Premier League - Szaúd-Arábia
szombat, 13.01.2018
12:25
12:25

Al-Faisaly

Al-Qadsiah
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Harmah |
| Vendég: | Al Khobar |
| Távolság: | 488.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:25 (15:25 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 2.87 | 1 | 1.39 | 1.66 | |||
| 50% | 29% | 21% | 2.10 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.68 | 1.80 | 2.00 | 2.90 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 61% | 39% | 28% | 72% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Al-Qadsiah | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| 2016-12-29 | Al-Faisaly | 3 - 2 | Al-Qadsiah |
| 2016-08-19 | Al-Qadsiah | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| 2016-01-28 | Al-Faisaly | 1 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2015-08-22 | Al-Qadsiah | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2012-04-01 | Al-Faisaly | 2 - 2 | Al-Qadsiah |
| 2011-11-30 | Al-Qadsiah | 2 - 2 | Al-Faisaly |
| 2011-03-18 | Al-Faisaly | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2010-09-28 | Al-Qadsiah | 2 - 2 | Al-Faisaly |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 1 | 7 | 5 | 4 | |
| 33% | 56% | 11% | 78% | 56% | 44% |
Al-Faisaly utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-01 | Al-Faisaly | 1 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2017-12-28 | Al-Ittihad | 3 - 3 | Al-Faisaly |
| 2017-12-21 | Al-Faisaly | 2 - 2 | Al-Raed |
| 2017-12-14 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-12-08 | Al-Shabab | 0 - 1 | Al-Faisaly |
| 2017-11-30 | Al-Faisaly | 0 - 1 | Al-Batin |
| 2017-11-25 | Al-Fateh | 0 - 5 | Al-Faisaly |
| 2017-11-04 | Ohod Medina | 1 - 3 | Al-Faisaly |
| 2017-10-26 | Al-Faisaly | 1 - 2 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-10-20 | Al-Taawoun | 1 - 0 | Al-Faisaly |
| 2017-10-14 | Al-Faisaly | 2 - 1 | Al-Fayha |
| 2017-09-30 | Al-Faisaly | 3 - 0 | Al-Ettifaq |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Al-Qadsiah utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-21 | Al-Qadsiah | 1 - 2 | Al-Shabab |
| 2017-12-14 | Al-Raed | 1 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-12-09 | Al-Qadsiah | 3 - 2 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-12-01 | Ohod Medina | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-11-24 | Al-Ahli Jeddah | 3 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2017-11-16 | Al-Qadsiah | 0 - 0 | Al-Batin |
| 2017-11-01 | Al-Qadsiah | 1 - 0 | Al-Taawoun |
| 2017-10-25 | Al-Ittihad | 0 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2017-10-19 | Al-Qadsiah | 1 - 1 | Al-Fayha |
| 2017-10-13 | Al-Fateh | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-09-30 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2017-09-23 | Al-Qadsiah | 1 - 1 | Al-Faisaly |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 16 | +14 | 35 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 17 | +22 | 34 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 17 | +10 | 27 |
| 4 | Al-Faisaly | 16 | +9 | 26 |
| 5 | Al-Ittihad | 16 | 0 | 23 |
| 6 | Al-Shabab | 16 | 0 | 22 |
| 7 | Al-Fayha | 17 | -6 | 22 |
| 8 | Al-Taawoun | 17 | +8 | 21 |
| 9 | Al-Batin | 17 | -7 | 20 |
| 10 | Al-Fateh | 17 | -11 | 19 |
| 11 | Al-Qadsiah | 15 | -6 | 17 |
| 12 | Al-Ettifaq | 15 | -11 | 15 |
| 13 | Ohod Medina | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Al-Raed | 17 | -10 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Faisaly | |
| Al-Qadsiah | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Faisaly | Al-Qadsiah |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 3 | |
| 4 | Al-Faisaly | - | |
| 5 | Al-Ittihad | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Al-Shabab | 4 - 1 | |
| 7 | Al-Fayha | 2 - 1 | |
| 8 | Al-Taawoun | ||
| 9 | Al-Batin | 0 - 1 | |
| 10 | Al-Fateh | 2 - 1 | |
| 11 | Al-Qadsiah | - | |
| 12 | Al-Ettifaq | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Ohod Medina | 2 - 1 | |
| 14 | Al-Raed | 2 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Al-Faisaly | Al-Qadsiah | |
| Pozíció | 4 | 11 |
| Pontok | 26 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 11 | 5 |
Liga forma
| Al-Faisaly | Al-Qadsiah | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 4 |
4
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
1
2 5 |
Liga gólok
| Al-Faisaly | Al-Qadsiah | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
20 |
16
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
11 |
7
15 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (115) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (343) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.44 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 68% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 36% |
Al-Faisaly következő 6 mérkőzések
| 2018-01-29 | Al-Fayha | - | Al-Faisaly |
| 2018-02-03 | Al-Faisaly | - | Al-Taawoun |
| 2018-02-08 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Faisaly |
| 2018-02-17 | Al-Faisaly | - | Ohod Medina |
| 2018-03-02 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Faisaly |
| 2018-03-06 | Al-Ettifaq | - | Al-Faisaly |
Al-Qadsiah következő 6 mérkőzések
| 2018-01-29 | Al-Qadsiah | - | Al-Fateh |
| 2018-02-04 | Al-Fayha | - | Al-Qadsiah |
| 2018-02-09 | Al-Qadsiah | - | Al-Ittihad |
| 2018-02-15 | Al-Taawoun | - | Al-Qadsiah |
| 2018-02-21 | Al-Qadsiah | - | Al-Ettifaq |
| 2018-03-02 | Al-Batin | - | Al-Qadsiah |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 2.87 |
| Valószínűség | 50% | 29% | 21% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.66 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.68 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.90 | 1.36 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.12 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
