Szuperliga - Üzbegisztán
csütörtök, 12.04.2018
14:00
14:00

Olmaliq

Kokand 1912
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Olmaliq |
| Vendég: | Kokand |
| Távolság: | 118.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.95 | 3.40 | 12 | 1.26 | 1.62 | |||
| 43% | 16% | 41% | 1.33 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | 2.25 | 1.57 | 4.00 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Kokand 1912 | 1 - 2 | Olmaliq |
| 2017-06-25 | Olmaliq | 0 - 0 | Kokand 1912 |
| 2016-11-22 | Kokand 1912 | 2 - 1 | Olmaliq |
| 2016-06-30 | Olmaliq | 3 - 2 | Kokand 1912 |
| 2015-08-26 | Kokand 1912 | 0 - 1 | Olmaliq |
| 2015-04-18 | Olmaliq | 2 - 1 | Kokand 1912 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 67% | 17% |
Olmaliq utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-05 | Neftchi Fergana | 1 - 3 | Olmaliq |
| 2018-03-31 | Olmaliq | 1 - 0 | Lok. Tashkent |
| 2018-03-18 | Pakhtakor | 2 - 1 | Olmaliq |
| 2018-03-08 | Olmaliq | 1 - 2 | Navbahor |
| 2018-03-03 | Bunyodkor | 1 - 1 | Olmaliq |
| 2017-11-25 | Kokand 1912 | 1 - 2 | Olmaliq |
| 2017-11-19 | Olmaliq | 2 - 1 | Navbahor |
| 2017-11-09 | Pakhtakor | 2 - 0 | Olmaliq |
| 2017-11-04 | Olmaliq | 3 - 1 | Shurtan Guzar |
| 2017-10-26 | Met. Bekabad | 3 - 2 | Olmaliq |
| 2017-10-20 | Olmaliq | 2 - 1 | Mash'al Mubarek |
| 2017-10-13 | Din. Samarqand | 1 - 0 | Olmaliq |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 25% |
Kokand 1912 utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Lok. Tashkent | 1 - 1 | Kokand 1912 |
| 2018-03-31 | Kokand 1912 | 1 - 0 | Navbahor |
| 2018-03-16 | Met. Bekabad | 1 - 0 | Kokand 1912 |
| 2018-03-08 | Qizilqum | 0 - 2 | Kokand 1912 |
| 2018-03-03 | Buxoro | 1 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-11-25 | Kokand 1912 | 1 - 2 | Olmaliq |
| 2017-11-19 | Sogdiana | 2 - 1 | Kokand 1912 |
| 2017-11-09 | Kokand 1912 | 2 - 5 | Bunyodkor |
| 2017-11-04 | Buxoro | 2 - 2 | Kokand 1912 |
| 2017-10-25 | Lok. Tashkent | 3 - 0 | Kokand 1912 |
| 2017-10-21 | Kokand 1912 | 2 - 0 | Navbahor |
| 2017-10-14 | Pakhtakor | 2 - 0 | Kokand 1912 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bunyodkor | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Nasaf Qarshi | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Pakhtakor | 5 | +4 | 9 |
| 4 | Buxoro | 5 | +1 | 9 |
| 5 | Met. Bekabad | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Navbahor | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Olmaliq | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Kokand 1912 | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Lok. Tashkent | 6 | -1 | 5 |
| 10 | Sogdiana | 6 | -8 | 4 |
| 11 | Qizilqum | 5 | -5 | 3 |
| 12 | Neftchi Fergana | 5 | -6 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Olmaliq | |
| Kokand 1912 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Olmaliq | Kokand 1912 |
|---|---|---|---|
| 1 | Bunyodkor | ||
| 2 | Nasaf Qarshi | ||
| 3 | Pakhtakor | ||
| 4 | Buxoro | 1 - 0 | |
| 5 | Met. Bekabad | 1 - 0 | |
| 6 | Navbahor | 1 - 2 | |
| 7 | Olmaliq | - | |
| 8 | Kokand 1912 | - | |
| 9 | Lok. Tashkent | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Sogdiana | ||
| 11 | Qizilqum | 0 - 2 | |
| 12 | Neftchi Fergana |
Liga pozíció
| Olmaliq | Kokand 1912 | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 7 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 3 | 4 |
Liga forma
| Olmaliq | Kokand 1912 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
2
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
1
1 2 |
Liga gólok
| Olmaliq | Kokand 1912 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
6 |
4
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
2 |
3
3 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (33) | |
| Hazai győzelmek | 52% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (70) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.85 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 55% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 18% |
Olmaliq következő 6 mérkőzések
| 2018-04-19 | Buxoro | - | Olmaliq |
| 2018-04-26 | Olmaliq | - | Nasaf Qarshi |
| 2018-04-30 | Qizilqum | - | Olmaliq |
| 2018-05-05 | Olmaliq | - | Sogdiana |
| 2018-05-10 | Met. Bekabad | - | Olmaliq |
| 2018-05-15 | Olmaliq | - | Bunyodkor |
Kokand 1912 következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Kokand 1912 | - | Nasaf Qarshi |
| 2018-04-25 | Sogdiana | - | Kokand 1912 |
| 2018-04-30 | Kokand 1912 | - | Bunyodkor |
| 2018-05-06 | Pakhtakor | - | Kokand 1912 |
| 2018-05-10 | Kokand 1912 | - | Neftchi Fergana |
| 2018-05-22 | Kokand 1912 | - | Buxoro |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 2.95 | 3.40 |
| Valószínűség | 43% | 16% | 41% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.26 | 1.62 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.95 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.20 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.75 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-12 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
