Stars League - Katar
szombat, 03.02.2018
13:35
13:35

Al-Khor

Al-Gharafa
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Al Khor |
| Vendég: | Doha |
| Távolság: | 45.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:35 (16:35 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.79 | 1.80 | X2 | 1.90 | 1.30 | |||
| 35% | 18% | 47% | 1.30 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.24 | 1.62 | 2.25 | 2.52 | 1.47 | ||||||
| 85% | 15% | 61% | 39% | 39% | 61% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Al-Gharafa | 3 - 0 | Al-Khor |
| 2017-02-17 | Al-Gharafa | 1 - 0 | Al-Khor |
| 2016-11-24 | Al-Khor | 1 - 2 | Al-Gharafa |
| 2016-04-15 | Al-Gharafa | 0 - 1 | Al-Khor |
| 2015-12-13 | Al-Khor | 2 - 0 | Al-Gharafa |
| 2015-03-06 | Al-Gharafa | 3 - 1 | Al-Khor |
| 2014-10-17 | Al-Khor | 1 - 1 | Al-Gharafa |
| 2014-01-17 | Al-Khor | 3 - 0 | Al-Gharafa |
| 2013-09-20 | Al-Gharafa | 0 - 0 | Al-Khor |
| 2013-02-23 | Al-Khor | 2 - 0 | Al-Gharafa |
| 2012-11-19 | Al-Gharafa | 2 - 1 | Al-Khor |
| 2012-11-13 | Al-Khor | 0 - 3 | Al-Gharafa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 8% |
Al-Khor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Al-Khor | 2 - 0 | Al Kharaitiyat |
| 2018-01-18 | Al-Ahli Doha | 2 - 2 | Al-Khor |
| 2018-01-13 | Al-Rayyan | 3 - 0 | Al-Khor |
| 2017-12-11 | Al-Khor | 0 - 8 | Al-Duhail |
| 2017-12-08 | Al-Arabi Doha | 3 - 0 | Al-Khor |
| 2017-12-01 | Al-Khor | 2 - 3 | Al-Sadd |
| 2017-11-24 | Al-Khor | 1 - 0 | Al-Sailiya |
| 2017-11-18 | Qatar SC | 1 - 2 | Al-Khor |
| 2017-11-13 | Qatar SC | 0 - 0 | Al-Khor |
| 2017-11-08 | Al-Sailiya | 1 - 2 | Al-Khor |
| 2017-11-03 | Al-Khor | 2 - 4 | Al-Duhail |
| 2017-10-27 | Umm-Salal | 1 - 0 | Al-Khor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Al-Gharafa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Al-Gharafa | 2 - 1 | Pakhtakor |
| 2018-01-25 | Al-Gharafa | 0 - 4 | Al-Sadd |
| 2018-01-20 | Umm-Salal | 2 - 4 | Al-Gharafa |
| 2018-01-12 | Al-Ahli Doha | 1 - 2 | Al-Gharafa |
| 2017-12-19 | Al-Gharafa | 3 - 2 | Al-Rayyan |
| 2017-12-16 | Al-Gharafa | 1 - 0 | Umm-Salal |
| 2017-12-11 | Al-Sailiya | 0 - 4 | Al-Gharafa |
| 2017-12-08 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Gharafa |
| 2017-11-30 | Al-Gharafa | 3 - 1 | Al-Arabi Doha |
| 2017-11-25 | Al-Rayyan | 3 - 2 | Al-Gharafa |
| 2017-11-18 | Al-Gharafa | 2 - 3 | Al-Sailiya |
| 2017-11-13 | Al-Gharafa | 1 - 1 | Al Kharaitiyat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 58% |
Tabella Stars League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 15 | +35 | 39 |
| 2 | Al-Rayyan | 15 | +17 | 35 |
| 3 | Al-Sadd | 14 | +25 | 34 |
| 4 | Al-Sailiya | 15 | +5 | 24 |
| 5 | Umm-Salal | 15 | +1 | 21 |
| 6 | Al-Gharafa | 14 | -2 | 17 |
| 7 | Al-Ahli Doha | 15 | -9 | 16 |
| 8 | Al-Khor | 14 | -10 | 14 |
| 9 | Al-Arabi Doha | 15 | -10 | 12 |
| 10 | Qatar SC | 14 | -17 | 12 |
| 11 | Al Kharaitiyat | 15 | -18 | 10 |
| 12 | Al-Markhiya | 15 | -17 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Khor | |
| Al-Gharafa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Khor | Al-Gharafa |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Al-Rayyan | 2 - 4 | 3 - 2 |
| 3 | Al-Sadd | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Al-Sailiya | 1 - 0 | |
| 5 | Umm-Salal | 2 - 4 | |
| 6 | Al-Gharafa | - | |
| 7 | Al-Ahli Doha | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Al-Khor | - | |
| 9 | Al-Arabi Doha | ||
| 10 | Qatar SC | 1 - 1 | |
| 11 | Al Kharaitiyat | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 12 | Al-Markhiya | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Al-Khor | Al-Gharafa | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 14 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 9 | 8 |
Liga forma
| Al-Khor | Al-Gharafa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 8 |
4
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 4 |
2
2 3 |
Liga gólok
| Al-Khor | Al-Gharafa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
26 |
22
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
12 |
12
14 |
Teljes statisztika Stars League
| Mérkőzések (88) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (304) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.45 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.73 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.73 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 47% |
Al-Khor következő 6 mérkőzések
| 2018-02-09 | Al-Khor | - | Umm-Salal |
| 2018-02-17 | Al-Markhiya | - | Al-Khor |
| 2018-02-24 | Al-Duhail | - | Al-Khor |
| 2018-03-02 | Al-Sailiya | - | Al-Khor |
| 2018-03-10 | Al-Khor | - | Qatar SC |
| 2018-03-17 | Al-Sadd | - | Al-Khor |
Al-Gharafa következő 6 mérkőzések
| 2018-02-08 | Al-Gharafa | - | Al-Duhail |
| 2018-02-12 | Al-Jazira | - | Al-Gharafa |
| 2018-02-16 | Al-Gharafa | - | Al Kharaitiyat |
| 2018-02-19 | Al-Gharafa | - | Tractor |
| 2018-02-24 | Al-Markhiya | - | Al-Gharafa |
| 2018-03-01 | Al-Gharafa | - | Al-Rayyan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.79 | 1.80 |
| Valószínűség | 35% | 18% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.30 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.24 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.25 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.62 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.52 | 1.47 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 3.5 @ 1.47 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.22 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.60 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
