League One - Skócia

kedd, 13.03.2018
19:45
Airdrieonians

Airdrieonians

Stranraer

Stranraer

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Információ
Város
Hazai: Airdrie
Vendég: Stranraer
Távolság: 125.9 km
Stadion
Stadion: Excelsior Stadion
Befogadóképesség: 10 171
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 19:45 (19:45 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.04 3.60 3.29 X2 1.33 1.72
32% 33% 35% 1.72 48% 52%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.64 2.20 2.75 1.39
84% 16% 62% 38% 39% 61%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2018-01-13 Stranraer 3 - 2 Airdrieonians
2017-11-11 Airdrieonians 2 - 0 Stranraer
2017-09-09 Stranraer 3 - 1 Airdrieonians
2017-07-18 Airdrieonians 3 - 1 Stranraer
2017-04-15 Stranraer 2 - 1 Airdrieonians
2017-03-04 Airdrieonians 1 - 2 Stranraer
2016-12-24 Stranraer 1 - 2 Airdrieonians
2016-08-20 Airdrieonians 1 - 0 Stranraer
2016-04-02 Stranraer 4 - 0 Airdrieonians
2016-02-20 Airdrieonians 1 - 1 Stranraer
2015-12-12 Stranraer 1 - 3 Airdrieonians
2015-10-03 Airdrieonians 0 - 1 Stranraer
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 10 8 5
42% 8% 50% 83% 67% 42%

Airdrieonians utolsó 12 mérkőzések

2018-03-10 East Fife 2 - 1 Airdrieonians
2018-02-24 Ayr United 3 - 0 Airdrieonians
2018-02-17 Airdrieonians 2 - 1 Queen's Park
2018-02-10 Raith Rovers 2 - 1 Airdrieonians
2018-02-03 Forfar Athletic 0 - 1 Airdrieonians
2018-01-27 Airdrieonians 0 - 0 Arbroath
2018-01-13 Stranraer 3 - 2 Airdrieonians
2018-01-06 Airdrieonians 0 - 0 East Fife
2018-01-02 Albion Rovers 2 - 2 Airdrieonians
2017-12-23 Airdrieonians 2 - 0 Ayr United
2017-12-16 Queen's Park 1 - 1 Airdrieonians
2017-12-10 Airdrieonians 2 - 2 Raith Rovers
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 9 7 3
25% 42% 33% 75% 58% 25%

Stranraer utolsó 12 mérkőzések

2018-03-10 Stranraer 2 - 3 Albion Rovers
2018-02-24 Stranraer 1 - 0 Alloa Athletic
2018-02-20 Stranraer 1 - 4 Arbroath
2018-02-17 Forfar Athletic 5 - 1 Stranraer
2018-02-03 Stranraer 0 - 2 East Fife
2018-01-27 Albion Rovers 1 - 3 Stranraer
2018-01-20 Stranraer 1 - 0 Raith Rovers
2018-01-13 Stranraer 3 - 2 Airdrieonians
2018-01-06 Queen's Park 2 - 2 Stranraer
2018-01-02 Stranraer 1 - 5 Ayr United
2017-12-30 Raith Rovers 3 - 0 Stranraer
2017-12-23 Alloa Athletic 1 - 0 Stranraer
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 9 8 7
33% 8% 58% 75% 67% 58%

Tabella League One

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Raith Rovers 28 17 7 4 55 28 +27 58
2 Ayr United 27 18 3 6 73 32 +41 57
3 Arbroath 27 13 6 8 53 38 +15 45
4 Alloa Athletic 27 13 6 8 42 32 +10 45
5 Stranraer 28 11 5 12 44 53 -9 38
6 East Fife 28 11 3 14 40 48 -8 36
7 Airdrieonians 27 8 8 11 35 47 -12 32
8 Albion Rovers 26 7 5 14 50 62 -12 26
9 Forfar Athletic 28 7 4 17 32 57 -25 25
10 Queen's Park 28 5 7 16 32 59 -27 22

Mérkőzések kronológiája a ligában

Airdrieonians                            
Stranraer                             
Hazai                            
Vendég                             

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Airdrieonians Stranraer
1 Raith Rovers 2 - 2 3 - 0
2 Ayr United 2 - 0 2 - 0
3 Arbroath 0 - 0 1 - 2
4 Alloa Athletic 2 - 0 1 - 0
5 Stranraer 2 - 0 -
6 East Fife 0 - 0 1 - 1
7 Airdrieonians - 2 - 0
8 Albion Rovers 2 - 2 1 - 3
9 Forfar Athletic 2 - 1 5 - 1
10 Queen's Park 2 - 1 2 - 2

Liga pozíció

  Airdrieonians Stranraer
Pozíció 7 5
Pontok 32 38
  Hazai Vendég
Pozíció 6 7
Pontok 23 13

Liga forma

  Airdrieonians Stranraer
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
8         
8         
11            
11            
5      
12             
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
6       
5      
1  
3    
4     
6       

Liga gólok

  Airdrieonians Stranraer
Lőtt gólok
Kapott gólok
35                                    
47                                                
44                                             
53                                                     
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
19                    
10           
16                 
24                         

Teljes statisztika League One

Mérkőzések   (137)
Hazai győzelmek 47%
Döntetlenek 20%
Vendég győzelmek 34%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (456)
Meccsenkénti gólok 3.33
Meccsenkénti hazai gólok 1.73
Meccsenkénti vendég gólok 1.60
Hazai csapat lőtt gólok 83%
Vendég csapatok lőtt gólok 73%
Mindkét Csapat gólt Szerez 59%
Felett 1.5 86%
Felett 2.5 65%
Felett 3.5 39%

Airdrieonians következő 6 mérkőzések

2018-03-17 Alloa Athletic - Airdrieonians
2018-03-20 Airdrieonians - Alloa Athletic
2018-03-24 Airdrieonians - Raith Rovers
2018-03-31 Queen's Park - Airdrieonians
2018-04-07 Airdrieonians - Ayr United
2018-04-14 Airdrieonians - Albion Rovers

Stranraer következő 6 mérkőzések

2018-03-17 Stranraer - Queen's Park
2018-03-24 Arbroath - Stranraer
2018-03-31 Stranraer - Forfar Athletic
2018-04-07 Alloa Athletic - Stranraer
2018-04-14 Ayr United - Stranraer
2018-04-21 Stranraer - Raith Rovers

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.04 3.60 3.29
Valószínűség 32% 33% 35%
X2 @ 1.72
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.33 1.72
Valószínűség 48% 52%
X2 @ 1.72
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.22 4.00
Valószínűség   84% 16%
Felett 1.5 @ 1.22
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.64 2.20
Valószínűség   62% 38%
Felett 2.5 @ 1.64
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.75 1.39
Valószínűség   39% 61%
Alatt 3.5 @ 1.39
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.61 2.20
Valószínűség   58% 42%
Igen @ 1.61

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-13 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play