League One - Skócia
kedd, 13.03.2018
19:45
19:45

Alloa Athletic

East Fife
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Alloa |
| Vendég: | Methil |
| Távolság: | 48.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Recreation Park |
| Befogadóképesség: | 3 412 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 48% | 20% | 32% | 1.85 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-13 | East Fife | 2 - 1 | Alloa Athletic |
| 2017-10-21 | Alloa Athletic | 4 - 1 | East Fife |
| 2017-08-12 | East Fife | 1 - 0 | Alloa Athletic |
| 2017-03-18 | East Fife | 0 - 0 | Alloa Athletic |
| 2017-02-28 | Alloa Athletic | 3 - 0 | East Fife |
| 2016-11-15 | East Fife | 2 - 2 | Alloa Athletic |
| 2016-09-03 | Alloa Athletic | 3 - 0 | East Fife |
| 2016-08-20 | Alloa Athletic | 2 - 1 | East Fife |
| 2013-07-06 | Alloa Athletic | 1 - 1 | East Fife |
| 2013-04-20 | East Fife | 2 - 1 | Alloa Athletic |
| 2013-01-19 | Alloa Athletic | 1 - 1 | East Fife |
| 2012-11-10 | East Fife | 0 - 1 | Alloa Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 17% |
Alloa Athletic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Queen's Park | 1 - 2 | Alloa Athletic |
| 2018-03-06 | Alloa Athletic | 5 - 3 | Arbroath |
| 2018-02-24 | Stranraer | 1 - 0 | Alloa Athletic |
| 2018-02-17 | Arbroath | 0 - 0 | Alloa Athletic |
| 2018-02-10 | Alloa Athletic | 1 - 0 | Forfar Athletic |
| 2018-02-03 | Ayr United | 1 - 2 | Alloa Athletic |
| 2018-01-27 | Alloa Athletic | 0 - 0 | Raith Rovers |
| 2018-01-20 | Alloa Athletic | 0 - 2 | Dundee United |
| 2018-01-13 | East Fife | 2 - 1 | Alloa Athletic |
| 2018-01-06 | Alloa Athletic | 3 - 1 | Albion Rovers |
| 2018-01-02 | Alloa Athletic | 2 - 2 | Queen's Park |
| 2017-12-23 | Alloa Athletic | 1 - 0 | Stranraer |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 25% |
East Fife utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | East Fife | 2 - 1 | Airdrieonians |
| 2018-02-24 | East Fife | 2 - 0 | Albion Rovers |
| 2018-02-17 | Ayr United | 3 - 0 | East Fife |
| 2018-02-10 | East Fife | 0 - 2 | Queen's Park |
| 2018-02-03 | Stranraer | 0 - 2 | East Fife |
| 2018-01-27 | East Fife | 1 - 2 | Forfar Athletic |
| 2018-01-13 | East Fife | 2 - 1 | Alloa Athletic |
| 2018-01-06 | Airdrieonians | 0 - 0 | East Fife |
| 2018-01-02 | East Fife | 2 - 3 | Raith Rovers |
| 2017-12-30 | Arbroath | 1 - 1 | East Fife |
| 2017-12-23 | Albion Rovers | 3 - 2 | East Fife |
| 2017-12-16 | East Fife | 1 - 4 | Ayr United |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 28 | +27 | 58 |
| 2 | Ayr United | 27 | +41 | 57 |
| 3 | Arbroath | 27 | +15 | 45 |
| 4 | Alloa Athletic | 27 | +10 | 45 |
| 5 | Stranraer | 28 | -9 | 38 |
| 6 | East Fife | 28 | -8 | 36 |
| 7 | Airdrieonians | 27 | -12 | 32 |
| 8 | Albion Rovers | 26 | -12 | 26 |
| 9 | Forfar Athletic | 28 | -25 | 25 |
| 10 | Queen's Park | 28 | -27 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Alloa Athletic | |
| East Fife | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Alloa Athletic | East Fife |
|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Ayr United | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Arbroath | 5 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Alloa Athletic | - | 4 - 1 |
| 5 | Stranraer | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | East Fife | 4 - 1 | - |
| 7 | Airdrieonians | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Albion Rovers | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 9 | Forfar Athletic | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Queen's Park | 2 - 2 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Alloa Athletic | East Fife | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 45 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 27 | 11 |
Liga forma
| Alloa Athletic | East Fife | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
6 8 |
11
3 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 2 |
3
2 8 |
Liga gólok
| Alloa Athletic | East Fife | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
32 |
40
48 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
16 |
11
22 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (137) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (456) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.73 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.60 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 65% |
| Felett 3.5 | 39% |
Alloa Athletic következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Alloa Athletic | - | Airdrieonians |
| 2018-03-20 | Airdrieonians | - | Alloa Athletic |
| 2018-03-24 | Albion Rovers | - | Alloa Athletic |
| 2018-03-31 | Alloa Athletic | - | Arbroath |
| 2018-04-07 | Alloa Athletic | - | Stranraer |
| 2018-04-14 | Forfar Athletic | - | Alloa Athletic |
East Fife következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Raith Rovers | - | East Fife |
| 2018-03-24 | Forfar Athletic | - | East Fife |
| 2018-03-27 | Raith Rovers | - | East Fife |
| 2018-03-31 | East Fife | - | Ayr United |
| 2018-04-07 | Queen's Park | - | East Fife |
| 2018-04-14 | East Fife | - | Arbroath |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.60 | 4.00 |
| Valószínűség | 48% | 20% | 32% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.83 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-13 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
