Ciprusi bajnokság
szombat, 25.11.2017
16:00
16:00

APOEL Nicosia

Ol. Nicosia
6 - 1
(4 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nicosia |
| Vendég: | Nicosia |
| Stadion | |
| Stadion: | GSP Nicosia |
| Befogadóképesség: | 22 859 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 9.00 | 13.00 | 1 | 1.01 | 6.50 | |||
| 54% | 19% | 27% | 1.10 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.31 | 1.39 | 2.87 | 2.06 | 1.69 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2015-01-28 | APOEL Nicosia | 3 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2015-01-14 | Ol. Nicosia | 0 - 1 | APOEL Nicosia |
| 2013-01-27 | Ol. Nicosia | 0 - 2 | APOEL Nicosia |
| 2012-10-22 | APOEL Nicosia | 4 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2012-01-16 | APOEL Nicosia | 0 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2011-09-18 | Ol. Nicosia | 1 - 4 | APOEL Nicosia |
| 2011-03-12 | Ol. Nicosia | 1 - 2 | APOEL Nicosia |
| 2010-11-27 | APOEL Nicosia | 4 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2008-02-10 | APOEL Nicosia | 4 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2007-10-28 | Ol. Nicosia | 2 - 2 | APOEL Nicosia |
| 2007-01-21 | Ol. Nicosia | 1 - 2 | APOEL Nicosia |
| 2006-09-16 | APOEL Nicosia | 5 - 0 | Ol. Nicosia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 9 | 6 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 75% | 50% |
APOEL Nicosia utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | APOEL Nicosia | 0 - 6 | Real Madrid |
| 2017-11-17 | Omonia Nicosia | 1 - 3 | APOEL Nicosia |
| 2017-11-05 | APOEL Nicosia | 4 - 0 | Paphos |
| 2017-11-01 | B. Dortmund | 1 - 1 | APOEL Nicosia |
| 2017-10-28 | Ethnikos Achna | 1 - 1 | APOEL Nicosia |
| 2017-10-21 | AEK Larnaca | 3 - 1 | APOEL Nicosia |
| 2017-10-17 | APOEL Nicosia | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2017-10-13 | APOEL Nicosia | 2 - 0 | Doxa Katokopia |
| 2017-10-01 | Alki Oroklini | 0 - 1 | APOEL Nicosia |
| 2017-09-26 | APOEL Nicosia | 0 - 3 | Tottenham |
| 2017-09-22 | Aris Limassol | 0 - 0 | APOEL Nicosia |
| 2017-09-18 | APOEL Nicosia | 0 - 1 | Anorthosis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Ol. Nicosia utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Ol. Nicosia | 0 - 0 | Aris Limassol |
| 2017-11-04 | Anorthosis | 5 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-10-29 | Ol. Nicosia | 1 - 1 | Nea Salamis |
| 2017-10-26 | AEL Limassol | 3 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2017-10-22 | Ol. Nicosia | 2 - 1 | Ermis Aradippou |
| 2017-10-15 | Ol. Nicosia | 0 - 3 | Alki Oroklini |
| 2017-09-30 | Omonia Nicosia | 1 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-09-24 | Ol. Nicosia | 0 - 0 | Paphos |
| 2017-09-16 | Ethnikos Achna | 1 - 2 | Ol. Nicosia |
| 2017-09-09 | Ol. Nicosia | 1 - 1 | Ap. Limassol |
| 2017-08-27 | AEK Larnaca | 2 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2017-08-21 | Ol. Nicosia | 0 - 0 | Doxa Katokopia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 5 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 42% | 8% |
Tabella Ciprusi bajnokság
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Larnaca | 12 | +16 | 26 |
| 2 | Anorthosis | 12 | +11 | 26 |
| 3 | AEL Limassol | 11 | +9 | 22 |
| 4 | Ap. Limassol | 9 | +13 | 19 |
| 5 | Paphos | 11 | +1 | 19 |
| 6 | APOEL Nicosia | 9 | +9 | 17 |
| 7 | Omonia Nicosia | 11 | +3 | 16 |
| 8 | Doxa Katokopia | 12 | +2 | 16 |
| 9 | Ol. Nicosia | 12 | -10 | 12 |
| 10 | Ermis Aradippou | 11 | -7 | 10 |
| 11 | Aris Limassol | 12 | -8 | 9 |
| 12 | Alki Oroklini | 12 | -11 | 9 |
| 13 | Nea Salamis | 12 | -18 | 8 |
| 14 | Ethnikos Achna | 12 | -10 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| APOEL Nicosia | |
| Ol. Nicosia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | APOEL Nicosia | Ol. Nicosia |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Larnaca | 2 - 0 | |
| 2 | Anorthosis | 0 - 1 | 5 - 1 |
| 3 | AEL Limassol | 3 - 0 | |
| 4 | Ap. Limassol | ||
| 5 | Paphos | 4 - 0 | |
| 6 | APOEL Nicosia | - | |
| 7 | Omonia Nicosia | 1 - 1 | |
| 8 | Doxa Katokopia | 2 - 0 | |
| 9 | Ol. Nicosia | - | |
| 10 | Ermis Aradippou | ||
| 11 | Aris Limassol | ||
| 12 | Alki Oroklini | ||
| 13 | Nea Salamis | ||
| 14 | Ethnikos Achna | 1 - 2 |
Liga pozíció
| APOEL Nicosia | Ol. Nicosia | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 17 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 10 |
| Pontok | 6 | 4 |
Liga forma
| APOEL Nicosia | Ol. Nicosia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
2
6 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 1 |
1
1 3 |
Liga gólok
| APOEL Nicosia | Ol. Nicosia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
7 |
8
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
1 |
4
12 |
Teljes statisztika Ciprusi bajnokság
| Mérkőzések (79) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (210) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
APOEL Nicosia következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | Ermis Aradippou | - | APOEL Nicosia |
| 2017-12-02 | APOEL Nicosia | - | Ermis Aradippou |
| 2017-12-06 | Tottenham | - | APOEL Nicosia |
| 2017-12-11 | AEL Limassol | - | APOEL Nicosia |
| 2017-12-16 | APOEL Nicosia | - | Nea Salamis |
| 2017-12-20 | Anorthosis | - | APOEL Nicosia |
Ol. Nicosia következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | Ol. Nicosia | - | Anagennisi Deryneia |
| 2017-12-03 | Doxa Katokopia | - | Ol. Nicosia |
| 2017-12-10 | Ol. Nicosia | - | AEK Larnaca |
| 2017-12-17 | Ap. Limassol | - | Ol. Nicosia |
| 2017-12-20 | Ol. Nicosia | - | Ethnikos Achna |
| 2018-01-03 | Paphos | - | Ol. Nicosia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 9.00 | 13.00 |
| Valószínűség | 54% | 19% | 27% |
| 1 @ 1.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.01 | 6.50 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.13 | 5.31 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.13 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.87 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 2.87 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.06 | 1.69 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.69 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.40 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.40 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
