La Liga 2 - Spanyolország
szombat, 28.04.2018
15:00
15:00

Almeria

Barcelona B
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Almeria |
| Vendég: | Barcelona |
| Távolság: | 643.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Juegos Mediterraneos |
| Befogadóképesség: | 14 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.25 | 2.70 | 1X | 1.48 | 1.53 | |||
| 37% | 36% | 27% | 1.48 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 16% | 84% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-26 | Barcelona B | 1 - 1 | Almeria |
| 2013-01-20 | Almeria | 2 - 2 | Barcelona B |
| 2012-08-17 | Barcelona B | 4 - 5 | Almeria |
| 2012-05-12 | Almeria | 1 - 2 | Barcelona B |
| 2011-12-09 | Barcelona B | 3 - 3 | Almeria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
| 20% | 60% | 20% | 100% | 80% | 60% |
Almeria utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Real Zaragoza | 2 - 1 | Almeria |
| 2018-04-15 | Almeria | 1 - 1 | Albacete |
| 2018-04-06 | Cadiz | 0 - 0 | Almeria |
| 2018-04-01 | Almeria | 1 - 3 | Sporting Gijon |
| 2018-03-24 | Reus Deportiu | 1 - 0 | Almeria |
| 2018-03-18 | Valladolid | 2 - 1 | Almeria |
| 2018-03-10 | Almeria | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2018-03-04 | Huesca | 2 - 2 | Almeria |
| 2018-02-24 | Almeria | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-02-18 | Sevilla B | 0 - 3 | Almeria |
| 2018-02-10 | Almeria | 0 - 1 | Osasuna |
| 2018-02-03 | Lorca | 1 - 2 | Almeria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 17% |
Barcelona B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Barcelona B | 2 - 3 | Rayo Vallecano |
| 2018-04-16 | Huesca | 2 - 1 | Barcelona B |
| 2018-04-07 | Barcelona B | 0 - 1 | Leonesa |
| 2018-04-01 | Sevilla B | 3 - 1 | Barcelona B |
| 2018-03-25 | Barcelona B | 0 - 2 | Osasuna |
| 2018-03-17 | Lorca | 1 - 1 | Barcelona B |
| 2018-03-11 | Barcelona B | 2 - 2 | Numancia |
| 2018-03-02 | Real Oviedo | 0 - 0 | Barcelona B |
| 2018-02-24 | Barcelona B | 1 - 1 | Gimnastic |
| 2018-02-18 | Lugo | 1 - 2 | Barcelona B |
| 2018-02-10 | Barcelona B | 0 - 1 | Alcorcon |
| 2018-02-04 | Cordoba | 1 - 2 | Barcelona B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Tabella La Liga 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rayo Vallecano | 36 | +21 | 67 |
| 2 | Sporting Gijon | 36 | +24 | 65 |
| 3 | Huesca | 36 | +18 | 65 |
| 4 | Real Zaragoza | 37 | +8 | 59 |
| 5 | Numancia | 36 | +10 | 58 |
| 6 | Cadiz | 36 | +14 | 58 |
| 7 | Real Oviedo | 36 | +8 | 56 |
| 8 | Granada | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Valladolid | 36 | +7 | 54 |
| 10 | Osasuna | 36 | +8 | 53 |
| 11 | Tenerife | 36 | +9 | 52 |
| 12 | Lugo | 36 | -7 | 49 |
| 13 | Reus Deportiu | 37 | -7 | 48 |
| 14 | Albacete | 36 | -6 | 46 |
| 15 | Alcorcon | 36 | -11 | 43 |
| 16 | Gimnastic | 36 | -7 | 43 |
| 17 | Leonesa | 36 | -13 | 40 |
| 18 | Almeria | 36 | -8 | 39 |
| 19 | Cordoba | 36 | -12 | 39 |
| 20 | Barcelona B | 36 | -7 | 37 |
| 21 | Lorca | 36 | -27 | 24 |
| 22 | Sevilla B | 36 | -31 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Almeria | |
| Barcelona B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Almeria | Barcelona B |
|---|---|---|---|
| 1 | Rayo Vallecano | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Sporting Gijon | 1 - 3 | |
| 3 | Huesca | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Real Zaragoza | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Numancia | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Cadiz | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | Real Oviedo | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Granada | 2 - 2 | |
| 9 | Valladolid | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Osasuna | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Tenerife | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Lugo | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Reus Deportiu | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Albacete | 1 - 1 | |
| 15 | Alcorcon | 1 - 1 | |
| 16 | Gimnastic | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Leonesa | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Almeria | - | |
| 19 | Cordoba | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Barcelona B | - | |
| 21 | Lorca | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Sevilla B | 3 - 0 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Almeria | Barcelona B | |
| Pozíció | 18 | 20 |
| Pontok | 39 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 8 |
| Pontok | 26 | 20 |
Liga forma
| Almeria | Barcelona B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
9 17 |
8
13 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 6 |
4
8 6 |
Liga gólok
| Almeria | Barcelona B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
42 |
40
47 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
18 |
21
24 |
Teljes statisztika La Liga 2
| Mérkőzések (397) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (906) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.28 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.36 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.92 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 19% |
Almeria következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Tenerife | - | Almeria |
| 2018-05-13 | Almeria | - | Granada |
| 2018-05-20 | Cordoba | - | Almeria |
| 2018-05-27 | Almeria | - | Alcorcon |
| 2018-06-02 | Lugo | - | Almeria |
| 2018-07-25 | Almeria | - | Valladolid |
Barcelona B következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Barcelona B | - | Reus Deportiu |
| 2018-05-12 | Sporting Gijon | - | Barcelona B |
| 2018-05-20 | Barcelona B | - | Cadiz |
| 2018-05-27 | Albacete | - | Barcelona B |
| 2018-06-02 | Barcelona B | - | Real Zaragoza |
| 2018-08-26 | Alcoyano | - | Barcelona B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.25 | 2.70 |
| Valószínűség | 37% | 36% | 27% |
| 1X @ 1.48 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.53 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
