Süper Lig - Törökország
szombat, 05.05.2018
17:00
17:00

Alanyaspor

Ankaraspor
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Alanya |
| Vendég: | Ankara |
| Távolság: | 382.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bahçeşehir Okulları Stadion |
| Befogadóképesség: | 15 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.39 | 4.00 | 1 | 1.25 | 1.90 | |||
| 46% | 21% | 33% | 1.90 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 82% | 18% | 62% | 38% | 39% | 61% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-10 | Ankaraspor | 3 - 0 | Alanyaspor |
| 2017-04-22 | Alanyaspor | 0 - 1 | Ankaraspor |
| 2016-11-19 | Ankaraspor | 2 - 0 | Alanyaspor |
| 2015-03-20 | Ankaraspor | 1 - 2 | Alanyaspor |
| 2014-11-02 | Alanyaspor | 1 - 3 | Ankaraspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | |
| 20% | 0% | 80% | 80% | 60% | 20% |
Alanyaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Kayserispor | 1 - 2 | Alanyaspor |
| 2018-04-21 | Alanyaspor | 2 - 3 | Galatasaray |
| 2018-04-14 | Yeni Malatyaspor | 1 - 1 | Alanyaspor |
| 2018-04-08 | Alanyaspor | 3 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-03-31 | Besiktas | 1 - 0 | Alanyaspor |
| 2018-03-18 | Alanyaspor | 1 - 1 | Göztepe |
| 2018-03-09 | Alanyaspor | 4 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-03-04 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Alanyaspor |
| 2018-02-24 | Alanyaspor | 1 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-02-17 | Fenerbahce | 3 - 0 | Alanyaspor |
| 2018-02-11 | Alanyaspor | 1 - 2 | Konyaspor |
| 2018-02-03 | Karabukspor | 1 - 0 | Alanyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 25% |
Ankaraspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Ankaraspor | 1 - 4 | Ist. Basaksehir |
| 2018-04-21 | Genclerbirligi | 0 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-04-16 | Ankaraspor | 3 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-04-08 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-16 | Karabukspor | 0 - 4 | Ankaraspor |
| 2018-03-10 | Ankaraspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-03-03 | Kasimpasa | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2018-02-25 | Ankaraspor | 0 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| 2018-02-10 | Göztepe | 3 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-02-04 | Ankaraspor | 0 - 1 | Kayserispor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 32 | +25 | 66 |
| 2 | Galatasaray | 31 | +38 | 66 |
| 3 | Fenerbahce | 31 | +33 | 63 |
| 4 | Besiktas | 31 | +32 | 62 |
| 5 | Trabzonspor | 31 | +10 | 49 |
| 6 | Sivasspor | 32 | -4 | 48 |
| 7 | Göztepe | 31 | 0 | 47 |
| 8 | Kayserispor | 31 | -7 | 44 |
| 9 | Kasimpasa | 31 | -5 | 40 |
| 10 | Bursaspor | 31 | -1 | 39 |
| 11 | Yeni Malatyaspor | 31 | -6 | 39 |
| 12 | Akhisar Belediye | 31 | -10 | 36 |
| 13 | Alanyaspor | 31 | -5 | 35 |
| 14 | Antalyaspor | 31 | -17 | 35 |
| 15 | Konyaspor | 31 | -4 | 32 |
| 16 | Ankaraspor | 31 | -9 | 32 |
| 17 | Genclerbirligi | 31 | -15 | 30 |
| 18 | Karabukspor | 31 | -55 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Alanyaspor | |
| Ankaraspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Alanyaspor | Ankaraspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Galatasaray | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Fenerbahce | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 4 | Besiktas | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 5 | Trabzonspor | 1 - 2 | 4 - 3 |
| 6 | Sivasspor | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Göztepe | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 8 | Kayserispor | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Kasimpasa | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Bursaspor | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Akhisar Belediye | 3 - 1 | |
| 13 | Alanyaspor | - | |
| 14 | Antalyaspor | 3 - 0 | |
| 15 | Konyaspor | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Ankaraspor | - | |
| 17 | Genclerbirligi | 4 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Karabukspor | 1 - 1 | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Alanyaspor | Ankaraspor | |
| Pozíció | 13 | 16 |
| Pontok | 35 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 15 |
| Pontok | 18 | 9 |
Liga forma
| Alanyaspor | Ankaraspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 16 |
8
8 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 7 |
2
3 10 |
Liga gólok
| Alanyaspor | Ankaraspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
54 |
45
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
25 |
21
33 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (280) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (820) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.93 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Alanyaspor következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Sivasspor | - | Alanyaspor |
| 2018-05-18 | Alanyaspor | - | Antalyaspor |
| 2018-07-19 | Alanyaspor | - | Yeni Malatyaspor |
| 2018-07-27 | Denizlispor | - | Alanyaspor |
| 2018-08-05 | Antalyaspor | - | Alanyaspor |
| 2018-08-11 | Sivasspor | - | Alanyaspor |
Ankaraspor következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Ankaraspor | - | Besiktas |
| 2018-05-18 | Akhisar Belediye | - | Ankaraspor |
| 2018-08-11 | Boluspor | - | Ankaraspor |
| 2018-08-18 | Ankaraspor | - | Giresunspor |
| 2018-08-26 | Balikesirspor | - | Ankaraspor |
| 2018-08-31 | Ankaraspor | - | Genclerbirligi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 46% | 21% | 33% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.35 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
