La Liga 2 - Spanyolország
vasárnap, 01.04.2018
17:00
17:00

Almeria

Sporting Gijon
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Almeria |
| Vendég: | Gijon |
| Távolság: | 792.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Juegos Mediterraneos |
| Befogadóképesség: | 14 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.20 | 2.00 | 12 | 1.83 | 1.25 | |||
| 26% | 26% | 48% | 1.36 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Sporting Gijon | 2 - 0 | Almeria |
| 2015-08-01 | Sporting Gijon | 1 - 1 | Almeria |
| 2013-03-24 | Almeria | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2012-10-20 | Sporting Gijon | 2 - 1 | Almeria |
| 2011-03-20 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Almeria |
| 2010-11-07 | Almeria | 1 - 1 | Sporting Gijon |
| 2009-09-13 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Almeria |
| 2009-05-10 | Almeria | 3 - 1 | Sporting Gijon |
| 2008-12-21 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Almeria |
| 2007-04-01 | Sporting Gijon | 1 - 2 | Almeria |
| 2006-10-28 | Almeria | 2 - 0 | Sporting Gijon |
| 2006-03-04 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Almeria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 25% | 8% |
Almeria utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Reus Deportiu | 1 - 0 | Almeria |
| 2018-03-18 | Valladolid | 2 - 1 | Almeria |
| 2018-03-10 | Almeria | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2018-03-04 | Huesca | 2 - 2 | Almeria |
| 2018-02-24 | Almeria | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-02-18 | Sevilla B | 0 - 3 | Almeria |
| 2018-02-10 | Almeria | 0 - 1 | Osasuna |
| 2018-02-03 | Lorca | 1 - 2 | Almeria |
| 2018-01-28 | Almeria | 0 - 0 | Numancia |
| 2018-01-20 | Real Oviedo | 2 - 1 | Almeria |
| 2018-01-13 | Almeria | 1 - 1 | Gimnastic |
| 2018-01-07 | Almeria | 1 - 0 | Lugo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 50% | 8% |
Sporting Gijon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Rayo Vallecano |
| 2018-03-19 | Huesca | 0 - 2 | Sporting Gijon |
| 2018-03-11 | Sporting Gijon | 4 - 0 | Leonesa |
| 2018-03-04 | Sevilla B | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2018-02-23 | Sporting Gijon | 2 - 0 | Osasuna |
| 2018-02-17 | Lorca | 0 - 0 | Sporting Gijon |
| 2018-02-10 | Sporting Gijon | 2 - 0 | Numancia |
| 2018-02-04 | Real Oviedo | 2 - 1 | Sporting Gijon |
| 2018-01-28 | Sporting Gijon | 2 - 0 | Gimnastic |
| 2018-01-20 | Lugo | 3 - 1 | Sporting Gijon |
| 2018-01-13 | Sporting Gijon | 3 - 0 | Alcorcon |
| 2018-01-06 | Sporting Gijon | 3 - 2 | Cordoba |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabella La Liga 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huesca | 32 | +16 | 58 |
| 2 | Rayo Vallecano | 32 | +18 | 57 |
| 3 | Sporting Gijon | 32 | +20 | 55 |
| 4 | Cadiz | 32 | +15 | 55 |
| 5 | Granada | 32 | +10 | 52 |
| 6 | Real Zaragoza | 33 | +7 | 52 |
| 7 | Valladolid | 33 | +8 | 51 |
| 8 | Numancia | 33 | +7 | 51 |
| 9 | Osasuna | 32 | +9 | 50 |
| 10 | Real Oviedo | 33 | +7 | 50 |
| 11 | Lugo | 32 | -1 | 48 |
| 12 | Tenerife | 32 | +9 | 46 |
| 13 | Albacete | 32 | -4 | 44 |
| 14 | Reus Deportiu | 33 | -8 | 41 |
| 15 | Alcorcon | 33 | -10 | 41 |
| 16 | Barcelona B | 32 | -2 | 37 |
| 17 | Almeria | 32 | -5 | 37 |
| 18 | Gimnastic | 32 | -10 | 36 |
| 19 | Leonesa | 33 | -15 | 33 |
| 20 | Cordoba | 33 | -16 | 32 |
| 21 | Lorca | 32 | -27 | 19 |
| 22 | Sevilla B | 32 | -28 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Almeria | |
| Sporting Gijon | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Almeria | Sporting Gijon |
|---|---|---|---|
| 1 | Huesca | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 2 | Rayo Vallecano | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Sporting Gijon | - | |
| 4 | Cadiz | 0 - 2 | |
| 5 | Granada | 2 - 1 | |
| 6 | Real Zaragoza | 3 - 0 | |
| 7 | Valladolid | 1 - 1 | |
| 8 | Numancia | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 9 | Osasuna | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Real Oviedo | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Lugo | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Tenerife | 2 - 1 | |
| 13 | Albacete | 2 - 2 | |
| 14 | Reus Deportiu | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Alcorcon | 0 - 0 | |
| 16 | Barcelona B | 2 - 1 | |
| 17 | Almeria | - | |
| 18 | Gimnastic | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 19 | Leonesa | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 20 | Cordoba | 1 - 0 | |
| 21 | Lorca | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | Sevilla B | 3 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Almeria | Sporting Gijon | |
| Pozíció | 17 | 3 |
| Pontok | 37 | 55 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 10 |
| Pontok | 25 | 16 |
Liga forma
| Almeria | Sporting Gijon | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 15 |
16
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 5 |
4
4 7 |
Liga gólok
| Almeria | Sporting Gijon | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
36 |
47
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
14 |
16
18 |
Teljes statisztika La Liga 2
| Mérkőzések (356) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (820) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.30 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.92 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 19% |
Almeria következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Cadiz | - | Almeria |
| 2018-04-15 | Almeria | - | Albacete |
| 2018-04-21 | Real Zaragoza | - | Almeria |
| 2018-04-28 | Almeria | - | Barcelona B |
| 2018-05-05 | Tenerife | - | Almeria |
| 2018-05-13 | Almeria | - | Granada |
Sporting Gijon következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Sporting Gijon | - | Reus Deportiu |
| 2018-04-15 | Valladolid | - | Sporting Gijon |
| 2018-04-22 | Cadiz | - | Sporting Gijon |
| 2018-04-29 | Sporting Gijon | - | Albacete |
| 2018-05-05 | Real Zaragoza | - | Sporting Gijon |
| 2018-05-12 | Sporting Gijon | - | Barcelona B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.20 | 2.00 |
| Valószínűség | 26% | 26% | 48% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.25 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-01 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
