La Liga 2 - Spanyolország
vasárnap, 15.04.2018
15:00
15:00

Almeria

Albacete
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Almeria |
| Vendég: | Albacete |
| Távolság: | 245.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Juegos Mediterraneos |
| Befogadóképesség: | 14 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 2.89 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 29% | 33% | 38% | 1.53 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 61% | 39% | 39% | 61% | 15% | 85% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-11 | Albacete | 2 - 0 | Almeria |
| 2016-02-28 | Almeria | 1 - 0 | Albacete |
| 2015-09-27 | Albacete | 3 - 0 | Almeria |
| 2014-08-13 | Albacete | 1 - 2 | Almeria |
| 2010-08-08 | Almeria | 1 - 0 | Albacete |
| 2007-03-17 | Albacete | 1 - 1 | Almeria |
| 2006-10-15 | Almeria | 2 - 1 | Albacete |
| 2006-05-06 | Almeria | 1 - 2 | Albacete |
| 2005-12-04 | Albacete | 3 - 1 | Almeria |
| 2003-06-21 | Albacete | 0 - 1 | Almeria |
| 2003-01-26 | Almeria | 1 - 1 | Albacete |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 4 | 8 | 5 | 1 | |
| 45% | 18% | 36% | 73% | 45% | 9% |
Almeria utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Cadiz | 0 - 0 | Almeria |
| 2018-04-01 | Almeria | 1 - 3 | Sporting Gijon |
| 2018-03-24 | Reus Deportiu | 1 - 0 | Almeria |
| 2018-03-18 | Valladolid | 2 - 1 | Almeria |
| 2018-03-10 | Almeria | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2018-03-04 | Huesca | 2 - 2 | Almeria |
| 2018-02-24 | Almeria | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-02-18 | Sevilla B | 0 - 3 | Almeria |
| 2018-02-10 | Almeria | 0 - 1 | Osasuna |
| 2018-02-03 | Lorca | 1 - 2 | Almeria |
| 2018-01-28 | Almeria | 0 - 0 | Numancia |
| 2018-01-20 | Real Oviedo | 2 - 1 | Almeria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 17% |
Albacete utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-12 | Huesca | 0 - 0 | Albacete |
| 2018-04-07 | Albacete | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2018-03-24 | Albacete | 0 - 0 | Leonesa |
| 2018-03-16 | Sevilla B | 1 - 2 | Albacete |
| 2018-03-11 | Albacete | 0 - 0 | Osasuna |
| 2018-03-04 | Lorca | 1 - 2 | Albacete |
| 2018-02-25 | Albacete | 1 - 0 | Numancia |
| 2018-02-17 | Real Oviedo | 0 - 0 | Albacete |
| 2018-02-11 | Albacete | 0 - 1 | Gimnastic |
| 2018-02-04 | Lugo | 1 - 1 | Albacete |
| 2018-01-27 | Albacete | 2 - 0 | Alcorcon |
| 2018-01-20 | Cordoba | 1 - 0 | Albacete |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 4 | 2 | 0 | |
| 33% | 42% | 25% | 33% | 17% | 0% |
Tabella La Liga 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Gijon | 34 | +23 | 61 |
| 2 | Rayo Vallecano | 34 | +19 | 61 |
| 3 | Huesca | 34 | +15 | 59 |
| 4 | Numancia | 35 | +10 | 57 |
| 5 | Cadiz | 35 | +14 | 57 |
| 6 | Real Zaragoza | 34 | +8 | 55 |
| 7 | Granada | 34 | +9 | 53 |
| 8 | Real Oviedo | 34 | +8 | 53 |
| 9 | Tenerife | 35 | +11 | 52 |
| 10 | Osasuna | 34 | +8 | 51 |
| 11 | Valladolid | 34 | +7 | 51 |
| 12 | Lugo | 35 | -7 | 48 |
| 13 | Albacete | 34 | -5 | 45 |
| 14 | Reus Deportiu | 35 | -8 | 44 |
| 15 | Alcorcon | 35 | -11 | 42 |
| 16 | Gimnastic | 34 | -6 | 42 |
| 17 | Leonesa | 35 | -13 | 39 |
| 18 | Almeria | 34 | -7 | 38 |
| 19 | Barcelona B | 34 | -5 | 37 |
| 20 | Cordoba | 34 | -15 | 35 |
| 21 | Lorca | 35 | -27 | 23 |
| 22 | Sevilla B | 34 | -28 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Almeria | |
| Albacete | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Almeria | Albacete |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Gijon | 1 - 3 | |
| 2 | Rayo Vallecano | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Huesca | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 4 | Numancia | 0 - 0 | 5 - 1 |
| 5 | Cadiz | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Real Zaragoza | 3 - 0 | |
| 7 | Granada | 0 - 0 | |
| 8 | Real Oviedo | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Tenerife | 2 - 1 | |
| 10 | Osasuna | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Valladolid | 1 - 1 | |
| 12 | Lugo | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Albacete | - | |
| 14 | Reus Deportiu | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Alcorcon | 1 - 0 | |
| 16 | Gimnastic | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Leonesa | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Almeria | - | |
| 19 | Barcelona B | 0 - 1 | |
| 20 | Cordoba | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 21 | Lorca | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 22 | Sevilla B | 3 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Almeria | Albacete | |
| Pozíció | 18 | 13 |
| Pontok | 38 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 13 |
| Pontok | 25 | 16 |
Liga forma
| Almeria | Albacete | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
8 16 |
11
12 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 6 |
3
7 6 |
Liga gólok
| Almeria | Albacete | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
39 |
28
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
17 |
10
18 |
Teljes statisztika La Liga 2
| Mérkőzések (378) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (863) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.28 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.91 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 19% |
Almeria következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Real Zaragoza | - | Almeria |
| 2018-04-28 | Almeria | - | Barcelona B |
| 2018-05-05 | Tenerife | - | Almeria |
| 2018-05-13 | Almeria | - | Granada |
| 2018-05-20 | Cordoba | - | Almeria |
| 2018-05-27 | Almeria | - | Alcorcon |
Albacete következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Albacete | - | Reus Deportiu |
| 2018-04-29 | Sporting Gijon | - | Albacete |
| 2018-05-06 | Albacete | - | Cadiz |
| 2018-05-12 | Valladolid | - | Albacete |
| 2018-05-20 | Real Zaragoza | - | Albacete |
| 2018-05-27 | Albacete | - | Barcelona B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 2.89 | 3.20 |
| Valószínűség | 29% | 33% | 38% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.53 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
