League Two - Anglia
szombat, 28.04.2018
15:00
15:00

Accrington

Lincoln
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Accrington |
| Vendég: | Lincoln |
| Távolság: | 133.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Crown Ground |
| Befogadóképesség: | 5 057 (2 000) |
| Méretek: | 101 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.29 | 3.25 | 1X | 1.35 | 1.57 | |||
| 43% | 24% | 33% | 1.35 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 29% | 71% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Lincoln | 2 - 0 | Accrington |
| 2017-12-05 | Lincoln | 3 - 2 | Accrington |
| 2011-03-05 | Lincoln | 0 - 0 | Accrington |
| 2010-09-17 | Accrington | 3 - 0 | Lincoln |
| 2009-08-15 | Accrington | 1 - 0 | Lincoln |
| 2009-04-04 | Accrington | 0 - 2 | Lincoln |
| 2008-12-12 | Lincoln | 5 - 1 | Accrington |
| 2008-02-12 | Accrington | 0 - 3 | Lincoln |
| 2007-08-25 | Lincoln | 2 - 0 | Accrington |
| 2007-02-24 | Accrington | 2 - 2 | Lincoln |
| 2006-09-01 | Lincoln | 3 - 1 | Accrington |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 18% | 18% | 64% | 82% | 55% | 36% |
Accrington utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Newport County | 2 - 1 | Accrington |
| 2018-04-21 | Wycombe | 0 - 4 | Accrington |
| 2018-04-17 | Accrington | 2 - 0 | Yeovil |
| 2018-04-14 | Accrington | 1 - 1 | Exeter |
| 2018-04-07 | Colchester | 0 - 1 | Accrington |
| 2018-04-02 | Accrington | 1 - 0 | Notts County |
| 2018-03-30 | Mansfield | 0 - 1 | Accrington |
| 2018-03-17 | Accrington | 3 - 1 | Forest Green |
| 2018-03-10 | Luton | 1 - 2 | Accrington |
| 2018-03-06 | Accrington | 1 - 0 | Morecambe |
| 2018-02-24 | Accrington | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-02-17 | Barnet | 1 - 1 | Accrington |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 7 | 4 | 2 | |
| 75% | 17% | 8% | 58% | 33% | 17% |
Lincoln utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Coventry | 2 - 4 | Lincoln |
| 2018-04-21 | Lincoln | 2 - 1 | Colchester |
| 2018-04-17 | Lincoln | 0 - 0 | Wycombe |
| 2018-04-14 | Port Vale | 1 - 0 | Lincoln |
| 2018-04-08 | Lincoln | 1 - 0 | Shrewsbury |
| 2018-04-02 | Carlisle | 0 - 1 | Lincoln |
| 2018-03-30 | Lincoln | 3 - 2 | Exeter |
| 2018-03-24 | Morecambe | 0 - 0 | Lincoln |
| 2018-03-17 | Lincoln | 3 - 1 | Grimsby |
| 2018-03-10 | Chesterfield | 1 - 3 | Lincoln |
| 2018-03-06 | Mansfield | 1 - 1 | Lincoln |
| 2018-02-24 | Lincoln | 1 - 4 | Crewe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 44 | +32 | 90 |
| 2 | Luton | 44 | +46 | 84 |
| 3 | Wycombe | 44 | +17 | 78 |
| 4 | Exeter | 44 | +11 | 77 |
| 5 | Notts County | 44 | +24 | 76 |
| 6 | Lincoln | 44 | +17 | 74 |
| 7 | Coventry | 44 | +12 | 71 |
| 8 | Mansfield | 44 | +14 | 68 |
| 9 | Swindon | 44 | -1 | 64 |
| 10 | Carlisle | 44 | +7 | 63 |
| 11 | Colchester | 44 | +2 | 61 |
| 12 | Cambridge Utd | 44 | -8 | 61 |
| 13 | Newport County | 43 | -2 | 60 |
| 14 | Crawley | 44 | -7 | 58 |
| 15 | Stevenage | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Cheltenham | 44 | 0 | 51 |
| 17 | Crewe | 44 | -15 | 50 |
| 18 | Port Vale | 44 | -12 | 47 |
| 19 | Yeovil | 44 | -15 | 47 |
| 20 | Forest Green | 44 | -18 | 47 |
| 21 | Morecambe | 44 | -14 | 45 |
| 22 | Grimsby | 44 | -28 | 45 |
| 23 | Barnet | 44 | -23 | 40 |
| 24 | Chesterfield | 43 | -33 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Accrington | |
| Lincoln | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Accrington | Lincoln |
|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | - | |
| 2 | Luton | 0 - 2 | 4 - 2 |
| 3 | Wycombe | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Exeter | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Notts County | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 6 | Lincoln | - | |
| 7 | Coventry | 1 - 0 | 2 - 4 |
| 8 | Mansfield | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Swindon | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Carlisle | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Colchester | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Cambridge Utd | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Newport County | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Crawley | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 15 | Stevenage | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Cheltenham | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Crewe | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 18 | Port Vale | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Yeovil | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Forest Green | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Morecambe | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Grimsby | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 23 | Barnet | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 24 | Chesterfield | 4 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Accrington | Lincoln | |
| Pozíció | 1 | 6 |
| Pontok | 90 | 74 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 6 |
| Pontok | 51 | 31 |
Liga forma
| Accrington | Lincoln | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
28
6 10 |
20
14 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
3 3 |
8
7 7 |
Liga gólok
| Accrington | Lincoln | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
75
43 |
63
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
19 |
26
24 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (527) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1395) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Accrington következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Swindon | - | Accrington |
| 2018-07-14 | Accrington | - | Huddersfield |
| 2018-07-21 | Accrington | - | Middlesbrough |
| 2018-07-28 | Accrington | - | Blackburn |
| 2018-08-04 | Accrington | - | Gillingham |
| 2018-08-11 | Bristol Rovers | - | Accrington |
Lincoln következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Lincoln | - | Yeovil |
| 2018-05-12 | Lincoln | - | Exeter |
| 2018-05-17 | Exeter | - | Lincoln |
| 2018-07-10 | Lincoln | - | Norwich |
| 2018-07-13 | Lincoln | - | Sheffield Wed |
| 2018-07-22 | Blackburn | - | Lincoln |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.29 | 3.25 |
| Valószínűség | 43% | 24% | 33% |
| 1X @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 1.57 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.35 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
