Ciprusi bajnokság
szerda, 07.02.2018
16:00
16:00

AEL Limassol

Ermis Aradippou
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Limassol |
| Vendég: | Aradhippou |
| Távolság: | 59.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Limassol Arena (Kolossi) |
| Befogadóképesség: | 11 000 |
| Méretek: | 105 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.00 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 51% | 26% | 23% | 1.44 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 3.98 | 1.75 | 2.04 | 2.64 | 1.43 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | Ermis Aradippou | 0 - 1 | AEL Limassol |
| 2017-03-05 | AEL Limassol | 1 - 2 | Ermis Aradippou |
| 2016-12-04 | Ermis Aradippou | 0 - 1 | AEL Limassol |
| 2016-05-15 | Ermis Aradippou | 1 - 1 | AEL Limassol |
| 2016-04-10 | AEL Limassol | 3 - 1 | Ermis Aradippou |
| 2016-01-04 | Ermis Aradippou | 2 - 1 | AEL Limassol |
| 2015-09-19 | AEL Limassol | 1 - 0 | Ermis Aradippou |
| 2015-03-04 | Ermis Aradippou | 1 - 1 | AEL Limassol |
| 2015-02-18 | AEL Limassol | 1 - 0 | Ermis Aradippou |
| 2015-02-09 | Ermis Aradippou | 2 - 2 | AEL Limassol |
| 2014-11-02 | AEL Limassol | 2 - 3 | Ermis Aradippou |
| 2014-05-03 | Ermis Aradippou | 0 - 2 | AEL Limassol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 25% |
AEL Limassol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Ol. Nicosia | 1 - 2 | AEL Limassol |
| 2018-01-20 | AEL Limassol | 2 - 3 | Omonia Nicosia |
| 2018-01-17 | APOEL Nicosia | 2 - 1 | AEL Limassol |
| 2018-01-14 | Paphos | 0 - 1 | AEL Limassol |
| 2018-01-07 | AEL Limassol | 3 - 0 | Ethnikos Achna |
| 2018-01-03 | Ap. Limassol | 1 - 1 | AEL Limassol |
| 2017-12-20 | AEL Limassol | 0 - 0 | AEK Larnaca |
| 2017-12-17 | Doxa Katokopia | 0 - 0 | AEL Limassol |
| 2017-12-11 | AEL Limassol | 0 - 0 | APOEL Nicosia |
| 2017-12-06 | Ayia Napa | 2 - 1 | AEL Limassol |
| 2017-12-03 | Aris Limassol | 1 - 2 | AEL Limassol |
| 2017-11-25 | Anorthosis | 1 - 1 | AEL Limassol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 8% |
Ermis Aradippou utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Alki Oroklini | 3 - 4 | Ermis Aradippou |
| 2018-01-22 | Ermis Aradippou | 4 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2018-01-13 | Omonia Nicosia | 3 - 0 | Ermis Aradippou |
| 2018-01-10 | Ermis Aradippou | 0 - 2 | APOEL Nicosia |
| 2018-01-06 | Ermis Aradippou | 2 - 0 | Paphos |
| 2018-01-02 | Ethnikos Achna | 0 - 0 | Ermis Aradippou |
| 2017-12-21 | Ermis Aradippou | 0 - 6 | Ap. Limassol |
| 2017-12-17 | AEK Larnaca | 1 - 1 | Ermis Aradippou |
| 2017-12-09 | Ermis Aradippou | 1 - 2 | Doxa Katokopia |
| 2017-12-02 | APOEL Nicosia | 2 - 1 | Ermis Aradippou |
| 2017-11-29 | Ermis Aradippou | 0 - 4 | APOEL Nicosia |
| 2017-11-25 | Aris Limassol | 0 - 2 | Ermis Aradippou |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Tabella Ciprusi bajnokság
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APOEL Nicosia | 23 | +44 | 54 |
| 2 | Ap. Limassol | 22 | +41 | 49 |
| 3 | AEK Larnaca | 23 | +30 | 49 |
| 4 | Anorthosis | 22 | +17 | 47 |
| 5 | AEL Limassol | 22 | +13 | 39 |
| 6 | Omonia Nicosia | 22 | +12 | 38 |
| 7 | Doxa Katokopia | 22 | -9 | 27 |
| 8 | Ermis Aradippou | 22 | -13 | 24 |
| 9 | Paphos | 23 | -14 | 24 |
| 10 | Alki Oroklini | 23 | -17 | 23 |
| 11 | Nea Salamis | 23 | -18 | 21 |
| 12 | Ol. Nicosia | 23 | -30 | 17 |
| 13 | Aris Limassol | 23 | -23 | 16 |
| 14 | Ethnikos Achna | 23 | -33 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| AEL Limassol | |
| Ermis Aradippou | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | AEL Limassol | Ermis Aradippou |
|---|---|---|---|
| 1 | APOEL Nicosia | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Ap. Limassol | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 3 | AEK Larnaca | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Anorthosis | ||
| 5 | AEL Limassol | - | |
| 6 | Omonia Nicosia | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 7 | Doxa Katokopia | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Ermis Aradippou | - | |
| 9 | Paphos | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Alki Oroklini | 3 - 0 | 3 - 4 |
| 11 | Nea Salamis | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Ol. Nicosia | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Aris Limassol | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Ethnikos Achna | 3 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| AEL Limassol | Ermis Aradippou | |
| Pozíció | 5 | 8 |
| Pontok | 39 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 21 | 9 |
Liga forma
| AEL Limassol | Ermis Aradippou | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
6 5 |
7
3 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 2 |
2
3 6 |
Liga gólok
| AEL Limassol | Ermis Aradippou | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
14 |
29
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
6 |
14
20 |
Teljes statisztika Ciprusi bajnokság
| Mérkőzések (158) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (450) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.85 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 32% |
AEL Limassol következő 6 mérkőzések
| 2018-02-12 | Alki Oroklini | - | AEL Limassol |
| 2018-02-17 | Nea Salamis | - | AEL Limassol |
| 2018-02-25 | AEL Limassol | - | Anorthosis |
| 2018-03-03 | Ap. Limassol | - | AEL Limassol |
| 2018-03-10 | AEL Limassol | - | Omonia Nicosia |
| 2018-03-17 | AEL Limassol | - | Anorthosis |
Ermis Aradippou következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Ermis Aradippou | - | Nea Salamis |
| 2018-02-18 | Anorthosis | - | Ermis Aradippou |
| 2018-02-21 | APOEL Nicosia | - | Ermis Aradippou |
| 2018-02-24 | Ermis Aradippou | - | Aris Limassol |
| 2018-03-04 | Ermis Aradippou | - | Alki Oroklini |
| 2018-03-12 | Paphos | - | Ermis Aradippou |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Valószínűség | 51% | 26% | 23% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.62 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 3.98 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.64 | 1.43 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.43 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.01 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.01 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-07 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
