Süper Lig - Törökország
hétfő, 16.04.2018
18:00
18:00

Ankaraspor

Trabzonspor
3 - 3
(0 - 2, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ankara |
| Vendég: | Trabzon |
| Távolság: | 593.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Osmanli Stadyumu (Sincan) |
| Befogadóképesség: | 19 626 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.39 | 3.25 | X2 | 1.35 | 1.72 | |||
| 19% | 37% | 44% | 1.72 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 78% | 22% | 60% | 40% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-19 | Trabzonspor | 4 - 3 | Ankaraspor |
| 2017-02-11 | Ankaraspor | 0 - 1 | Trabzonspor |
| 2016-09-11 | Trabzonspor | 0 - 2 | Ankaraspor |
| 2016-02-27 | Trabzonspor | 1 - 2 | Ankaraspor |
| 2015-09-26 | Ankaraspor | 3 - 1 | Trabzonspor |
| 2009-11-01 | Ankaraspor | 0 - 3 | Trabzonspor |
| 2009-01-31 | Ankaraspor | 0 - 2 | Trabzonspor |
| 2008-08-24 | Trabzonspor | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2008-03-29 | Ankaraspor | 1 - 0 | Trabzonspor |
| 2007-11-02 | Trabzonspor | 2 - 1 | Ankaraspor |
| 2007-05-25 | Ankaraspor | 2 - 1 | Trabzonspor |
| 2006-12-15 | Ankaraspor | 0 - 0 | Trabzonspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Ankaraspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-16 | Karabukspor | 0 - 4 | Ankaraspor |
| 2018-03-10 | Ankaraspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-03-03 | Kasimpasa | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2018-02-25 | Ankaraspor | 0 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| 2018-02-10 | Göztepe | 3 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-02-04 | Ankaraspor | 0 - 1 | Kayserispor |
| 2018-01-27 | Galatasaray | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-01-20 | Ankaraspor | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-01-17 | Ankaraspor | 2 - 1 | Besiktas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Trabzonspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Trabzonspor | 4 - 0 | Kayserispor |
| 2018-04-01 | Galatasaray | 2 - 1 | Trabzonspor |
| 2018-03-18 | Trabzonspor | 4 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-03-12 | Akhisar Belediye | 1 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-03-05 | Trabzonspor | 0 - 2 | Besiktas |
| 2018-02-24 | Alanyaspor | 1 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-02-18 | Trabzonspor | 0 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-02-10 | Genclerbirligi | 0 - 0 | Trabzonspor |
| 2018-02-05 | Trabzonspor | 0 - 0 | Göztepe |
| 2018-01-28 | Trabzonspor | 1 - 1 | Fenerbahce |
| 2018-01-21 | Konyaspor | 2 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-01-16 | Trabzonspor | 1 - 1 | Konyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 29 | +35 | 60 |
| 2 | Ist. Basaksehir | 29 | +20 | 59 |
| 3 | Besiktas | 29 | +32 | 59 |
| 4 | Fenerbahce | 29 | +27 | 57 |
| 5 | Trabzonspor | 28 | +11 | 45 |
| 6 | Kayserispor | 29 | -4 | 44 |
| 7 | Göztepe | 29 | -5 | 43 |
| 8 | Sivasspor | 29 | -7 | 41 |
| 9 | Kasimpasa | 29 | 0 | 40 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 29 | -4 | 38 |
| 11 | Antalyaspor | 29 | -13 | 35 |
| 12 | Akhisar Belediye | 29 | -10 | 34 |
| 13 | Bursaspor | 29 | -5 | 33 |
| 14 | Alanyaspor | 29 | -5 | 32 |
| 15 | Genclerbirligi | 29 | -11 | 30 |
| 16 | Konyaspor | 29 | -5 | 29 |
| 17 | Ankaraspor | 28 | -9 | 28 |
| 18 | Karabukspor | 29 | -47 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ankaraspor | |
| Trabzonspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ankaraspor | Trabzonspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Ist. Basaksehir | 2 - 2 | |
| 3 | Besiktas | 2 - 2 | |
| 4 | Fenerbahce | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Trabzonspor | - | |
| 6 | Kayserispor | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Göztepe | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 8 | Sivasspor | 2 - 4 | 1 - 2 |
| 9 | Kasimpasa | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Antalyaspor | 0 - 0 | |
| 12 | Akhisar Belediye | 3 - 2 | 1 - 3 |
| 13 | Bursaspor | 2 - 1 | |
| 14 | Alanyaspor | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Genclerbirligi | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Konyaspor | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Ankaraspor | - | |
| 18 | Karabukspor | 3 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Ankaraspor | Trabzonspor | |
| Pozíció | 17 | 5 |
| Pontok | 28 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 4 |
| Pontok | 22 | 19 |
Liga forma
| Ankaraspor | Trabzonspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 14 |
12
9 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
4
7 3 |
Liga gólok
| Ankaraspor | Trabzonspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
47 |
50
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
14 |
22
18 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (260) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (753) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 33% |
Ankaraspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Genclerbirligi | - | Ankaraspor |
| 2018-04-29 | Ankaraspor | - | Ist. Basaksehir |
| 2018-05-05 | Alanyaspor | - | Ankaraspor |
| 2018-05-13 | Ankaraspor | - | Besiktas |
| 2018-05-18 | Akhisar Belediye | - | Ankaraspor |
| 2018-08-11 | Boluspor | - | Ankaraspor |
Trabzonspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Trabzonspor | - | Sivasspor |
| 2018-04-28 | Antalyaspor | - | Trabzonspor |
| 2018-05-05 | Trabzonspor | - | Kasimpasa |
| 2018-05-13 | Bursaspor | - | Trabzonspor |
| 2018-05-18 | Trabzonspor | - | Karabukspor |
| 2018-07-15 | Triglav | - | Trabzonspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.39 | 3.25 |
| Valószínűség | 19% | 37% | 44% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 1.72 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-16 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
