Premier League - Szaúd-Arábia
szerda, 29.11.2017
16:40
16:40

Al-Nassr Riyadh

Al-Fateh
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Riyadh |
| Vendég: | Al-Hasa |
| Távolság: | 303.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:40 (19:40 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.50 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.75 | |||
| 37% | 39% | 24% | 1.39 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 82% | 18% | 62% | 38% | 40% | 60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-12-21 | Al-Fateh | 1 - 2 | Al-Nassr Riyadh |
| 2016-08-12 | Al-Nassr Riyadh | 4 - 1 | Al-Fateh |
| 2016-04-09 | Al-Fateh | 2 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2015-11-26 | Al-Nassr Riyadh | 3 - 1 | Al-Fateh |
| 2015-02-28 | Al-Fateh | 1 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2014-09-13 | Al-Nassr Riyadh | 4 - 2 | Al-Fateh |
| 2014-01-28 | Al-Fateh | 1 - 2 | Al-Nassr Riyadh |
| 2013-10-26 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 0 | Al-Fateh |
| 2012-12-09 | Al-Nassr Riyadh | 0 - 0 | Al-Fateh |
| 2012-08-02 | Al-Fateh | 1 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2012-05-14 | Al-Fateh | 1 - 0 | Al-Nassr Riyadh |
| 2012-05-08 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 0 | Al-Fateh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Al-Nassr Riyadh utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-23 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 0 | Al-Ittihad |
| 2017-11-17 | Al-Raed | 0 - 5 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-10-26 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-10-19 | Ohod Medina | 2 - 2 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-10-15 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 1 | Al-Taawoun |
| 2017-09-29 | Al-Shabab | 0 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-09-22 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 2 | Al-Fayha |
| 2017-09-17 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-08-18 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2017-08-12 | Al-Faisaly | 1 - 3 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-05-04 | Al-Hilal Riyadh | 5 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-04-29 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 0 | Al-Shabab |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 67% | 50% |
Al-Fateh utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Al-Fateh | 0 - 5 | Al-Faisaly |
| 2017-11-18 | Al-Fayha | 1 - 3 | Al-Fateh |
| 2017-11-01 | Al-Fateh | 1 - 2 | Al-Ittihad |
| 2017-10-27 | Al-Shabab | 1 - 1 | Al-Fateh |
| 2017-10-20 | Al-Fateh | 1 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2017-10-13 | Al-Fateh | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-09-28 | Al-Batin | 0 - 0 | Al-Fateh |
| 2017-09-22 | Ohod Medina | 0 - 2 | Al-Fateh |
| 2017-09-15 | Al-Fateh | 1 - 0 | Al-Raed |
| 2017-08-17 | Al-Ahli Jeddah | 4 - 0 | Al-Fateh |
| 2017-08-10 | Al-Fateh | 1 - 4 | Al-Taawoun |
| 2017-05-09 | Al-Duhail | 4 - 1 | Al-Fateh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 11 | +16 | 24 |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | 8 | +6 | 20 |
| 3 | Al-Faisaly | 10 | +9 | 19 |
| 4 | Al-Nassr Riyadh | 10 | +9 | 19 |
| 5 | Al-Batin | 10 | +1 | 15 |
| 6 | Al-Fateh | 11 | -7 | 15 |
| 7 | Al-Taawoun | 11 | +2 | 13 |
| 8 | Al-Ittihad | 11 | -2 | 13 |
| 9 | Al-Qadsiah | 11 | -5 | 13 |
| 10 | Al-Ettifaq | 10 | -4 | 11 |
| 11 | Al-Shabab | 11 | -4 | 10 |
| 12 | Al-Fayha | 11 | -5 | 10 |
| 13 | Ohod Medina | 11 | -8 | 9 |
| 14 | Al-Raed | 10 | -8 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Nassr Riyadh | |
| Al-Fateh | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Nassr Riyadh | Al-Fateh |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 4 - 0 | |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 2 | |
| 3 | Al-Faisaly | ||
| 4 | Al-Nassr Riyadh | - | |
| 5 | Al-Batin | 0 - 0 | |
| 6 | Al-Fateh | - | |
| 7 | Al-Taawoun | 2 - 1 | |
| 8 | Al-Ittihad | 1 - 0 | |
| 9 | Al-Qadsiah | ||
| 10 | Al-Ettifaq | 2 - 2 | |
| 11 | Al-Shabab | 1 - 1 | |
| 12 | Al-Fayha | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 13 | Ohod Medina | 0 - 2 | |
| 14 | Al-Raed |
Liga pozíció
| Al-Nassr Riyadh | Al-Fateh | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 19 | 15 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 8 | 8 |
Liga forma
| Al-Nassr Riyadh | Al-Fateh | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 1 |
4
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 1 |
2
2 1 |
Liga gólok
| Al-Nassr Riyadh | Al-Fateh | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
11 |
12
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
7 |
6
6 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (73) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (226) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.10 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.59 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 90% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 73% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 64% |
| Felett 3.5 | 36% |
Al-Nassr Riyadh következő 6 mérkőzések
| 2017-12-04 | Al-Batin | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-12-09 | Al-Qadsiah | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-12-14 | Al-Nassr Riyadh | - | Al-Faisaly |
| 2017-12-22 | Al-Ettifaq | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-12-29 | Al-Nassr Riyadh | - | Al-Ahli Jeddah |
| 2018-01-11 | Al-Fayha | - | Al-Nassr Riyadh |
Al-Fateh következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Al-Fateh | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-16 | Al-Taawoun | - | Al-Fateh |
| 2017-12-23 | Al-Fateh | - | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-12-28 | Al-Raed | - | Al-Fateh |
| 2018-01-11 | Al-Fateh | - | Ohod Medina |
| 2018-01-29 | Al-Qadsiah | - | Al-Fateh |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.50 | 6.00 |
| Valószínűség | 37% | 39% | 24% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.75 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-29 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
