Clausura - Rájátszás - Guatemala
vasárnap, 13.05.2018
18:30
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Antigua |
| Vendég: |
Quetzaltenango |
| Távolság: |
89.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estadio Pensativo
|
| Befogadóképesség: |
9 000 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:30 (11:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
3.60 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.20 |
| 39% |
32% |
29% |
1.61 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.23 |
|
|
|
1.64 |
2.20 |
|
|
|
2.47 |
1.47 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
30% |
70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-05-11 |
Xelaju MC
|
2 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-03-29 |
Xelaju MC
|
3 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-02-01 |
Antigua GFC
|
3 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2017-10-15 |
Xelaju MC
|
1 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2017-08-13 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Xelaju MC
|
|
2017-05-07 |
Xelaju MC
|
6 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2017-03-08 |
Antigua GFC
|
0 - 0 |
Xelaju MC
|
|
2016-11-24 |
Xelaju MC
|
3 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2016-09-18 |
Antigua GFC
|
2 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2016-03-09 |
Antigua GFC
|
0 - 0 |
Xelaju MC
|
|
2016-01-17 |
Xelaju MC
|
1 - 3 |
Antigua GFC
|
|
2015-11-15 |
Antigua GFC
|
3 - 0 |
Xelaju MC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
25% |
Antigua GFC utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-11 |
Xelaju MC
|
2 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-05-06 |
Dep. Petapa
|
2 - 2 |
Antigua GFC
|
|
2018-04-29 |
Antigua GFC
|
2 - 0 |
Sanarate
|
|
2018-04-25 |
Marquense
|
2 - 2 |
Antigua GFC
|
|
2018-04-19 |
Antigua GFC
|
2 - 3 |
Suchitepequez
|
|
2018-04-14 |
Municipal
|
1 - 2 |
Antigua GFC
|
|
2018-04-08 |
Antigua GFC
|
1 - 3 |
Coban Imperial
|
|
2018-04-05 |
Antigua GFC
|
1 - 1 |
Guastatoya
|
|
2018-03-29 |
Xelaju MC
|
3 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-03-24 |
Antigua GFC
|
4 - 3 |
Malacateco
|
|
2018-03-18 |
Siquinala
|
1 - 2 |
Antigua GFC
|
|
2018-03-11 |
Antigua GFC
|
1 - 2 |
Comunicaciones
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
12 |
9 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
100% |
75% |
42% |
Xelaju MC utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-11 |
Xelaju MC
|
2 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-05-06 |
Siquinala
|
2 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2018-04-29 |
Xelaju MC
|
3 - 1 |
Comunicaciones
|
|
2018-04-21 |
Dep. Petapa
|
2 - 0 |
Xelaju MC
|
|
2018-04-19 |
Xelaju MC
|
0 - 1 |
Sanarate
|
|
2018-04-14 |
Marquense
|
1 - 2 |
Xelaju MC
|
|
2018-04-08 |
Xelaju MC
|
4 - 3 |
Suchitepequez
|
|
2018-04-04 |
Municipal
|
2 - 3 |
Xelaju MC
|
|
2018-03-29 |
Xelaju MC
|
3 - 0 |
Antigua GFC
|
|
2018-03-25 |
Guastatoya
|
3 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2018-03-18 |
Coban Imperial
|
2 - 1 |
Xelaju MC
|
|
2018-03-11 |
Xelaju MC
|
2 - 0 |
Malacateco
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
11 |
8 |
4 |
| 58% |
0% |
42% |
|
92% |
67% |
33% |
Tabella Liga Nacional
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Sanarate |
22 |
11 |
7 |
4 |
29 |
14 |
+15 |
40 |
| 2 |
Coban Imperial |
22 |
12 |
3 |
7 |
32 |
21 |
+11 |
39 |
| 3 |
Guastatoya |
22 |
11 |
5 |
6 |
27 |
18 |
+9 |
38 |
| 4 |
Antigua GFC |
22 |
11 |
4 |
7 |
42 |
34 |
+8 |
37 |
| 5 |
Xelaju MC |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
31 |
0 |
31 |
| 6 |
Siquinala |
22 |
8 |
7 |
7 |
20 |
22 |
-2 |
31 |
| 7 |
Comunicaciones |
22 |
8 |
5 |
9 |
22 |
26 |
-4 |
29 |
| 8 |
Dep. Petapa |
22 |
9 |
2 |
11 |
27 |
33 |
-6 |
29 |
| 9 |
Municipal |
22 |
8 |
4 |
10 |
34 |
28 |
+6 |
28 |
| 10 |
Suchitepequez |
22 |
7 |
4 |
11 |
29 |
36 |
-7 |
25 |
| 11 |
Malacateco |
22 |
7 |
4 |
11 |
25 |
32 |
-7 |
25 |
| 12 |
Marquense |
22 |
4 |
5 |
13 |
16 |
39 |
-23 |
17 |
Antigua GFC következő 6 mérkőzések
|
2018-07-28 |
Siquinala
|
- |
Antigua GFC
|
|
2018-08-05 |
Antigua GFC
|
- |
Municipal
|
|
2018-08-12 |
Coban Imperial
|
- |
Antigua GFC
|
|
2018-08-16 |
Xelaju MC
|
- |
Antigua GFC
|
|
2018-08-22 |
Antigua GFC
|
- |
Guastatoya
|
|
2018-08-26 |
Antigua GFC
|
- |
Guastatoya
|
Xelaju MC következő 6 mérkőzések
|
2018-05-17 |
Xelaju MC
|
- |
Sanarate
|
|
2018-05-19 |
Sanarate
|
- |
Xelaju MC
|
|
2018-05-24 |
Xelaju MC
|
- |
Guastatoya
|
|
2018-05-27 |
Guastatoya
|
- |
Xelaju MC
|
|
2018-07-29 |
Xelaju MC
|
- |
Comunicaciones
|
|
2018-08-04 |
Coban Imperial
|
- |
Xelaju MC
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.61 |
3.60 |
5.00 |
| Valószínűség |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.61 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.20 |
| Valószínűség |
67% |
33% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.18 |
4.23 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.18 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.64 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.64 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.47 |
1.47 |
| Valószínűség |
|
30% |
70% |
|
Alatt 3.5 @ 1.47 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.17 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!