Premier League - Bahrein
szombat, 14.04.2018
15:25
15:25

Al-Riffa

Malkia
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Riffa |
| Vendég: | Malkiya |
| Távolság: | 7.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:25 (17:25 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.50 | 2 | 1.50 | 1.50 | |||
| 26% | 23% | 51% | 2.50 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.65 | 1.75 | 2.04 | 2.82 | 1.38 | ||||||
| 83% | 17% | 66% | 34% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-16 | Malkia | 0 - 1 | Al-Riffa |
| 2017-12-04 | Al-Riffa | 0 - 3 | Malkia |
| 2017-11-24 | Al-Riffa | 0 - 0 | Malkia |
| 2017-05-13 | Al-Riffa | 2 - 0 | Malkia |
| 2017-01-04 | Al-Riffa | 3 - 3 | Malkia |
| 2016-11-19 | Malkia | 1 - 2 | Al-Riffa |
| 2016-02-14 | Al-Riffa | 1 - 0 | Malkia |
| 2015-12-26 | Malkia | 2 - 1 | Al-Riffa |
| 2015-03-14 | Al-Riffa | 1 - 1 | Malkia |
| 2014-10-01 | Malkia | 0 - 2 | Al-Riffa |
| 2014-05-30 | Al-Riffa | 3 - 1 | Malkia |
| 2013-12-11 | Malkia | 1 - 2 | Al-Riffa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Al-Riffa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-05 | Al-Riffa | 1 - 1 | Manama Club |
| 2018-03-09 | East Riffa | 2 - 2 | Al-Riffa |
| 2018-03-02 | Al-Ittihad | 2 - 1 | Al-Riffa |
| 2018-02-21 | Al-Hidd | 3 - 3 | Al-Riffa |
| 2018-02-08 | Al-Riffa | 0 - 2 | Al-Muharraq |
| 2018-02-03 | Al-Najma Manama | 0 - 2 | Al-Riffa |
| 2018-01-25 | Al-Muharraq | 1 - 1 | Al-Riffa |
| 2018-01-20 | Al-Muharraq | 3 - 0 | Al-Riffa |
| 2018-01-16 | Malkia | 0 - 1 | Al-Riffa |
| 2018-01-11 | Al-Riffa | 0 - 2 | Al-Ahli Manama |
| 2017-12-04 | Al-Riffa | 0 - 3 | Malkia |
| 2017-11-30 | Al-Riffa | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Malkia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-05 | Al-Ahli Manama | 3 - 1 | Malkia |
| 2018-03-31 | Al-Shabab | 1 - 0 | Malkia |
| 2018-03-17 | Malkia | 2 - 1 | Al-Muharraq |
| 2018-03-05 | Malkia | 3 - 4 | Al-Quwa AJ |
| 2018-02-21 | Malkia | 1 - 2 | Manama Club |
| 2018-02-04 | Malkia | 3 - 3 | East Riffa |
| 2018-01-30 | Al-Ain | 2 - 0 | Malkia |
| 2018-01-20 | Malkia | 3 - 2 | Al-Ittihad |
| 2018-01-16 | Malkia | 0 - 1 | Al-Riffa |
| 2018-01-11 | Malkia | 2 - 1 | Al-Hidd |
| 2017-12-04 | Al-Riffa | 0 - 3 | Malkia |
| 2017-11-30 | Manama Club | 2 - 2 | Malkia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 42% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Muharraq | 17 | +22 | 42 |
| 2 | Al-Najma Manama | 17 | +8 | 29 |
| 3 | Malkia | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Manama Club | 17 | +9 | 26 |
| 5 | Al-Shabab | 16 | -2 | 20 |
| 6 | Al-Hidd | 16 | -5 | 18 |
| 7 | East Riffa | 16 | -6 | 17 |
| 8 | Al-Riffa | 16 | -9 | 16 |
| 9 | Al-Ahli Manama | 16 | -11 | 12 |
| 10 | Al-Ittihad | 17 | -13 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Riffa | |
| Malkia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Riffa | Malkia |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Muharraq | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Al-Najma Manama | ||
| 3 | Malkia | 0 - 3 | - |
| 4 | Manama Club | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Al-Shabab | 1 - 0 | |
| 6 | Al-Hidd | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | East Riffa | 0 - 0 | 2 - 5 |
| 8 | Al-Riffa | - | 0 - 3 |
| 9 | Al-Ahli Manama | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Al-Ittihad |
Liga pozíció
| Al-Riffa | Malkia | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 16 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 8 | 10 |
Liga forma
| Al-Riffa | Malkia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 8 |
8
3 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 3 |
3
1 3 |
Liga gólok
| Al-Riffa | Malkia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
28 |
33
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
7 |
13
10 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (82) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (232) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.83 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 32% |
Al-Riffa következő 6 mérkőzések
| 2018-04-20 | Al-Riffa | - | Al-Shabab |
| 2018-09-16 | Al-Riffa | - | Manama Club |
| 2018-09-23 | Al-Riffa | - | East Riffa |
| 2018-10-05 | Al-Shabab | - | Al-Riffa |
| 2018-10-29 | Al-Riffa | - | Malkia |
| 2018-11-03 | Budaiya Club | - | Al-Riffa |
Malkia következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Al-Quwa AJ | - | Malkia |
| 2018-04-21 | Al-Najma Manama | - | Malkia |
| 2018-09-24 | Malkia | - | Al-Hala |
| 2018-10-02 | Al-Hidd | - | Malkia |
| 2018-10-06 | Malkia | - | Al-Najma Manama |
| 2018-10-29 | Al-Riffa | - | Malkia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Valószínűség | 26% | 23% | 51% |
| 2 @ 2.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.50 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.65 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.82 | 1.38 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.38 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.20 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.60 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
