Premier League - Szaúd-Arábia
szombat, 10.03.2018
17:30
17:30

Al-Shabab

Al-Fayha
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Riyadh |
| Vendég: | Al Majma'ah |
| Távolság: | 193.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.80 | |||
| 38% | 28% | 34% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.66 | 1.75 | 2.04 | 2.85 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 55% | 45% | 33% | 67% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-23 | Al-Fayha | 3 - 1 | Al-Shabab |
Al-Shabab utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 0 | Al-Shabab |
| 2018-03-01 | Al-Shabab | 3 - 0 | Al-Ittihad |
| 2018-02-16 | Al-Shabab | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-02-10 | Al-Fateh | 1 - 0 | Al-Shabab |
| 2018-02-04 | Al-Shabab | 0 - 0 | Al-Raed |
| 2018-01-30 | Al-Ahli Jeddah | 3 - 2 | Al-Shabab |
| 2018-01-14 | Al-Shabab | 3 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2017-12-27 | Al-Batin | 0 - 1 | Al-Shabab |
| 2017-12-21 | Al-Qadsiah | 1 - 2 | Al-Shabab |
| 2017-12-15 | Ohod Medina | 0 - 2 | Al-Shabab |
| 2017-12-08 | Al-Shabab | 0 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-11-30 | Al-Shabab | 2 - 1 | Al-Taawoun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 50% | 17% |
Al-Fayha utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-06 | Ohod Medina | 2 - 3 | Al-Fayha |
| 2018-03-01 | Al-Fateh | 3 - 2 | Al-Fayha |
| 2018-02-16 | Al-Fayha | 1 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| 2018-02-10 | Al-Ettifaq | 1 - 1 | Al-Fayha |
| 2018-02-04 | Al-Fayha | 2 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2018-01-29 | Al-Fayha | 2 - 2 | Al-Faisaly |
| 2018-01-11 | Al-Fayha | 1 - 0 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-12-29 | Al-Taawoun | 4 - 0 | Al-Fayha |
| 2017-12-24 | Al-Ittihad | 0 - 1 | Al-Fayha |
| 2017-12-17 | Al-Fayha | 2 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-09 | Al-Fayha | 2 - 0 | Al-Batin |
| 2017-11-29 | Al-Raed | 2 - 0 | Al-Fayha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 23 | +20 | 49 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 23 | +29 | 48 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 23 | +10 | 37 |
| 4 | Al-Faisaly | 23 | +10 | 34 |
| 5 | Al-Ettifaq | 24 | -8 | 33 |
| 6 | Al-Fateh | 23 | -4 | 32 |
| 7 | Al-Taawoun | 23 | +8 | 31 |
| 8 | Al-Fayha | 23 | -4 | 31 |
| 9 | Al-Ittihad | 23 | -5 | 30 |
| 10 | Al-Shabab | 23 | +1 | 29 |
| 11 | Al-Batin | 23 | -14 | 24 |
| 12 | Al-Qadsiah | 23 | -14 | 22 |
| 13 | Al-Raed | 23 | -9 | 20 |
| 14 | Ohod Medina | 24 | -20 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Shabab | |
| Al-Fayha | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Shabab | Al-Fayha |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 2 - 5 | 1 - 1 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Al-Faisaly | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Al-Ettifaq | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Al-Fateh | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Al-Taawoun | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 8 | Al-Fayha | - | |
| 9 | Al-Ittihad | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Al-Shabab | - | |
| 11 | Al-Batin | 1 - 2 | |
| 12 | Al-Qadsiah | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Al-Raed | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Ohod Medina | 1 - 2 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Al-Shabab | Al-Fayha | |
| Pozíció | 10 | 8 |
| Pontok | 29 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 14 | 10 |
Liga forma
| Al-Shabab | Al-Fayha | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 10 |
8
7 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
2
4 5 |
Liga gólok
| Al-Shabab | Al-Fayha | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
32 |
32
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
17 |
13
20 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (162) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (479) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 35% |
Al-Shabab következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Al-Taawoun | - | Al-Shabab |
| 2018-04-12 | Al-Faisaly | - | Al-Shabab |
| 2018-07-28 | Caykur Rizespor | - | Al-Shabab |
| 2018-08-08 | Hertha Berlin | - | Al-Shabab |
| 2018-08-31 | Al-Shabab | - | Al-Ittihad |
| 2018-09-14 | Al-Fayha | - | Al-Shabab |
Al-Fayha következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Al-Fayha | - | Al-Raed |
| 2018-04-12 | Al-Batin | - | Al-Fayha |
| 2018-08-31 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Fayha |
| 2018-09-14 | Al-Fayha | - | Al-Shabab |
| 2018-09-21 | Al-Ettifaq | - | Al-Fayha |
| 2018-09-28 | Al-Fayha | - | Al-Qadsiah |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.60 | 3.20 |
| Valószínűség | 38% | 28% | 34% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.80 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.66 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.85 | 1.36 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.68 | 2.08 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Igen @ 1.68 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
