | 3 - 0 | Forfar Athletic |
| 2017-12-09 | Forfar Athletic | 0 - 2 | Alloa Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 27 | +30 | 58 |
| 2 | Ayr United | 26 | +38 | 54 |
| 3 | Arbroath | 26 | +13 | 42 |
| 4 | Alloa Athletic | 26 | +9 | 42 |
| 5 | Stranraer | 27 | -8 | 38 |
| 6 | East Fife | 27 | -9 | 33 |
| 7 | Airdrieonians | 26 | -11 | 32 |
| 8 | Forfar Athletic | 27 | -23 | 25 |
| 9 | Albion Rovers | 25 | -13 | 23 |
| 10 | Queen's Park | 27 | -26 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Arbroath | |
| Forfar Athletic | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Arbroath | Forfar Athletic |
|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Ayr United | 1 - 4 | 2 - 3 |
| 3 | Arbroath | - | 2 - 1 |
| 4 | Alloa Athletic | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Stranraer | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | East Fife | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Airdrieonians | 7 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Forfar Athletic | 2 - 1 | - |
| 9 | Albion Rovers | 1 - 0 | 3 - 4 |
| 10 | Queen's Park | 2 - 1 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Arbroath | Forfar Athletic | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 42 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 18 | 11 |
Liga forma
| Arbroath | Forfar Athletic | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
6 8 |
7
4 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 5 |
3
2 9 |
Liga gólok
| Arbroath | Forfar Athletic | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
51
38 |
32
55 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
20 |
17
30 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (132) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (440) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.72 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.61 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 64% |
| Felett 3.5 | 40% |
Arbroath következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Arbroath | - | Ayr United |
| 2018-03-17 | Albion Rovers | - | Arbroath |
| 2018-03-24 | Arbroath | - | Stranraer |
| 2018-03-27 | Albion Rovers | - | Arbroath |
| 2018-03-31 | Alloa Athletic | - | Arbroath |
| 2018-04-07 | Arbroath | - | Raith Rovers |
Forfar Athletic következő 6 mérkőzések
| 2018-03-13 | Forfar Athletic | - | Raith Rovers |
| 2018-03-17 | Forfar Athletic | - | Ayr United |
| 2018-03-24 | Forfar Athletic | - | East Fife |
| 2018-03-31 | Stranraer | - | Forfar Athletic |
| 2018-04-07 | Albion Rovers | - | Forfar Athletic |
| 2018-04-14 | Forfar Athletic | - | Alloa Athletic |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Valószínűség | 53% | 20% | 27% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.62 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
