Premier League - Szaúd-Arábia
péntek, 15.12.2017
16:40
16:40

Al-Ahli Jeddah

Al-Ettifaq
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Jeddah |
| Vendég: | Dammam |
| Távolság: | 1 232.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:40 (19:40 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.62 | |||
| 53% | 32% | 15% | 1.44 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 91% | 9% | 69% | 31% | 32% | 68% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-11 | Al-Ettifaq | 2 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| 2016-12-22 | Al-Ahli Jeddah | 4 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2016-08-14 | Al-Ettifaq | 1 - 4 | Al-Ahli Jeddah |
| 2014-04-06 | Al-Ahli Jeddah | 2 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2013-12-13 | Al-Ettifaq | 2 - 0 | Al-Ahli Jeddah |
| 2013-03-03 | Al-Ettifaq | 1 - 4 | Al-Ahli Jeddah |
| 2012-11-26 | Al-Ahli Jeddah | 0 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2012-03-12 | Al-Ettifaq | 0 - 4 | Al-Ahli Jeddah |
| 2011-11-01 | Al-Ahli Jeddah | 0 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2010-12-15 | Al-Ahli Jeddah | 5 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2010-08-19 | Al-Ettifaq | 4 - 3 | Al-Ahli Jeddah |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 55% | 9% | 36% | 91% | 73% | 55% |
Al-Ahli Jeddah utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Ohod Medina | 2 - 2 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-12-01 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 0 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-11-24 | Al-Ahli Jeddah | 3 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2017-11-19 | Al-Taawoun | 1 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-10-31 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 1 | Al-Fayha |
| 2017-10-26 | Al-Faisaly | 1 - 2 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-10-21 | Al-Ahli Jeddah | 3 - 0 | Al-Ittihad |
| 2017-10-14 | Al-Shabab | 2 - 5 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-09-30 | Al-Ahli Jeddah | 5 - 3 | Al-Raed |
| 2017-09-22 | Al-Batin | 1 - 2 | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-09-17 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 1 | Al-Nassr Riyadh |
| 2017-09-12 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 3 | Persepolis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 12 | 8 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 100% | 67% | 33% |
Al-Ettifaq utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Al-Taawoun | 4 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-11-30 | Al-Ettifaq | 1 - 2 | Al-Ittihad |
| 2017-11-16 | Ohod Medina | 1 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-10-31 | Al-Ettifaq | 2 - 0 | Al-Raed |
| 2017-10-25 | Al-Fayha | 1 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2017-10-20 | Al-Fateh | 1 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2017-10-14 | Al-Ettifaq | 1 - 3 | Al-Batin |
| 2017-09-30 | Al-Faisaly | 3 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-09-23 | Al-Ettifaq | 2 - 3 | Al-Shabab |
| 2017-09-14 | Al-Ettifaq | 1 - 2 | Al-Qadsiah |
| 2017-08-18 | Al-Nassr Riyadh | 2 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2017-08-11 | Al-Ettifaq | 2 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 33% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | 11 | +11 | 27 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 13 | +14 | 25 |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 14 | +10 | 24 |
| 4 | Al-Faisaly | 13 | +9 | 23 |
| 5 | Al-Ittihad | 13 | 0 | 19 |
| 6 | Al-Batin | 13 | 0 | 19 |
| 7 | Al-Qadsiah | 14 | -5 | 17 |
| 8 | Al-Taawoun | 13 | +5 | 16 |
| 9 | Al-Fateh | 13 | -9 | 16 |
| 10 | Al-Shabab | 13 | -4 | 13 |
| 11 | Al-Fayha | 13 | -5 | 13 |
| 12 | Ohod Medina | 13 | -7 | 13 |
| 13 | Al-Ettifaq | 12 | -9 | 11 |
| 14 | Al-Raed | 14 | -10 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Ahli Jeddah | |
| Al-Ettifaq | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Al-Ahli Jeddah | Al-Ettifaq |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Riyadh | ||
| 2 | Al-Ahli Jeddah | - | |
| 3 | Al-Nassr Riyadh | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Al-Faisaly | 3 - 0 | |
| 5 | Al-Ittihad | 3 - 0 | |
| 6 | Al-Batin | ||
| 7 | Al-Qadsiah | 3 - 0 | |
| 8 | Al-Taawoun | 4 - 0 | |
| 9 | Al-Fateh | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Al-Shabab | ||
| 11 | Al-Fayha | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Ohod Medina | 1 - 0 | |
| 13 | Al-Ettifaq | - | |
| 14 | Al-Raed | 5 - 3 |
Liga pozíció
| Al-Ahli Jeddah | Al-Ettifaq | |
| Pozíció | 2 | 13 |
| Pontok | 25 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 11 |
| Pontok | 14 | 5 |
Liga forma
| Al-Ahli Jeddah | Al-Ettifaq | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 2 |
3
2 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 0 |
1
2 3 |
Liga gólok
| Al-Ahli Jeddah | Al-Ettifaq | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
16 |
14
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
5 |
5
12 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (91) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (272) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.99 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.47 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 88% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 69% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 33% |
Al-Ahli Jeddah következő 6 mérkőzések
| 2017-12-23 | Al-Fateh | - | Al-Ahli Jeddah |
| 2017-12-29 | Al-Nassr Riyadh | - | Al-Ahli Jeddah |
| 2018-01-12 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Batin |
| 2018-01-30 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Shabab |
| 2018-02-04 | Al-Ittihad | - | Al-Ahli Jeddah |
| 2018-02-08 | Al-Ahli Jeddah | - | Al-Faisaly |
Al-Ettifaq következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Al-Ettifaq | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2018-01-08 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Ettifaq |
| 2018-01-14 | Al-Shabab | - | Al-Ettifaq |
| 2018-01-29 | Al-Batin | - | Al-Ettifaq |
| 2018-02-03 | Al-Ettifaq | - | Al-Fateh |
| 2018-02-10 | Al-Ettifaq | - | Al-Fayha |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.50 | 5.25 |
| Valószínűség | 53% | 32% | 15% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.62 |
| Valószínűség | 77% | 23% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.00 | |
| Valószínűség | 91% | 9% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-15 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
