Premier League - Szaúd-Arábia
vasárnap, 24.12.2017
16:45
16:45

Al-Hilal Riyadh

Al-Taawoun
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Riyadh |
| Vendég: | Buraidah |
| Távolság: | 330.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.25 | 7.50 | 1 | 1.07 | 3.39 | |||
| 44% | 30% | 26% | 1.30 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.53 | 2.39 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 82% | 18% | 58% | 42% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-15 | Al-Taawoun | 3 - 4 | Al-Hilal Riyadh |
| 2016-12-31 | Al-Hilal Riyadh | 4 - 2 | Al-Taawoun |
| 2016-08-19 | Al-Taawoun | 0 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2016-02-15 | Al-Taawoun | 1 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2015-10-25 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 1 | Al-Taawoun |
| 2015-04-04 | Al-Taawoun | 0 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2014-12-09 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 1 | Al-Taawoun |
| 2014-01-28 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 0 | Al-Taawoun |
| 2013-10-25 | Al-Taawoun | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2013-04-18 | Al-Hilal Riyadh | 0 - 0 | Al-Taawoun |
| 2012-11-10 | Al-Taawoun | 1 - 4 | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-01-11 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Al-Taawoun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 8 | 6 | 5 | |
| 75% | 17% | 8% | 67% | 50% | 42% |
Al-Hilal Riyadh utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Al-Fayha | 2 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-10 | Al-Fateh | 0 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-05 | Al-Raed | 0 - 3 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-01 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 0 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-11-25 | Urawa Red Diam. | 1 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-11-18 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Urawa Red Diam. |
| 2017-11-01 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Al-Shabab |
| 2017-10-26 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-10-21 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 1 | Al-Batin |
| 2017-10-17 | Persepolis | 2 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-09-30 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-09-26 | Al-Hilal Riyadh | 4 - 0 | Persepolis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 17% |
Al-Taawoun utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-16 | Al-Taawoun | 0 - 0 | Al-Fateh |
| 2017-12-10 | Al-Taawoun | 4 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-11-30 | Al-Shabab | 2 - 1 | Al-Taawoun |
| 2017-11-25 | Al-Batin | 1 - 1 | Al-Taawoun |
| 2017-11-19 | Al-Taawoun | 1 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-11-01 | Al-Qadsiah | 1 - 0 | Al-Taawoun |
| 2017-10-27 | Al-Taawoun | 3 - 1 | Ohod Medina |
| 2017-10-20 | Al-Taawoun | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2017-10-15 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 1 | Al-Taawoun |
| 2017-09-28 | Al-Taawoun | 1 - 2 | Al-Ittihad |
| 2017-09-23 | Al-Raed | 2 - 2 | Al-Taawoun |
| 2017-09-16 | Al-Fayha | 1 - 1 | Al-Taawoun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 15 | +19 | 31 |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | 12 | +10 | 27 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 15 | +9 | 24 |
| 4 | Al-Faisaly | 14 | +9 | 24 |
| 5 | Al-Ittihad | 14 | +1 | 22 |
| 6 | Al-Batin | 15 | -1 | 20 |
| 7 | Al-Shabab | 15 | -1 | 19 |
| 8 | Al-Taawoun | 14 | +5 | 17 |
| 9 | Al-Qadsiah | 15 | -6 | 17 |
| 10 | Al-Fateh | 15 | -11 | 17 |
| 11 | Al-Fayha | 14 | -4 | 16 |
| 12 | Ohod Medina | 15 | -9 | 14 |
| 13 | Al-Ettifaq | 14 | -11 | 14 |
| 14 | Al-Raed | 15 | -10 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Hilal Riyadh | |
| Al-Taawoun | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Hilal Riyadh | Al-Taawoun |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 2 - 0 | |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | - | |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 1 | |
| 4 | Al-Faisaly | ||
| 5 | Al-Ittihad | ||
| 6 | Al-Batin | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Al-Shabab | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Al-Taawoun | - | |
| 9 | Al-Qadsiah | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Al-Fateh | 1 - 4 | |
| 11 | Al-Fayha | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Ohod Medina | 1 - 0 | |
| 13 | Al-Ettifaq | ||
| 14 | Al-Raed | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Al-Hilal Riyadh | Al-Taawoun | |
| Pozíció | 2 | 8 |
| Pontok | 27 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 9 |
| Pontok | 16 | 6 |
Liga forma
| Al-Hilal Riyadh | Al-Taawoun | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 1 |
4
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 0 |
1
3 3 |
Liga gólok
| Al-Hilal Riyadh | Al-Taawoun | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
11 |
23
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
4 |
10
10 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (101) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (303) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 87% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 70% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 34% |
Al-Hilal Riyadh következő 6 mérkőzések
| 2017-12-28 | Ohod Medina | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-01-01 | Al-Faisaly | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-01-08 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Ettifaq |
| 2018-01-13 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Ittihad |
| 2018-01-30 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Raed |
| 2018-02-04 | Al-Batin | - | Al-Hilal Riyadh |
Al-Taawoun következő 6 mérkőzések
| 2017-12-29 | Al-Taawoun | - | Al-Fayha |
| 2018-01-12 | Al-Taawoun | - | Al-Raed |
| 2018-01-30 | Al-Taawoun | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2018-02-03 | Al-Faisaly | - | Al-Taawoun |
| 2018-02-09 | Ohod Medina | - | Al-Taawoun |
| 2018-02-15 | Al-Taawoun | - | Al-Qadsiah |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 5.25 | 7.50 |
| Valószínűség | 44% | 30% | 26% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 3.39 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-24 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
