Primera RFEF - 2. csoport - Spanyolország
szombat, 07.04.2018
16:00
16:00

Amorebieta

Ath. Bilbao B
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Amorebieta-Etxano |
| Vendég: | Bilbao |
| Távolság: | 16.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.20 | 12 | 1.61 | 1.36 | |||
| 29% | 29% | 42% | 1.36 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 62% | 38% | 36% | 64% | 21% | 79% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-11 | Ath. Bilbao B | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2017-04-08 | Amorebieta | 2 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2016-11-12 | Ath. Bilbao B | 0 - 0 | Amorebieta |
| 2015-01-10 | Amorebieta | 1 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2014-08-24 | Ath. Bilbao B | 4 - 0 | Amorebieta |
| 2014-04-19 | Ath. Bilbao B | 5 - 0 | Amorebieta |
| 2013-11-30 | Amorebieta | 2 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2013-03-03 | Ath. Bilbao B | 3 - 1 | Amorebieta |
| 2012-10-13 | Amorebieta | 2 - 0 | Ath. Bilbao B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 89% | 56% | 33% |
Amorebieta utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Izarra | 2 - 0 | Amorebieta |
| 2018-03-24 | Amorebieta | 4 - 1 | Pena Sport |
| 2018-03-18 | R. Santander | 2 - 0 | Amorebieta |
| 2018-03-10 | Amorebieta | 3 - 0 | Sp. Gijon B |
| 2018-03-04 | Mirandes | 0 - 0 | Amorebieta |
| 2018-02-24 | Amorebieta | 1 - 2 | Gernika Club |
| 2018-02-17 | Arenas Club | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2018-02-10 | Amorebieta | 0 - 0 | Real Union |
| 2018-02-03 | Real Sociedad B | 1 - 0 | Amorebieta |
| 2018-01-28 | Amorebieta | 1 - 3 | UD Logrones |
| 2018-01-21 | Tudelano | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2018-01-13 | Amorebieta | 3 - 1 | Osasuna B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Ath. Bilbao B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Barakaldo |
| 2018-03-25 | CD Vitoria | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-03-17 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Leioa |
| 2018-03-10 | Ath. Bilbao B | 6 - 1 | Izarra |
| 2018-03-04 | Pena Sport | 1 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2018-02-24 | Ath. Bilbao B | 3 - 0 | R. Santander |
| 2018-02-18 | Sp. Gijon B | 0 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-02-10 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | Mirandes |
| 2018-02-03 | Gernika Club | 3 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-01-27 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Arenas Club |
| 2018-01-20 | Real Union | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-01-13 | Ath. Bilbao B | 2 - 0 | Real Sociedad B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 32 | +23 | 64 |
| 2 | Mirandes | 32 | +17 | 63 |
| 3 | Real Sociedad B | 32 | +15 | 59 |
| 4 | R. Santander | 32 | +12 | 58 |
| 5 | Gernika Club | 32 | +13 | 55 |
| 6 | Ath. Bilbao B | 32 | +21 | 55 |
| 7 | UD Logrones | 32 | +15 | 52 |
| 8 | Barakaldo | 32 | +14 | 51 |
| 9 | Tudelano | 32 | +8 | 47 |
| 10 | Leioa | 32 | +9 | 46 |
| 11 | Burgos | 32 | 0 | 43 |
| 12 | Arenas Club | 32 | +5 | 41 |
| 13 | Amorebieta | 32 | +5 | 39 |
| 14 | Real Union | 32 | -16 | 37 |
| 15 | CD Vitoria | 32 | -10 | 32 |
| 16 | Izarra | 32 | -25 | 32 |
| 17 | Pena Sport | 32 | -29 | 25 |
| 18 | Lealtad | 32 | -20 | 24 |
| 19 | Osasuna B | 32 | -25 | 23 |
| 20 | Caudal Dep. | 32 | -32 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Amorebieta | |
| Ath. Bilbao B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Amorebieta | Ath. Bilbao B |
|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Mirandes | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Real Sociedad B | 2 - 3 | 0 - 3 |
| 4 | R. Santander | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Gernika Club | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Ath. Bilbao B | - | |
| 7 | UD Logrones | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 8 | Barakaldo | 1 - 1 | |
| 9 | Tudelano | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Leioa | 1 - 0 | |
| 11 | Burgos | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Arenas Club | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Amorebieta | - | |
| 14 | Real Union | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | CD Vitoria | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Izarra | 5 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Pena Sport | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Lealtad | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Osasuna B | 3 - 1 | |
| 20 | Caudal Dep. |
Liga pozíció
| Amorebieta | Ath. Bilbao B | |
| Pozíció | 13 | 6 |
| Pontok | 39 | 55 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 9 |
| Pontok | 25 | 16 |
Liga forma
| Amorebieta | Ath. Bilbao B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
12 11 |
15
10 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
1 6 |
3
7 6 |
Liga gólok
| Amorebieta | Ath. Bilbao B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
33 |
46
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
16 |
14
18 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 2. csoport
| Mérkőzések (320) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (686) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.88 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 59% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 20% |
Amorebieta következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | CD Vitoria | - | Amorebieta |
| 2018-04-21 | Amorebieta | - | Barakaldo |
| 2018-04-28 | Amorebieta | - | Leioa |
| 2018-05-06 | Burgos | - | Amorebieta |
| 2018-05-12 | Amorebieta | - | Caudal Dep. |
| 2018-07-19 | Amorebieta | - | Athletic Bilbao |
Ath. Bilbao B következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Ath. Bilbao B | - | Burgos |
| 2018-04-22 | Caudal Dep. | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-04-28 | Ath. Bilbao B | - | Lealtad |
| 2018-05-05 | Osasuna B | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-05-13 | Ath. Bilbao B | - | Tudelano |
| 2018-05-20 | Ath. Bilbao B | - | Villarreal B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.10 | 2.20 |
| Valószínűség | 29% | 29% | 42% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.36 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
