Szuperliga - Görögország
szombat, 20.01.2018
17:30
17:30

Larissa

AEK Athén
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Larissa |
| Vendég: | Athén |
| Távolság: | 215.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 3.79 | 1.50 | 2 | 2.62 | 1.10 | |||
| 19% | 39% | 42% | 1.50 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 67% | 33% | 37% | 63% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | AEK Athén | 4 - 0 | Larissa |
| 2017-02-26 | AEK Athén | 3 - 0 | Larissa |
| 2016-10-17 | Larissa | 1 - 2 | AEK Athén |
| 2015-12-17 | Larissa | 0 - 5 | AEK Athén |
| 2015-06-07 | AEK Athén | 1 - 1 | Larissa |
| 2015-05-13 | Larissa | 0 - 1 | AEK Athén |
| 2011-04-10 | Larissa | 2 - 3 | AEK Athén |
| 2010-12-23 | Larissa | 0 - 4 | AEK Athén |
| 2010-12-12 | AEK Athén | 4 - 0 | Larissa |
| 2010-03-06 | Larissa | 1 - 0 | AEK Athén |
| 2009-11-09 | AEK Athén | 3 - 1 | Larissa |
| 2009-05-24 | Larissa | 0 - 0 | AEK Athén |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 8 | 6 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 67% | 50% |
Larissa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | Aszterasz Tr. | 3 - 1 | Larissa |
| 2018-01-10 | Skoda Xanthi | 4 - 0 | Larissa |
| 2018-01-07 | Larissa | 0 - 3 | Olympiakosz |
| 2017-12-21 | Larissa | 3 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2017-12-17 | Lamia | 0 - 2 | Larissa |
| 2017-12-09 | Larissa | 1 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2017-12-03 | Larissa | 1 - 1 | PAS Giannina |
| 2017-11-29 | Anag. Karditsza | 0 - 0 | Larissa |
| 2017-11-26 | Panetolikos | 3 - 1 | Larissa |
| 2017-11-18 | Larissa | 1 - 0 | Ap. Szmirnisz |
| 2017-11-05 | Kerkyra | 1 - 1 | Larissa |
| 2017-10-28 | Larissa | 1 - 0 | Levadiakosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 25% |
AEK Athén utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | AEK Athén | 3 - 1 | PAS Giannina |
| 2018-01-09 | AEK Athén | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2018-01-06 | Panetolikos | 1 - 4 | AEK Athén |
| 2017-12-20 | Panetolikos | 0 - 4 | AEK Athén |
| 2017-12-16 | AEK Athén | 0 - 0 | Ap. Szmirnisz |
| 2017-12-11 | AEK Athén | 3 - 1 | Kerkyra |
| 2017-12-07 | Austria Wien | 0 - 0 | AEK Athén |
| 2017-12-03 | Levadiakosz | 0 - 2 | AEK Athén |
| 2017-11-30 | Athens Kallithea | 2 - 3 | AEK Athén |
| 2017-11-27 | AEK Athén | 3 - 0 | Plataniasz |
| 2017-11-23 | AEK Athén | 2 - 2 | Rijeka |
| 2017-11-19 | Panathinaikosz | 1 - 1 | AEK Athén |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 7 | 6 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 58% | 50% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 17 | +19 | 37 |
| 2 | Olympiakosz | 17 | +21 | 35 |
| 3 | PAOK | 17 | +25 | 34 |
| 4 | Atromitosz | 17 | +14 | 33 |
| 5 | Aszterasz Tr. | 17 | +9 | 26 |
| 6 | Panioniosz | 17 | +5 | 26 |
| 7 | Skoda Xanthi | 17 | +1 | 24 |
| 8 | Levadiakosz | 17 | -7 | 21 |
| 9 | Larissa | 17 | -12 | 20 |
| 10 | PAS Giannina | 17 | -3 | 18 |
| 11 | Panetolikos | 17 | -5 | 18 |
| 12 | Lamia | 17 | -9 | 16 |
| 13 | Panathinaikosz | 17 | -3 | 13 |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 17 | -10 | 13 |
| 15 | Kerkyra | 17 | -19 | 11 |
| 16 | Plataniasz | 17 | -26 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Larissa | |
| AEK Athén | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Larissa | AEK Athén |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | - | |
| 2 | Olympiakosz | 0 - 3 | |
| 3 | PAOK | 1 - 1 | |
| 4 | Atromitosz | 0 - 0 | |
| 5 | Aszterasz Tr. | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Panioniosz | 0 - 1 | |
| 7 | Skoda Xanthi | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Levadiakosz | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Larissa | - | |
| 10 | PAS Giannina | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Panetolikos | 1 - 4 | |
| 12 | Lamia | 0 - 1 | |
| 13 | Panathinaikosz | 1 - 1 | |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 1 - 0 | |
| 15 | Kerkyra | ||
| 16 | Plataniasz |
Liga pozíció
| Larissa | AEK Athén | |
| Pozíció | 9 | 1 |
| Pontok | 20 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 13 | 15 |
Liga forma
| Larissa | AEK Athén | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 7 |
11
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 1 |
4
3 1 |
Liga gólok
| Larissa | AEK Athén | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
27 |
29
10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
6 |
10
5 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (136) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (307) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.26 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 35% |
| Felett 3.5 | 24% |
Larissa következő 6 mérkőzések
| 2018-01-25 | PAS Giannina | - | Larissa |
| 2018-01-28 | Atromitosz | - | Larissa |
| 2018-02-03 | Larissa | - | Panioniosz |
| 2018-02-07 | Larissa | - | PAS Giannina |
| 2018-02-12 | PAOK | - | Larissa |
| 2018-02-19 | Larissa | - | Panathinaikosz |
AEK Athén következő 6 mérkőzések
| 2018-01-24 | Olympiakosz | - | AEK Athén |
| 2018-01-27 | AEK Athén | - | Lamia |
| 2018-02-04 | Olympiakosz | - | AEK Athén |
| 2018-02-07 | AEK Athén | - | Olympiakosz |
| 2018-02-11 | AEK Athén | - | Aszterasz Tr. |
| 2018-02-15 | AEK Athén | - | Dinamo Kijev |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 7.50 | 3.79 | 1.50 |
| Valószínűség | 19% | 39% | 42% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.10 |
| Valószínűség | 31% | 69% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
