Süper Lig - Törökország
péntek, 18.05.2018
16:00
16:00

Akhisar Belediye

Ankaraspor
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Akhisar |
| Vendég: | Ankara |
| Távolság: | 444.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Akhisar Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 139 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 4.00 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.83 | |||
| 44% | 26% | 30% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 58% | 42% | 34% | 66% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-25 | Ankaraspor | 3 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2017-05-14 | Ankaraspor | 0 - 4 | Akhisar Belediye |
| 2016-12-11 | Akhisar Belediye | 1 - 2 | Ankaraspor |
| 2016-05-19 | Ankaraspor | 1 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2015-12-27 | Akhisar Belediye | 0 - 0 | Ankaraspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 60% | 40% |
Akhisar Belediye utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-14 | Kayserispor | 1 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2018-05-10 | Akhisar Belediye | 3 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-05-06 | Akhisar Belediye | 1 - 2 | Galatasaray |
| 2018-04-29 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | Akhisar Belediye |
| 2018-04-22 | Akhisar Belediye | 1 - 1 | Göztepe |
| 2018-04-18 | Galatasaray | 0 - 2 | Akhisar Belediye |
| 2018-04-13 | Akhisar Belediye | 0 - 3 | Besiktas |
| 2018-04-08 | Alanyaspor | 3 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-04-01 | Akhisar Belediye | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2018-03-25 | Akhisar Belediye | 2 - 2 | Balikesirspor |
| 2018-03-17 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-03-12 | Akhisar Belediye | 1 - 3 | Trabzonspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Ankaraspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-13 | Ankaraspor | 2 - 3 | Besiktas |
| 2018-05-05 | Alanyaspor | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2018-04-29 | Ankaraspor | 1 - 4 | Ist. Basaksehir |
| 2018-04-21 | Genclerbirligi | 0 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-04-16 | Ankaraspor | 3 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-04-08 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-16 | Karabukspor | 0 - 4 | Ankaraspor |
| 2018-03-10 | Ankaraspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-03-03 | Kasimpasa | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2018-02-25 | Ankaraspor | 0 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 33 | +41 | 72 |
| 2 | Fenerbahce | 33 | +41 | 69 |
| 3 | Ist. Basaksehir | 33 | +27 | 69 |
| 4 | Besiktas | 33 | +35 | 68 |
| 5 | Trabzonspor | 33 | +9 | 52 |
| 6 | Göztepe | 33 | 0 | 49 |
| 7 | Sivasspor | 33 | -4 | 49 |
| 8 | Kasimpasa | 33 | 0 | 46 |
| 9 | Kayserispor | 33 | -10 | 44 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 33 | -8 | 40 |
| 11 | Bursaspor | 33 | -4 | 39 |
| 12 | Akhisar Belediye | 33 | -10 | 39 |
| 13 | Antalyaspor | 33 | -18 | 38 |
| 14 | Alanyaspor | 33 | -5 | 37 |
| 15 | Konyaspor | 33 | -3 | 36 |
| 16 | Ankaraspor | 33 | -10 | 33 |
| 17 | Genclerbirligi | 33 | -18 | 30 |
| 18 | Karabukspor | 33 | -63 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Akhisar Belediye | |
| Ankaraspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Akhisar Belediye | Ankaraspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Fenerbahce | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Ist. Basaksehir | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Besiktas | 0 - 3 | 5 - 1 |
| 5 | Trabzonspor | 1 - 3 | 4 - 3 |
| 6 | Göztepe | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 7 | Sivasspor | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Kasimpasa | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Kayserispor | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Bursaspor | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Akhisar Belediye | - | |
| 13 | Antalyaspor | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Alanyaspor | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 15 | Konyaspor | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Ankaraspor | - | |
| 17 | Genclerbirligi | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 18 | Karabukspor | 2 - 1 | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Akhisar Belediye | Ankaraspor | |
| Pozíció | 12 | 16 |
| Pontok | 39 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 15 |
| Pontok | 22 | 10 |
Liga forma
| Akhisar Belediye | Ankaraspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
9 14 |
8
9 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 6 |
2
4 10 |
Liga gólok
| Akhisar Belediye | Ankaraspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
52 |
48
58 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
23 |
22
34 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (297) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (872) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Akhisar Belediye következő 6 mérkőzések
| 2018-07-21 | Lok. Moszkva | - | Akhisar Belediye |
| 2018-07-25 | Akhisar Belediye | - | Leicester |
| 2018-07-29 | Akhisar Belediye | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2018-08-05 | Galatasaray | - | Akhisar Belediye |
| 2018-08-12 | Besiktas | - | Akhisar Belediye |
| 2018-08-19 | Akhisar Belediye | - | Caykur Rizespor |
Ankaraspor következő 6 mérkőzések
| 2018-08-11 | Boluspor | - | Ankaraspor |
| 2018-08-18 | Ankaraspor | - | Giresunspor |
| 2018-08-26 | Balikesirspor | - | Ankaraspor |
| 2018-08-31 | Ankaraspor | - | Genclerbirligi |
| 2018-09-08 | Kayserispor | - | Ankaraspor |
| 2018-09-16 | Karabukspor | - | Ankaraspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 4.00 | 3.20 |
| Valószínűség | 44% | 26% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.83 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 6.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.70 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.66 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-18 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
