Liga Nacional - Guatemala
vasárnap, 21.01.2018
17:30
17:30

Antigua GFC

Siquinala
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Antigua |
| Vendég: | Siquinala |
| Távolság: | 38.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Pensativo |
| Befogadóképesség: | 9 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (11:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 7.00 | 17.00 | 1 | 1.04 | 4.33 | |||
| 46% | 33% | 21% | 1.12 | 88% | 12% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.58 | 1.75 | 2.04 | 3.13 | 1.31 | ||||||
| 50% | 50% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Antigua GFC | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-09-03 | Siquinala | 3 - 2 | Antigua GFC |
Antigua GFC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Comunicaciones | 0 - 2 | Antigua GFC |
| 2017-12-17 | Antigua GFC | 2 - 1 | Municipal |
| 2017-12-15 | Municipal | 1 - 1 | Antigua GFC |
| 2017-12-09 | Antigua GFC | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-12-07 | Coban Imperial | 1 - 0 | Antigua GFC |
| 2017-11-26 | Antigua GFC | 4 - 0 | Malacateco |
| 2017-11-19 | Comunicaciones | 2 - 1 | Antigua GFC |
| 2017-11-15 | Antigua GFC | 1 - 1 | Municipal |
| 2017-11-12 | Coban Imperial | 1 - 1 | Antigua GFC |
| 2017-11-05 | Antigua GFC | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-29 | Sanarate | 0 - 2 | Antigua GFC |
| 2017-10-22 | Antigua GFC | 2 - 1 | Guastatoya |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 4 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 33% | 8% |
Siquinala utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | Siquinala | 1 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-26 | Siquinala | 2 - 1 | Xelaju MC |
| 2017-11-19 | Suchitepequez | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-11-15 | Siquinala | 3 - 1 | Malacateco |
| 2017-11-12 | Municipal | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-11-05 | Antigua GFC | 2 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-29 | Siquinala | 1 - 1 | Guastatoya |
| 2017-10-21 | Dep. Petapa | 3 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-15 | Siquinala | 4 - 0 | Marquense |
| 2017-10-12 | Comunicaciones | 1 - 0 | Siquinala |
| 2017-10-08 | Siquinala | 0 - 2 | Coban Imperial |
| 2017-10-01 | Sanarate | 1 - 0 | Siquinala |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 33% | 17% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigua GFC | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Municipal | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Sanarate | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Siquinala | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Xelaju MC | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Malacateco | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Coban Imperial | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Marquense | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Guastatoya | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Dep. Petapa | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Suchitepequez | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Comunicaciones | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Antigua GFC | |
| Siquinala | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Antigua GFC | Siquinala | |
| Pozíció | 1 | 2 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Antigua GFC | Siquinala | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Antigua GFC | Siquinala | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
0 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (6) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (11) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.83 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.83 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 33% |
| Felett 1.5 | 50% |
| Felett 2.5 | 17% |
| Felett 3.5 | 17% |
Antigua GFC következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Malacateco | - | Antigua GFC |
| 2018-02-01 | Antigua GFC | - | Xelaju MC |
| 2018-02-04 | Guastatoya | - | Antigua GFC |
| 2018-02-11 | Coban Imperial | - | Antigua GFC |
| 2018-02-14 | Antigua GFC | - | Municipal |
| 2018-02-18 | Suchitepequez | - | Antigua GFC |
Siquinala következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Siquinala | - | Municipal |
| 2018-01-31 | Suchitepequez | - | Siquinala |
| 2018-02-04 | Siquinala | - | Marquense |
| 2018-02-11 | Sanarate | - | Siquinala |
| 2018-02-14 | Siquinala | - | Dep. Petapa |
| 2018-02-18 | Comunicaciones | - | Siquinala |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 7.00 | 17.00 |
| Valószínűség | 46% | 33% | 21% |
| 1 @ 1.12 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.04 | 4.33 |
| Valószínűség | 88% | 12% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.58 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.13 | 1.31 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.31 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.76 | 1.40 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Nem @ 1.40 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
