Premier League - Szaúd-Arábia
csütörtök, 21.12.2017
14:55
14:55

Al-Faisaly

Al-Raed
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Harmah |
| Vendég: | Buraidah |
| Távolság: | 143.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:55 (17:55 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 3.79 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 68% | 9% | 23% | 1.85 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 64% | 36% | 37% | 63% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-17 | Al-Raed | 2 - 3 | Al-Faisaly |
| 2017-02-17 | Al-Faisaly | 1 - 1 | Al-Raed |
| 2016-10-21 | Al-Raed | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2016-04-01 | Al-Raed | 5 - 0 | Al-Faisaly |
| 2015-11-20 | Al-Faisaly | 2 - 2 | Al-Raed |
| 2015-02-07 | Al-Raed | 2 - 1 | Al-Faisaly |
| 2014-08-15 | Al-Faisaly | 1 - 0 | Al-Raed |
| 2014-02-13 | Al-Faisaly | 3 - 2 | Al-Raed |
| 2013-11-06 | Al-Raed | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2012-12-28 | Al-Faisaly | 2 - 2 | Al-Raed |
| 2012-08-23 | Al-Raed | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2012-01-04 | Al-Faisaly | 2 - 1 | Al-Raed |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 42% |
Al-Faisaly utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-14 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-12-08 | Al-Shabab | 0 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-11-30 | Al-Faisaly | 0 - 1 | Al-Batin |
| 2017-11-25 | Al-Fateh | 0 - 5 | Al-Faisaly |
| 2017-11-04 | Ohod Medina | 1 - 3 | Al-Faisaly |
| 2017-10-26 | Al-Faisaly | 1 - 2 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-10-20 | Al-Taawoun | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2017-10-14 | Al-Faisaly | 2 - 1 | Al-Fayha |
| 2017-09-30 | Al-Faisaly | 3 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-09-23 | Al-Qadsiah | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-09-15 | Al-Faisaly | 2 - 1 | Al-Ittihad |
| 2017-08-17 | Al-Raed | 2 - 3 | Al-Faisaly |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 25% |
Al-Raed utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-14 | Al-Raed | 1 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-12-09 | Al-Ittihad | 2 - 1 | Al-Raed |
| 2017-12-05 | Al-Raed | 0 - 3 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-11-29 | Al-Raed | 2 - 0 | Al-Fayha |
| 2017-11-23 | Al-Raed | 2 - 2 | Ohod Medina |
| 2017-11-17 | Al-Raed | 0 - 5 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-10-31 | Al-Ettifaq | 2 - 0 | Al-Raed |
| 2017-10-26 | Al-Batin | 1 - 5 | Al-Raed |
| 2017-10-19 | Al-Raed | 2 - 2 | Al-Shabab |
| 2017-09-30 | Al-Ahli Jeddah | 5 - 3 | Al-Raed |
| 2017-09-23 | Al-Raed | 2 - 2 | Al-Taawoun |
| 2017-09-15 | Al-Fateh | 1 - 0 | Al-Raed |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 50% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 14 | +17 | 28 |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | 12 | +10 | 27 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 14 | +10 | 24 |
| 4 | Al-Faisaly | 13 | +9 | 23 |
| 5 | Al-Ittihad | 14 | +1 | 22 |
| 6 | Al-Batin | 14 | -1 | 19 |
| 7 | Al-Taawoun | 14 | +5 | 17 |
| 8 | Al-Qadsiah | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Al-Fateh | 14 | -9 | 17 |
| 10 | Al-Shabab | 14 | -2 | 16 |
| 11 | Al-Fayha | 14 | -4 | 16 |
| 12 | Ohod Medina | 14 | -9 | 13 |
| 13 | Al-Ettifaq | 13 | -12 | 11 |
| 14 | Al-Raed | 14 | -10 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Faisaly | |
| Al-Raed | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Faisaly | Al-Raed |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 2 | 5 - 3 |
| 2 | Al-Hilal Riyadh | ||
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 3 | |
| 4 | Al-Faisaly | - | |
| 5 | Al-Ittihad | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Al-Batin | 0 - 1 | 1 - 5 |
| 7 | Al-Taawoun | ||
| 8 | Al-Qadsiah | 2 - 1 | |
| 9 | Al-Fateh | 1 - 0 | |
| 10 | Al-Shabab | ||
| 11 | Al-Fayha | 2 - 1 | |
| 12 | Ohod Medina | ||
| 13 | Al-Ettifaq | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Al-Raed | - |
Liga pozíció
| Al-Faisaly | Al-Raed | |
| Pozíció | 4 | 14 |
| Pontok | 23 | 10 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 13 |
| Pontok | 9 | 3 |
Liga forma
| Al-Faisaly | Al-Raed | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 4 |
2
4 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 3 |
1
0 5 |
Liga gólok
| Al-Faisaly | Al-Raed | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
14 |
21
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
8 |
10
13 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (96) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (285) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.46 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 69% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 32% |
Al-Faisaly következő 6 mérkőzések
| 2017-12-28 | Al-Ittihad | - | Al-Faisaly |
| 2018-01-01 | Al-Faisaly | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-01-13 | Al-Faisaly | - | Al-Qadsiah |
| 2018-01-29 | Al-Fayha | - | Al-Faisaly |
| 2018-02-03 | Al-Faisaly | - | Al-Taawoun |
| 2018-02-08 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Faisaly |
Al-Raed következő 6 mérkőzések
| 2017-12-28 | Al-Raed | - | Al-Fateh |
| 2018-01-12 | Al-Taawoun | - | Al-Raed |
| 2018-01-30 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Raed |
| 2018-02-04 | Al-Shabab | - | Al-Raed |
| 2018-02-09 | Al-Raed | - | Al-Batin |
| 2018-02-16 | Al-Raed | - | Al-Ettifaq |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 68% | 9% | 23% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 74% | 26% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-21 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
