Süper Lig - Törökország
vasárnap, 01.04.2018
14:00
14:00

Akhisar Belediye

Ist. Basaksehir
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Akhisar |
| Vendég: | Isztambul |
| Távolság: | 251.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Akhisar Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 139 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.79 | 3.29 | 2.00 | X2 | 1.83 | 1.28 | |||
| 28% | 25% | 47% | 1.28 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Ist. Basaksehir | 2 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2017-04-04 | Akhisar Belediye | 0 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-04-01 | Akhisar Belediye | 2 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2017-03-01 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2016-10-30 | Ist. Basaksehir | 5 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2016-02-21 | Akhisar Belediye | 0 - 0 | Ist. Basaksehir |
| 2015-09-18 | Ist. Basaksehir | 2 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2015-03-01 | Akhisar Belediye | 0 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2014-10-05 | Ist. Basaksehir | 4 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2013-02-09 | Ist. Basaksehir | 0 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2012-09-16 | Akhisar Belediye | 0 - 4 | Ist. Basaksehir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 18% | 18% | 64% | 91% | 45% | 27% |
Akhisar Belediye utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | Akhisar Belediye | 2 - 2 | Balikesirspor |
| 2018-03-17 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-03-12 | Akhisar Belediye | 1 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-03-04 | Fenerbahce | 2 - 3 | Akhisar Belediye |
| 2018-02-27 | Akhisar Belediye | 1 - 2 | Galatasaray |
| 2018-02-23 | Akhisar Belediye | 3 - 0 | Konyaspor |
| 2018-02-18 | Karabukspor | 0 - 3 | Akhisar Belediye |
| 2018-02-11 | Akhisar Belediye | 1 - 0 | Bursaspor |
| 2018-02-07 | Kayserispor | 2 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2018-02-04 | Kasimpasa | 2 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2018-01-31 | Akhisar Belediye | 1 - 0 | Kayserispor |
| 2018-01-28 | Akhisar Belediye | 1 - 1 | Antalyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Ist. Basaksehir utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Ist. Basaksehir | 1 - 0 | Besiktas |
| 2018-03-09 | Alanyaspor | 4 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-03-03 | Ist. Basaksehir | 2 - 0 | Göztepe |
| 2018-02-26 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-02-18 | Trabzonspor | 0 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-02-11 | Ist. Basaksehir | 0 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-02-04 | Konyaspor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-01-29 | Ist. Basaksehir | 5 - 0 | Karabukspor |
| 2018-01-21 | Bursaspor | 0 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2018-01-17 | Ist. Basaksehir | 2 - 1 | Giresunspor |
| 2018-01-12 | Ist. Basaksehir | 4 - 0 | ADO Den Haag |
| 2018-01-10 | Ist. Basaksehir | 4 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 26 | +33 | 54 |
| 2 | Ist. Basaksehir | 26 | +20 | 53 |
| 3 | Besiktas | 27 | +25 | 53 |
| 4 | Fenerbahce | 26 | +19 | 48 |
| 5 | Trabzonspor | 26 | +8 | 42 |
| 6 | Kayserispor | 26 | +4 | 41 |
| 7 | Sivasspor | 27 | -1 | 41 |
| 8 | Göztepe | 26 | 0 | 40 |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 27 | -3 | 37 |
| 10 | Akhisar Belediye | 26 | -4 | 34 |
| 11 | Bursaspor | 27 | -3 | 33 |
| 12 | Antalyaspor | 27 | -14 | 31 |
| 13 | Kasimpasa | 26 | -5 | 31 |
| 14 | Alanyaspor | 27 | -7 | 28 |
| 15 | Ankaraspor | 26 | -7 | 27 |
| 16 | Genclerbirligi | 27 | -11 | 27 |
| 17 | Konyaspor | 26 | -10 | 24 |
| 18 | Karabukspor | 27 | -44 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Akhisar Belediye | |
| Ist. Basaksehir | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Akhisar Belediye | Ist. Basaksehir |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | ||
| 2 | Ist. Basaksehir | - | |
| 3 | Besiktas | 1 - 1 | |
| 4 | Fenerbahce | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 5 | Trabzonspor | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Kayserispor | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Sivasspor | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Göztepe | 1 - 2 | |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Akhisar Belediye | - | |
| 11 | Bursaspor | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Antalyaspor | 1 - 1 | |
| 13 | Kasimpasa | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Alanyaspor | 0 - 4 | 4 - 1 |
| 15 | Ankaraspor | ||
| 16 | Genclerbirligi | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 17 | Konyaspor | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Karabukspor | 2 - 1 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Akhisar Belediye | Ist. Basaksehir | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 34 | 53 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 2 |
| Pontok | 21 | 21 |
Liga forma
| Akhisar Belediye | Ist. Basaksehir | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
7 10 |
16
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 3 |
6
3 4 |
Liga gólok
| Akhisar Belediye | Ist. Basaksehir | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
40 |
46
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
15 |
18
16 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (238) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (693) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Akhisar Belediye következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Alanyaspor | - | Akhisar Belediye |
| 2018-04-13 | Akhisar Belediye | - | Besiktas |
| 2018-04-18 | Galatasaray | - | Akhisar Belediye |
| 2018-04-22 | Akhisar Belediye | - | Göztepe |
| 2018-04-29 | Yeni Malatyaspor | - | Akhisar Belediye |
| 2018-05-06 | Akhisar Belediye | - | Galatasaray |
Ist. Basaksehir következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | Ist. Basaksehir | - | Yeni Malatyaspor |
| 2018-04-15 | Galatasaray | - | Ist. Basaksehir |
| 2018-04-20 | Ist. Basaksehir | - | Kayserispor |
| 2018-04-29 | Ankaraspor | - | Ist. Basaksehir |
| 2018-05-04 | Ist. Basaksehir | - | Sivasspor |
| 2018-05-11 | Antalyaspor | - | Ist. Basaksehir |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.79 | 3.29 | 2.00 |
| Valószínűség | 28% | 25% | 47% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.28 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.07 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-01 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
