Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 16.02.2018
19:00
19:00

Almere City

Go Ahead Eagles
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Almere |
| Vendég: | Deventer |
| Távolság: | 65.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Yanmar Stadion |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.00 | 4.50 | 1X | 1.18 | 2.10 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.18 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.39 | 2.87 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 89% | 11% | 71% | 29% | 46% | 54% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-29 | Go Ahead Eagles | 2 - 1 | Almere City |
| 2016-04-01 | Almere City | 3 - 4 | Go Ahead Eagles |
| 2015-10-23 | Go Ahead Eagles | 4 - 1 | Almere City |
| 2012-12-22 | Go Ahead Eagles | 2 - 2 | Almere City |
| 2012-08-10 | Almere City | 0 - 2 | Go Ahead Eagles |
| 2012-04-06 | Almere City | 0 - 2 | Go Ahead Eagles |
| 2011-12-09 | Go Ahead Eagles | 2 - 2 | Almere City |
| 2011-01-28 | Go Ahead Eagles | 2 - 2 | Almere City |
| 2010-08-27 | Almere City | 1 - 2 | Go Ahead Eagles |
| 2010-03-08 | Almere City | 2 - 0 | Go Ahead Eagles |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 10% | 30% | 60% | 100% | 70% | 50% |
Almere City utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-09 | FC Oss | 5 - 1 | Almere City |
| 2018-02-02 | Almere City | 1 - 2 | Dordrecht |
| 2018-01-26 | Helmond Sport | 1 - 2 | Almere City |
| 2018-01-19 | Almere City | 3 - 2 | NEC Nijmegen |
| 2018-01-12 | Den Bosch | 1 - 3 | Almere City |
| 2017-12-22 | Almere City | 5 - 1 | FC Eindhoven |
| 2017-12-15 | Jong PSV | 3 - 2 | Almere City |
| 2017-12-08 | Almere City | 2 - 1 | De Graafschap |
| 2017-12-01 | Volendam | 1 - 1 | Almere City |
| 2017-11-27 | Almere City | 3 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2017-11-24 | Jong Utrecht | 2 - 4 | Almere City |
| 2017-11-17 | FC Emmen | 2 - 2 | Almere City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 11 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 92% | 67% |
Go Ahead Eagles utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-12 | Go Ahead Eagles | 0 - 1 | FC Emmen |
| 2018-02-02 | Cambuur | 2 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2018-01-28 | Volendam | 4 - 3 | Go Ahead Eagles |
| 2018-01-19 | Go Ahead Eagles | 3 - 1 | MVV Maastricht |
| 2018-01-12 | NEC Nijmegen | 5 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-12-22 | Go Ahead Eagles | 0 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2017-12-15 | FC Eindhoven | 3 - 2 | Go Ahead Eagles |
| 2017-12-12 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | Jong PSV |
| 2017-12-01 | Den Bosch | 3 - 0 | Go Ahead Eagles |
| 2017-11-27 | Go Ahead Eagles | 0 - 0 | Jong Utrecht |
| 2017-11-24 | Fortuna Sittard | 2 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-11-17 | Go Ahead Eagles | 0 - 3 | Dordrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 8 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 24 | +27 | 49 |
| 2 | Jong Ajax | 24 | +25 | 49 |
| 3 | Fortuna Sittard | 24 | +22 | 44 |
| 4 | FC Emmen | 24 | +9 | 41 |
| 5 | Telstar | 24 | +2 | 41 |
| 6 | Jong PSV | 24 | +6 | 40 |
| 7 | De Graafschap | 24 | +22 | 38 |
| 8 | Almere City | 24 | -1 | 36 |
| 9 | FC Oss | 24 | -1 | 36 |
| 10 | Den Bosch | 24 | +11 | 35 |
| 11 | Dordrecht | 24 | -12 | 34 |
| 12 | Cambuur | 24 | -4 | 32 |
| 13 | FC Eindhoven | 24 | -15 | 31 |
| 14 | MVV Maastricht | 24 | -3 | 29 |
| 15 | Volendam | 24 | -5 | 29 |
| 16 | Go Ahead Eagles | 24 | -8 | 23 |
| 17 | Jong AZ | 24 | -15 | 23 |
| 18 | RKC Waalwijk | 24 | -17 | 22 |
| 19 | Helmond Sport | 24 | -14 | 19 |
| 20 | Jong Utrecht | 24 | -29 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Almere City | |
| Go Ahead Eagles | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Almere City | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 3 - 2 | 5 - 1 |
| 2 | Jong Ajax | ||
| 3 | Fortuna Sittard | 2 - 1 | |
| 4 | FC Emmen | 0 - 0 | |
| 5 | Telstar | 3 - 1 | |
| 6 | Jong PSV | ||
| 7 | De Graafschap | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Almere City | - | |
| 9 | FC Oss | 2 - 2 | 1 - 6 |
| 10 | Den Bosch | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 11 | Dordrecht | 1 - 2 | |
| 12 | Cambuur | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | FC Eindhoven | 5 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | MVV Maastricht | 3 - 2 | 4 - 3 |
| 15 | Volendam | 4 - 3 | |
| 16 | Go Ahead Eagles | - | |
| 17 | Jong AZ | 3 - 2 | |
| 18 | RKC Waalwijk | 3 - 2 | |
| 19 | Helmond Sport | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Jong Utrecht |
Liga pozíció
| Almere City | Go Ahead Eagles | |
| Pozíció | 8 | 16 |
| Pontok | 36 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 17 |
| Pontok | 24 | 6 |
Liga forma
| Almere City | Go Ahead Eagles | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 8 |
5
8 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 1 |
1
3 8 |
Liga gólok
| Almere City | Go Ahead Eagles | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
47 |
35
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
17 |
20
29 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (240) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (793) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.30 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.90 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 85% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 68% |
| Felett 3.5 | 44% |
Almere City következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | MVV Maastricht | - | Almere City |
| 2018-03-02 | Almere City | - | Jong Ajax |
| 2018-03-09 | Cambuur | - | Almere City |
| 2018-03-12 | Almere City | - | Telstar |
| 2018-03-16 | Jong AZ | - | Almere City |
| 2018-03-25 | Almere City | - | FC Emmen |
Go Ahead Eagles következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | Go Ahead Eagles | - | FC Oss |
| 2018-03-04 | Go Ahead Eagles | - | De Graafschap |
| 2018-03-09 | Jong Ajax | - | Go Ahead Eagles |
| 2018-03-12 | Jong AZ | - | Go Ahead Eagles |
| 2018-03-16 | Go Ahead Eagles | - | Telstar |
| 2018-03-25 | Dordrecht | - | Go Ahead Eagles |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 4.00 | 4.50 |
| Valószínűség | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.10 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 6.50 | |
| Valószínűség | 89% | 11% | |
| Felett 1.5 @ 1.11 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.87 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 3.5 @ 1.80 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
