Serie C - B. csoport - Olaszország
hétfő, 22.01.2018
19:30
19:30

Albinoleffe

Renate
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Albínó |
| Vendég: | Renate |
| Távolság: | 40.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) |
| Befogadóképesség: | 26 542 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 2.87 | 2.79 | X2 | 1.39 | 1.50 | |||
| 28% | 30% | 42% | 1.50 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 62% | 38% | 42% | 58% | 15% | 85% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Renate | 0 - 1 | Albinoleffe |
| 2016-04-09 | Renate | 2 - 0 | Albinoleffe |
| 2015-11-29 | Albinoleffe | 1 - 0 | Renate |
| 2015-03-08 | Albinoleffe | 0 - 0 | Renate |
| 2014-11-26 | Albinoleffe | 2 - 2 | Renate |
| 2014-10-18 | Renate | 1 - 0 | Albinoleffe |
| 2014-08-10 | Albinoleffe | 0 - 1 | Renate |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | |
| 29% | 29% | 43% | 29% | 14% | 14% |
Albinoleffe utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-29 | Mestre | 2 - 1 | Albinoleffe |
| 2017-12-22 | Albinoleffe | 1 - 1 | Südtirol |
| 2017-12-16 | Vicenza | 1 - 1 | Albinoleffe |
| 2017-12-13 | Alessandria | 2 - 2 | Albinoleffe |
| 2017-12-08 | Albinoleffe | 0 - 1 | Sambenedettese |
| 2017-12-02 | Reggiana | 4 - 1 | Albinoleffe |
| 2017-11-25 | Albinoleffe | 1 - 2 | Padova |
| 2017-11-19 | Union Brescia | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2017-11-15 | Albinoleffe | 2 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-11-12 | Albinoleffe | 2 - 0 | Fano |
| 2017-11-05 | Fermana | 0 - 3 | Albinoleffe |
| 2017-10-29 | Albinoleffe | 1 - 1 | Teramo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 17% |
Renate utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-29 | Renate | 2 - 1 | Union Brescia |
| 2017-12-22 | Padova | 2 - 1 | Renate |
| 2017-12-17 | Renate | 1 - 0 | Pordenone |
| 2017-12-09 | Fermana | 3 - 1 | Renate |
| 2017-12-05 | Renate | 1 - 1 | Union Brescia |
| 2017-12-02 | Renate | 0 - 0 | Santarcangelo |
| 2017-11-26 | Ravenna | 1 - 0 | Renate |
| 2017-11-22 | Renate | 2 - 1 | Giana Erminio |
| 2017-11-19 | Renate | 0 - 0 | Teramo |
| 2017-11-12 | Mestre | 1 - 2 | Renate |
| 2017-11-08 | Vicenza | 1 - 1 | Renate |
| 2017-11-05 | Renate | 2 - 1 | Gubbio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 8% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 19 | +10 | 38 |
| 2 | Renate | 19 | +7 | 33 |
| 3 | Union Brescia | 20 | +3 | 32 |
| 4 | Sambenedettese | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Reggiana | 19 | +6 | 29 |
| 6 | Südtirol | 19 | +4 | 28 |
| 7 | Bassano Virtus | 20 | +2 | 28 |
| 8 | Triestina | 19 | +8 | 26 |
| 9 | Pordenone | 19 | +2 | 26 |
| 10 | Albinoleffe | 19 | +1 | 26 |
| 11 | Mestre | 20 | +2 | 25 |
| 12 | Fermana | 20 | -3 | 23 |
| 13 | Ravenna | 20 | -8 | 22 |
| 14 | Gubbio | 20 | -9 | 22 |
| 15 | Teramo | 19 | -3 | 21 |
| 16 | Vicenza | 19 | -2 | 20 |
| 17 | Santarcangelo | 20 | -20 | 17 |
| 18 | Fano | 20 | -9 | 15 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Albinoleffe | |
| Renate | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Albinoleffe | Renate |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Renate | - | |
| 3 | Union Brescia | 0 - 1 | |
| 4 | Sambenedettese | 0 - 1 | |
| 5 | Reggiana | ||
| 6 | Südtirol | 1 - 1 | |
| 7 | Bassano Virtus | 0 - 2 | |
| 8 | Triestina | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Pordenone | 1 - 1 | |
| 10 | Albinoleffe | - | |
| 11 | Mestre | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 12 | Fermana | 3 - 1 | |
| 13 | Ravenna | 1 - 0 | |
| 14 | Gubbio | 2 - 1 | |
| 15 | Teramo | 1 - 1 | |
| 16 | Vicenza | 1 - 1 | |
| 17 | Santarcangelo | 3 - 1 | |
| 18 | Fano | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 19 | Modena | 0 - 3* |
Liga pozíció
| Albinoleffe | Renate | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 26 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 4 |
| Pontok | 13 | 14 |
Liga forma
| Albinoleffe | Renate | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 7 |
9
6 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 3 |
4
2 3 |
Liga gólok
| Albinoleffe | Renate | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
21 |
21
14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
11 |
11
10 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (175) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (380) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.18 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.99 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 17% |
Albinoleffe következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Santarcangelo | - | Albinoleffe |
| 2018-02-03 | Gubbio | - | Albinoleffe |
| 2018-02-10 | Albinoleffe | - | Bassano Virtus |
| 2018-02-17 | Triestina | - | Albinoleffe |
| 2018-03-03 | Pordenone | - | Albinoleffe |
| 2018-03-11 | Albinoleffe | - | Ravenna |
Renate következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Reggiana | - | Renate |
| 2018-02-10 | Renate | - | Triestina |
| 2018-02-14 | Alessandria | - | Renate |
| 2018-02-24 | Renate | - | Fano |
| 2018-03-03 | Sambenedettese | - | Renate |
| 2018-03-11 | Südtirol | - | Renate |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 2.87 | 2.79 |
| Valószínűség | 28% | 30% | 42% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.50 |
| Valószínűség | 40% | 60% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-22 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
