1. Lig - Törökország
péntek, 16.02.2018
15:00
15:00

Ankaragücü

Caykur Rizespor
2 - 4
(1 - 1, 1 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ankara |
| Vendég: | Rize |
| Távolság: | 659.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.20 | 2.54 | 1X | 1.50 | 1.50 | |||
| 40% | 29% | 31% | 1.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.98 | 2.10 | 1.70 | 3.77 | 1.23 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Caykur Rizespor | 1 - 4 | Ankaragücü |
| 2013-04-28 | Caykur Rizespor | 3 - 0 | Ankaragücü |
| 2012-12-08 | Ankaragücü | 2 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2008-03-23 | Caykur Rizespor | 0 - 0 | Ankaragücü |
| 2008-01-23 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Ankaragücü |
| 2007-10-28 | Ankaragücü | 1 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2007-04-28 | Caykur Rizespor | 3 - 1 | Ankaragücü |
| 2006-11-12 | Ankaragücü | 2 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2006-10-25 | Ankaragücü | 2 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2006-03-11 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Ankaragücü |
| 2005-10-02 | Ankaragücü | 1 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2005-05-28 | Caykur Rizespor | 1 - 2 | Ankaragücü |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Ankaragücü utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Balikesirspor | 1 - 3 | Ankaragücü |
| 2018-02-04 | Ankaragücü | 0 - 0 | Elazigspor |
| 2018-01-27 | Ankaragücü | 0 - 2 | Altinordu |
| 2018-01-21 | Erzurumspor | 0 - 0 | Ankaragücü |
| 2017-12-23 | Adana Demirspor | 2 - 1 | Ankaragücü |
| 2017-12-17 | Ankaragücü | 3 - 0 | Manisaspor |
| 2017-12-09 | Gaziantep FK | 2 - 2 | Ankaragücü |
| 2017-12-02 | Ankaragücü | 2 - 1 | Ümraniyespor |
| 2017-11-25 | Giresunspor | 0 - 1 | Ankaragücü |
| 2017-11-17 | Ankaragücü | 2 - 1 | Denizlispor |
| 2017-11-05 | Eskisehirspor | 1 - 3 | Ankaragücü |
| 2017-10-30 | Ankaragücü | 1 - 0 | Istanbulspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 7 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 58% | 25% |
Caykur Rizespor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Caykur Rizespor | 0 - 3 | Altinordu |
| 2018-02-03 | Erzurumspor | 1 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2018-01-28 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Adana Demirspor |
| 2018-01-21 | Manisaspor | 0 - 3 | Caykur Rizespor |
| 2017-12-23 | Gaziantep FK | 1 - 2 | Caykur Rizespor |
| 2017-12-16 | Caykur Rizespor | 4 - 0 | Ümraniyespor |
| 2017-12-10 | Giresunspor | 3 - 2 | Caykur Rizespor |
| 2017-12-02 | Caykur Rizespor | 3 - 2 | Denizlispor |
| 2017-11-26 | Eskisehirspor | 1 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2017-11-19 | Caykur Rizespor | 3 - 0 | Istanbulspor |
| 2017-11-05 | Adanaspor | 3 - 2 | Caykur Rizespor |
| 2017-10-30 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Boluspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 33% |
Tabella 1. Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ümraniyespor | 21 | +17 | 41 |
| 2 | Ankaragücü | 21 | +12 | 39 |
| 3 | Caykur Rizespor | 21 | +12 | 38 |
| 4 | Istanbulspor | 21 | +5 | 35 |
| 5 | Gaziantep FK | 21 | +16 | 32 |
| 6 | Altinordu | 21 | +6 | 32 |
| 7 | Giresunspor | 21 | +5 | 31 |
| 8 | Boluspor | 21 | +6 | 30 |
| 9 | Elazigspor | 21 | +3 | 30 |
| 10 | Balikesirspor | 21 | +5 | 29 |
| 11 | Adanaspor | 21 | -9 | 27 |
| 12 | Samsunspor | 21 | -6 | 26 |
| 13 | Erzurumspor | 21 | -3 | 26 |
| 14 | Eskisehirspor | 21 | +6 | 24 |
| 15 | Adana Demirspor | 21 | -3 | 24 |
| 16 | Denizlispor | 21 | -13 | 17 |
| 17 | Manisaspor | 21 | -12 | 11 |
| 18 | Gaziantepspor | 21 | -47 | -2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ankaragücü | |
| Caykur Rizespor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ankaragücü | Caykur Rizespor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ümraniyespor | 2 - 1 | |
| 2 | Ankaragücü | - | |
| 3 | Caykur Rizespor | - | |
| 4 | Istanbulspor | 1 - 0 | |
| 5 | Gaziantep FK | 1 - 2 | |
| 6 | Altinordu | 0 - 2 | 3 - 4 |
| 7 | Giresunspor | 3 - 2 | |
| 8 | Boluspor | 2 - 0 | |
| 9 | Elazigspor | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Balikesirspor | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Adanaspor | 3 - 2 | |
| 12 | Samsunspor | 1 - 0 | |
| 13 | Erzurumspor | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Eskisehirspor | 1 - 1 | |
| 15 | Adana Demirspor | 1 - 3 | |
| 16 | Denizlispor | 2 - 1 | |
| 17 | Manisaspor | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Gaziantepspor | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Ankaragücü | Caykur Rizespor | |
| Pozíció | 2 | 3 |
| Pontok | 39 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 20 | 16 |
Liga forma
| Ankaragücü | Caykur Rizespor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
6 4 |
11
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 2 |
4
4 3 |
Liga gólok
| Ankaragücü | Caykur Rizespor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
17 |
40
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
6 |
20
17 |
Teljes statisztika 1. Lig
| Mérkőzések (189) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (497) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 29% |
Ankaragücü következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Samsunspor | - | Ankaragücü |
| 2018-02-24 | Ankaragücü | - | Gaziantepspor |
| 2018-03-04 | Boluspor | - | Ankaragücü |
| 2018-03-09 | Ankaragücü | - | Adanaspor |
| 2018-03-12 | Istanbulspor | - | Ankaragücü |
| 2018-03-18 | Ankaragücü | - | Eskisehirspor |
Caykur Rizespor következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Caykur Rizespor | - | Balikesirspor |
| 2018-02-25 | Caykur Rizespor | - | Elazigspor |
| 2018-03-03 | Samsunspor | - | Caykur Rizespor |
| 2018-03-07 | Caykur Rizespor | - | Gaziantepspor |
| 2018-03-10 | Boluspor | - | Caykur Rizespor |
| 2018-03-17 | Caykur Rizespor | - | Adanaspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.20 | 2.54 |
| Valószínűség | 40% | 29% | 31% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.50 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.98 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.77 | 1.23 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.23 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.84 | 1.87 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.84 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
