Serie C - B. csoport - Olaszország
péntek, 08.12.2017
19:45
19:45

Albinoleffe

Sambenedettese
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Albínó |
| Vendég: | San Benedetto del Tronto |
| Távolság: | 451.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) |
| Befogadóképesség: | 26 542 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.10 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 34% | 26% | 40% | 1.66 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 16% | 84% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-10 | Albinoleffe | 0 - 0 | Sambenedettese |
| 2016-11-26 | Sambenedettese | 1 - 1 | Albinoleffe |
Albinoleffe utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Reggiana | 4 - 1 | Albinoleffe |
| 2017-11-25 | Albinoleffe | 1 - 2 | Padova |
| 2017-11-19 | Union Brescia | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2017-11-15 | Albinoleffe | 2 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-11-12 | Albinoleffe | 2 - 0 | Fano |
| 2017-11-05 | Fermana | 0 - 3 | Albinoleffe |
| 2017-10-29 | Albinoleffe | 1 - 1 | Teramo |
| 2017-10-22 | Ravenna | 0 - 1 | Albinoleffe |
| 2017-10-18 | Albinoleffe | 0 - 0 | Monza 1912 |
| 2017-10-15 | Albinoleffe | 1 - 1 | Pordenone |
| 2017-10-08 | Modena | 0 - 3 | Albinoleffe |
| 2017-10-04 | Albinoleffe | 0 - 0 | Triestina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 8% |
Sambenedettese utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Sambenedettese | 1 - 1 | Pordenone |
| 2017-11-27 | Teramo | 0 - 2 | Sambenedettese |
| 2017-11-22 | Casertana | 1 - 1 | Sambenedettese |
| 2017-11-19 | Sambenedettese | 0 - 0 | Bassano Virtus |
| 2017-11-12 | Ravenna | 1 - 2 | Sambenedettese |
| 2017-11-08 | Sambenedettese | 0 - 1 | Südtirol |
| 2017-11-05 | Vicenza | 2 - 1 | Sambenedettese |
| 2017-10-29 | Sambenedettese | 0 - 0 | Fano |
| 2017-10-18 | Gubbio | 1 - 3 | Sambenedettese |
| 2017-10-15 | Renate | 1 - 1 | Sambenedettese |
| 2017-10-08 | Sambenedettese | 3 - 1 | Santarcangelo |
| 2017-10-04 | Mestre | 1 - 2 | Sambenedettese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 15 | +10 | 33 |
| 2 | Renate | 15 | +8 | 27 |
| 3 | Union Brescia | 16 | +3 | 26 |
| 4 | Sambenedettese | 15 | +6 | 25 |
| 5 | Pordenone | 16 | +4 | 25 |
| 6 | Albinoleffe | 15 | +3 | 24 |
| 7 | Reggiana | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Triestina | 15 | +9 | 21 |
| 9 | Südtirol | 15 | +2 | 20 |
| 10 | Mestre | 15 | +3 | 19 |
| 11 | Fermana | 15 | 0 | 19 |
| 12 | Bassano Virtus | 16 | -1 | 19 |
| 13 | Gubbio | 16 | -7 | 18 |
| 14 | Ravenna | 15 | -9 | 16 |
| 15 | Teramo | 15 | -4 | 15 |
| 16 | Vicenza | 15 | -4 | 12 |
| 17 | Fano | 15 | -8 | 10 |
| 18 | Santarcangelo | 15 | -19 | 8 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Albinoleffe | |
| Sambenedettese | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Albinoleffe | Sambenedettese |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 1 - 2 | |
| 2 | Renate | 1 - 1 | |
| 3 | Union Brescia | ||
| 4 | Sambenedettese | - | |
| 5 | Pordenone | 1 - 1 | |
| 6 | Albinoleffe | - | |
| 7 | Reggiana | 0 - 2 | |
| 8 | Triestina | 0 - 0 | |
| 9 | Südtirol | ||
| 10 | Mestre | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 11 | Fermana | 2 - 0 | |
| 12 | Bassano Virtus | ||
| 13 | Gubbio | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Ravenna | 1 - 2 | |
| 15 | Teramo | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Vicenza | 2 - 1 | |
| 17 | Fano | 2 - 0 | |
| 18 | Santarcangelo | 3 - 1 | |
| 19 | Modena |
Liga pozíció
| Albinoleffe | Sambenedettese | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 24 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 1 |
| Pontok | 12 | 16 |
Liga forma
| Albinoleffe | Sambenedettese | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 5 |
7
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 2 |
5
1 2 |
Liga gólok
| Albinoleffe | Sambenedettese | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
16 |
19
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
9 |
12
7 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (137) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (302) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 18% |
Albinoleffe következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Alessandria | - | Albinoleffe |
| 2017-12-16 | Vicenza | - | Albinoleffe |
| 2017-12-22 | Albinoleffe | - | Südtirol |
| 2017-12-29 | Mestre | - | Albinoleffe |
| 2018-01-22 | Albinoleffe | - | Renate |
| 2018-01-27 | Santarcangelo | - | Albinoleffe |
Sambenedettese következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Sambenedettese | - | Triestina |
| 2017-12-29 | Sambenedettese | - | Fermana |
| 2018-01-20 | Union Brescia | - | Sambenedettese |
| 2018-01-27 | Sambenedettese | - | Gubbio |
| 2018-02-03 | Padova | - | Sambenedettese |
| 2018-02-10 | Sambenedettese | - | Reggiana |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.10 | 3.20 |
| Valószínűség | 34% | 26% | 40% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-08 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
