EAE Football League
csütörtök, 01.03.2018
13:35
13:35

Ajman Club

Al Dhafra Club
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ajman |
| Vendég: | Madinat Zayed |
| Távolság: | 269.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:35 (17:35 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.00 | 1 | 1.36 | 1.72 | |||
| 47% | 31% | 22% | 2.00 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.69 | 1.75 | 2.04 | 2.78 | 1.39 | ||||||
| 76% | 24% | 52% | 48% | 34% | 66% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Al Dhafra Club | 0 - 0 | Ajman Club |
| 2017-10-07 | Ajman Club | 3 - 1 | Al Dhafra Club |
| 2015-02-09 | Ajman Club | 1 - 1 | Al Dhafra Club |
| 2014-09-20 | Al Dhafra Club | 1 - 1 | Ajman Club |
| 2014-03-28 | Al Dhafra Club | 2 - 4 | Ajman Club |
| 2013-11-29 | Ajman Club | 0 - 0 | Al Dhafra Club |
| 2013-10-03 | Al Dhafra Club | 2 - 3 | Ajman Club |
| 2013-04-05 | Ajman Club | 0 - 3 | Al Dhafra Club |
| 2012-09-23 | Al Dhafra Club | 1 - 1 | Ajman Club |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 1 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 56% | 11% | 78% | 44% | 33% |
Ajman Club utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Emirates Club | 1 - 1 | Ajman Club |
| 2018-02-09 | Ajman Club | 0 - 1 | Al-Nasr Dubai |
| 2018-02-03 | Al-Ain | 7 - 0 | Ajman Club |
| 2018-01-29 | Ajman Club | 2 - 1 | Dibba Al Fuj. |
| 2018-01-21 | Shabab Al-Ahli | 1 - 2 | Ajman Club |
| 2018-01-16 | Ajman Club | 0 - 2 | Al Sharjah |
| 2018-01-12 | Ajman Club | 1 - 1 | Al-Jazira |
| 2017-12-21 | Ajman Club | 0 - 1 | Al-Jazira |
| 2017-12-14 | Ajman Club | 2 - 3 | Al-Ain |
| 2017-12-07 | Ajman Club | 1 - 0 | Hatta Club |
| 2017-11-30 | Ajman Club | 2 - 2 | Al-Wahda |
| 2017-11-23 | Al-Wasl Dubai | 2 - 2 | Ajman Club |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Al Dhafra Club utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | Al-Nasr Dubai | 1 - 0 | Al Dhafra Club |
| 2018-02-08 | Al Dhafra Club | 2 - 0 | Dibba Al Fuj. |
| 2018-02-03 | Al-Jazira | 3 - 1 | Al Dhafra Club |
| 2018-01-28 | Al Dhafra Club | 1 - 1 | Al-Wahda |
| 2018-01-22 | Al Sharjah | 2 - 0 | Al Dhafra Club |
| 2018-01-17 | Al-Ain | 1 - 0 | Al Dhafra Club |
| 2018-01-11 | Al Dhafra Club | 0 - 1 | Emirates Club |
| 2017-12-21 | Hatta Club | 1 - 2 | Al Dhafra Club |
| 2017-12-15 | Al Dhafra Club | 0 - 2 | Al-Nasr Dubai |
| 2017-12-08 | Al Dhafra Club | 1 - 2 | Al-Ain |
| 2017-12-01 | Shabab Al-Ahli | 1 - 1 | Al Dhafra Club |
| 2017-11-24 | Al Dhafra Club | 2 - 5 | Hatta Club |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 4 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 33% | 17% |
Tabella EAE Football League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ain | 17 | +24 | 38 |
| 2 | Al-Wahda | 17 | +21 | 37 |
| 3 | Al-Wasl Dubai | 18 | +11 | 32 |
| 4 | Al-Nasr Dubai | 18 | +9 | 32 |
| 5 | Al-Jazira | 18 | +1 | 25 |
| 6 | Shabab Al-Ahli | 18 | +6 | 24 |
| 7 | Al Sharjah | 17 | -3 | 22 |
| 8 | Ajman Club | 17 | -10 | 20 |
| 9 | Dibba Al Fuj. | 17 | -11 | 15 |
| 10 | Hatta Club | 17 | -18 | 13 |
| 11 | Al Dhafra Club | 17 | -12 | 12 |
| 12 | Emirates Club | 17 | -18 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ajman Club | |
| Al Dhafra Club | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ajman Club | Al Dhafra Club |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ain | 2 - 3 | |
| 2 | Al-Wahda | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Al-Wasl Dubai | 3 - 0 | |
| 4 | Al-Nasr Dubai | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Al-Jazira | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Shabab Al-Ahli | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Al Sharjah | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Ajman Club | - | |
| 9 | Dibba Al Fuj. | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Hatta Club | 1 - 0 | |
| 11 | Al Dhafra Club | - | |
| 12 | Emirates Club | 3 - 2 | 3 - 3 |
Liga pozíció
| Ajman Club | Al Dhafra Club | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 20 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 11 | 3 |
Liga forma
| Ajman Club | Al Dhafra Club | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 7 |
2
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 4 |
0
3 5 |
Liga gólok
| Ajman Club | Al Dhafra Club | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
29 |
18
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
14 |
7
17 |
Teljes statisztika EAE Football League
| Mérkőzések (104) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (310) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.63 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.35 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 61% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 38% |
Ajman Club következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Al Sharjah | - | Ajman Club |
| 2018-04-07 | Ajman Club | - | Al-Wasl Dubai |
| 2018-04-21 | Al-Wahda | - | Ajman Club |
| 2018-04-28 | Hatta Club | - | Ajman Club |
| 2018-08-30 | Al-Nasr Dubai | - | Ajman Club |
| 2018-09-04 | Ajman Club | - | Baniyas SC |
Al Dhafra Club következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Al Dhafra Club | - | Al-Wasl Dubai |
| 2018-04-06 | Hatta Club | - | Al Dhafra Club |
| 2018-04-20 | Al Dhafra Club | - | Shabab Al-Ahli |
| 2018-04-29 | Al-Ain | - | Al Dhafra Club |
| 2018-08-30 | Al Dhafra Club | - | Al Sharjah |
| 2018-09-10 | Al Fujairah | - | Al Dhafra Club |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.60 | 3.00 |
| Valószínűség | 47% | 31% | 22% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.72 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.23 | 3.69 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.23 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.78 | 1.39 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.65 | 2.10 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.65 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-01 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
