Stars League - Katar
péntek, 09.02.2018
13:40
13:40

Al-Sailiya

Qatar SC
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Doha / Al Rayyan |
| Vendég: | Doha |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:40 (16:40 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.75 | 3.75 | 1 | 1.25 | 2.00 | |||
| 60% | 22% | 18% | 1.72 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.69 | 1.55 | 2.37 | 2.34 | 1.53 | ||||||
| 86% | 14% | 65% | 35% | 48% | 52% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Qatar SC | 1 - 5 | Al-Sailiya |
| 2017-10-08 | Qatar SC | 3 - 3 | Al-Sailiya |
| 2016-03-18 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Sailiya |
| 2015-11-26 | Al-Sailiya | 5 - 0 | Qatar SC |
| 2015-02-05 | Al-Sailiya | 1 - 2 | Qatar SC |
| 2014-09-13 | Qatar SC | 3 - 2 | Al-Sailiya |
| 2014-03-22 | Qatar SC | 3 - 3 | Al-Sailiya |
| 2013-12-20 | Qatar SC | 3 - 0 | Al-Sailiya |
| 2013-11-30 | Al-Sailiya | 1 - 2 | Qatar SC |
| 2013-08-05 | Al-Sailiya | 3 - 0 | Qatar SC |
| 2013-03-03 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Sailiya |
| 2012-11-24 | Al-Sailiya | 1 - 3 | Qatar SC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 10 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 83% | 50% |
Al-Sailiya utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-01 | Al Kharaitiyat | 2 - 2 | Al-Sailiya |
| 2018-01-26 | Al-Sailiya | 4 - 1 | Al-Markhiya |
| 2018-01-20 | Al-Sadd | 6 - 0 | Al-Sailiya |
| 2018-01-12 | Al-Sailiya | 1 - 1 | Al-Arabi Doha |
| 2017-12-11 | Al-Sailiya | 0 - 4 | Al-Gharafa |
| 2017-12-07 | Al-Sailiya | 1 - 1 | Al-Duhail |
| 2017-12-02 | Al-Sailiya | 1 - 2 | Al-Ahli Doha |
| 2017-11-24 | Al-Khor | 1 - 0 | Al-Sailiya |
| 2017-11-18 | Al-Gharafa | 2 - 3 | Al-Sailiya |
| 2017-11-13 | Al-Duhail | 2 - 1 | Al-Sailiya |
| 2017-11-08 | Al-Sailiya | 1 - 2 | Al-Khor |
| 2017-11-04 | Al-Sailiya | 3 - 2 | Umm-Salal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Qatar SC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Qatar SC | 1 - 3 | Al-Sadd |
| 2018-01-26 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Arabi Doha |
| 2018-01-19 | Al-Markhiya | 0 - 1 | Qatar SC |
| 2018-01-13 | Qatar SC | 0 - 6 | Al-Duhail |
| 2017-12-11 | Al Kharaitiyat | 6 - 1 | Qatar SC |
| 2017-12-08 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Gharafa |
| 2017-12-01 | Qatar SC | 3 - 2 | Al Kharaitiyat |
| 2017-11-25 | Umm-Salal | 1 - 1 | Qatar SC |
| 2017-11-18 | Qatar SC | 1 - 2 | Al-Khor |
| 2017-11-13 | Qatar SC | 0 - 0 | Al-Khor |
| 2017-11-08 | Al-Gharafa | 2 - 1 | Qatar SC |
| 2017-11-03 | Al-Rayyan | 2 - 0 | Qatar SC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Stars League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 16 | +39 | 42 |
| 2 | Al-Sadd | 16 | +29 | 40 |
| 3 | Al-Rayyan | 16 | +15 | 35 |
| 4 | Al-Sailiya | 15 | +5 | 24 |
| 5 | Umm-Salal | 15 | +1 | 21 |
| 6 | Al-Gharafa | 16 | -5 | 20 |
| 7 | Al-Ahli Doha | 15 | -9 | 16 |
| 8 | Al-Khor | 15 | -11 | 14 |
| 9 | Al-Arabi Doha | 15 | -10 | 12 |
| 10 | Qatar SC | 15 | -19 | 12 |
| 11 | Al Kharaitiyat | 15 | -18 | 10 |
| 12 | Al-Markhiya | 15 | -17 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Sailiya | |
| Qatar SC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Sailiya | Qatar SC |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Al-Sadd | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 3 | Al-Rayyan | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Al-Sailiya | - | |
| 5 | Umm-Salal | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Al-Gharafa | ||
| 7 | Al-Ahli Doha | 1 - 2 | |
| 8 | Al-Khor | ||
| 9 | Al-Arabi Doha | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Qatar SC | - | |
| 11 | Al Kharaitiyat | 2 - 1 | |
| 12 | Al-Markhiya | 4 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Al-Sailiya | Qatar SC | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 24 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 11 |
| Pontok | 11 | 4 |
Liga forma
| Al-Sailiya | Qatar SC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 5 |
3
3 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
1
1 4 |
Liga gólok
| Al-Sailiya | Qatar SC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
27 |
15
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
12 |
6
11 |
Teljes statisztika Stars League
| Mérkőzések (92) | |
| Hazai győzelmek | 35% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 41% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (319) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.47 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.68 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.78 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 82% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 63% |
| Felett 3.5 | 47% |
Al-Sailiya következő 6 mérkőzések
| 2018-02-16 | Al-Rayyan | - | Al-Sailiya |
| 2018-02-23 | Umm-Salal | - | Al-Sailiya |
| 2018-03-02 | Al-Sailiya | - | Al-Khor |
| 2018-03-09 | Al-Sailiya | - | Al-Gharafa |
| 2018-03-17 | Al-Ahli Doha | - | Al-Sailiya |
| 2018-04-07 | Al-Duhail | - | Al-Sailiya |
Qatar SC következő 6 mérkőzések
| 2018-02-16 | Al-Ahli Doha | - | Qatar SC |
| 2018-02-25 | Qatar SC | - | Al-Rayyan |
| 2018-03-03 | Qatar SC | - | Umm-Salal |
| 2018-03-10 | Al-Khor | - | Qatar SC |
| 2018-03-17 | Al Kharaitiyat | - | Qatar SC |
| 2018-04-08 | Al-Gharafa | - | Qatar SC |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.75 | 3.75 |
| Valószínűség | 60% | 22% | 18% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 2.00 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.69 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 2.37 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 2.5 @ 1.55 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.34 | 1.53 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.54 | 2.33 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Igen @ 1.54 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-09 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
